Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hívta össze vasárnap a...

Miért hívta össze vasárnap a védelmi tanácsot Orbán Viktor?

Figyelt kérdés
Próbáltam ráguglizni de amit találtam szerintem az volt hogy Irán kilőtt pár drónt Izraelre, amit mindent leszedett a légvédelem. Plusz kijelentette hogy nem fognak több drónt küldeni. Már Jordánia és Irak is megnyitotta a légterét. Vagy az ausztrál terrortámadás miatt hívta össze? Megnéztem az orosz ukrán háborút ott nem történt változás szerintem.
ápr. 14. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Ez csak terelés a hatalmas inflációról.
ápr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Játsza az eszét.
ápr. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
Nincs azzal semmi baj, talán nem lesz belőle nagyobb konfliktus, jó az óvatosság.
ápr. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
Mert szükségessé vált.
ápr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
"Nagyon" szükségesség vált: Bp.-Teherán kb.: 3764 km. (41h.-s autóút), míg Bp.-Tel-Aviv 3147 km. (34h.-s autóút).
ápr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

Valószínűleg mert ő fél, de "jobb" így tálalni:

"A magyar emberek biztonságát garantálni kell".

ápr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%
Mert a többi nyugati ország is így tett. Bidé még haza is utazott valami útjáról gyorsan. Ha meg nem tenne semmit, akkor meg amiatt siválkodnának hogy miért ignorálja Orbán az eseményeket. Gondolom Gyurcsány is intézkedett valamit mikor Oroszország megtámadta Grúziát 2008-ban.
ápr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%
Mert óriási vészhelyzet van!
ápr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
#4 meg a ló...szt
ápr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!