Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Az ellenzékiek miért fikázzák...

Az ellenzékiek miért fikázzák Szoboszlai Dominikot? Mi ez az élcelődés vele?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy az utóbbi 1-2 meccsen nem megy neki a játék a Liverpoolban, de akkor is átlagban színvonalas teljesítményt hoz.

Az ellenzékiek pedig nemhogy örülnének neki, hogy egy topligában van egy magyar játékos, de még neki is ugranak és csak fikázni tudják őt. Miért?



ápr. 20. 16:10
1 2
 1/12 anonim válasza:
94%

Az ellenzékiek nem szidják Szoboszlait, csupán az elvakult 1 bites rajongás ami a fideszeseket jellemzi a magyar válogattal és tagjaival kapcsolatban az nincs.


Például ha a magyar válogatott 30 percig passzolgat hátul akkor lehetsz jo fideszes és mondhatod hogy mekkora játék, meg lehetsz őszinte magyar is aki kimondja h ez egy semmirekellő foci volt

ápr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
84%
Szoboszlai nem rossz de fejben gyenge, nem fut nem küzd, alibizik, olyan mintha már sztárallűrjei lennének de sajnos nagyon korán volt ehhez ha valóban ide jutott
ápr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
10%
A baloldaliak és liberálisok nemzetellenesek. Persze, hogy szidni kell egy sikeres magyar focistát.
ápr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
A fideszesek nemzet ellenesek akik az ország szétlopását támogatják
ápr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

Azért nem örülök neki, mer 5000 milliárdot költöttek stadionokra és adózás nélküli milliókat fizetnek az ilyen patkány focistáknak.


Persze ha te a szüleid kórházi kelezése, a gyereked iskolázása helyett ezeknek adnád a pénzed akkor csak nyugodtan, legyél te is birka.

ápr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

kieg: 1 szoboszlaira jut 950 C kategóriás, kétballábas hülye, aki ugyanúgy megkapja a milliós fizetéseket, kocsit és lakást.


A magyar foci piaci alapon kb 1 hónapig nem működne, ezért utáljuk ezt a (magyarországon) legalja sportot.

ápr. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Rapport Richárd, profi sakkozó is román állampolgár lett. Ennyire támogatja a kormányunk a tehetséges sportolókat a focin kívül. Elég elszomorító, hogy egy nb2-es falábú is jobban meg van fizetve.
ápr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
49%

Szerintem nem csak ők.

Nyilván nagyarellenességből. De sajnos jobbosok is vannak. Vagy irigységből.

ápr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
79%

Egyszer egy sportklubban dolgoztam és járt be rendszeresen egy olyan edző, aki ifiket edzett Felcsúton. Ő mondta, hogy Mercit tudnak vezetni, a séró be van lőve nekik százezrekért, de teljesitmény az nincs mögöttük. Nem én mondtam, hanem egy felcsúti edző.


Nekem sem ezzel a gyerekkel van bajom, hanem az aránytalansággal, ami pénzt a foci elvitt, arányaiban már rég minimum Európa bajnokoknak kellene lennünk, de ehelyett, csak a kontinensen egyedül a piac helyett államilag oldjuk meg, hogy max a csoportunkból jussunk túl. Közben meg a nem látványsportok többsége, ugyanúgy válságban van Magyarországon, mint minden más.

ápr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
19%
Vót má'n e kérdés...
ápr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!