Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vitézy fideszes vagy sem?

Vitézy fideszes vagy sem?

Figyelt kérdés

ápr. 18. 20:52
A kérdező szavazást indított:
Igen egyèrtelműen
Félig fideszes de azon belül autonómiával bír
Ellenzéki
Ki a f... az a Vitèzy?
22 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

Egyertelmuen fideszes, Orban unokaoccse, Tarlos alatt dolgozott, Karacsony felkeresere nemet mondott.


Van meg kerdes?

ápr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Másik kérdès, hogy szavazzak-e rá? Karàcsonyt nem tartom alkalmasnak, olyan döntèseket hozott amik a vàrost csak rontották. Vitèzy sokkal ràtermettebbnek tűnik. Van egy elkèpzelèse/víziòja a vàros fejlesztésère. Közlekedèst is rendbe tenné ès tudja, hogy merre van Csepel.

De nem szeretnék fideszre szavazni.

ápr. 18. 20:58
 3/13 anonim ***** válasza:
13%
Azért nem kell hozzá túl magas szintű értelem, hogy azt felfogja valaki, hogy ha az LMP korábban az ellenzéki összefogás listáján indult közösen a fidesszel szemben az előző választáson, Vitézy az LMP jelöltje és a fidesznek van saját jelöltje, akkor Vitézy NEM fideszes.
ápr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Mert az LMP nagyon ellenzeki, mikor Orbant nyaraltattak. Ungar Peti anyja meg Fideszes. Ez egy mester csel Orban reszerol. Ertelmes budapesti nem szavaz Vitezyre.
ápr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

4: nem mestercsel, átlátszó csel.

Majd az utolsó pillanatban Alexandrát visszaléptetik Vitézy javára.

ápr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
Fura nekem, hogy akik szerint Vitézy fideszes mert régen fideszes államtitkár volt stb., azok közben Magyar Pétert pedig nem tekintik fideszesnek, mikor 3 HÓNAPJA még a NER állásából kapta a fizetését.
ápr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az lenne jó ha Karigeri nem lenne ennyire alkalmatlan...
ápr. 18. 21:16
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
7: az lenne jó, ha Viktor nem lenne ennyire alkalmatlan.
ápr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%

Én jelenleg ellenzéki vagyok.


Én is ebben a dilemmában voltam, megnéztem mindkettő jelölt interjúit, ami eddig készült és engem Vitézy győzött meg.

Karácsony pedig összefogott a DK-val és annak a jelöltje lett, ez vett rá arra, hogy Gergelyre ne szavazzak semmiképp.


Remélem sikerül Dávidnak megvalósítani, amit szeretne. Az elején én is fideszesnek hittem, de a videóit nézve, illetve az utcán fórumon beszélgetve vele rájöttem ez a srác kell Budapest élére.

ápr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 readymix ***** válasza:
77%
Sok mindenben a Fidesszel egyet nem értő, de mégis az ő oldalukon álló, mert az a kifizetődő. Sok ilyen kritikus fideszes van csak annyira és olyan sokan be vannak kötve gazdaságilag a NER-be, hogy már nem tudnak nyiltan fellépni ez ellen a galeri ellen, melynek így ők is a tagjai. Hosszú távon a Jövővel azaz a saját gyerekeikkel, unokáikkal csesznek ki.
ápr. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!