Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi minősül 2010-ben hazaárulás...

Mi minősül 2010-ben hazaárulásnak?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 23:01
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:

látom kirobbantottam a kérdésemmel egy "mini-háborút".

Nem akarok belefolyni ebbe a kelet-nyugat harcba, mert mindkét fél téved és igaza is van. De nyugodtan folytassátok, érdekes válaszok születtek.


Szóval, ha mondjuk beállok az amerikai hadseregbe, akkor hazaáruló vagyok? Vagy ez csak háború esetén igaz?


És ha én megszerzem az amerikai állampolgárságot (nem kettős állampolgár leszek, hanem teljesen amerikai), az is hazaárulásnak minősül?

2010. nov. 13. 13:08
 22/42 anonim ***** válasza:
Szerintem ha beállsz az amcsi hadseregbe, az csak akkor hazaárulás, ha MO és az USA háborúban áll.
2010. nov. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 Pro Patria ***** válasza:
Akármit is követsz el, csak akkor hazaárulás, ha magyar ÁLLAMPOLGÁR vagy, így szól a törvény.
2010. nov. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 jamesbond ***** válasza:
53%
Sokan nem fognak szeretni, de szerintem amit orbán csinál az kimeríti a hazaárulás fogalmát.
2010. nov. 15. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

"rám, egy európai átlagemberre, az arabok jelentenek veszélyt, hiszen ők robbantgatnak olyan fejlett, civilizált városokban, mint London, míg az izraeliek nem egyfolytában a városok felrobbantásán gondolkoznak."


Eddig jutottam az olvasásban. Mikor robbantottak arab terroristák Londonban? A londoni és a madridi metro és vonat robbantásokat ugyanazok a titkosszolgálatok hajtották végre, mint a new yorki merényletet. Elárulom, hogy nem arabokról van szó.



Érdekes részletek a londoni metró robbantással kapcsolatban:


elvileg egy öngyilkos arab robbantotta fel a tömött metrókocsit. Ez az ember elvileg egyike volt az utasoknak.


a robbanás következtében a metrókocsi alja kilyukadt, rengeteg ember azonnal meghalt. Az európai közvélemény félni kezdett, mindenki a muzulmán világ elleni gondosan, előre megtervezett háborúk támogatója lett. Aki még ennek ellenére sem lett háborúpárti pedig csöndben maradt.


Apró jelentéktelen részlet csupán az, hogy hogy nézett ki a szétszakadt metrókocsi. A kocsi alján a robbanás következtében ugyanis hatalmas lyuk keletkezett. Az, hogy a szétszaggatott fémlemezek nem kifelé, hanem a kocsiba befele hajlottak szerintem azt jelenti, hogy a bomba nem a kocsiban (az "öngyilkos arab" hátizsákjában volt), hanem a szerelvény alján volt gondosan rögzítve.

2010. nov. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

10:53


És szerinted az, hogy a kocsi alján volt a bomba, az már kizárja azt, hogy 1 arab terrorista tette oda?

2010. nov. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

"Valamilyen szinten meg tudom érteni azokat az arabokat, akik saját hazájukat védik a megszállókkal szemben. Az eszközeik viszont borzalmasak.

Ők is olyan szabadságharcosok, mint mi voltunk '48-ban vagy 56'-ban. Harcolnak a függetlenségükért, mint mi anno."


A tálibokat szabadságharcosoknak kinevezni, igen durva csúsztatás. Irakban pedig a sííták, szunniták, kurdok gyilkolásszák egymást szorgalmasan.


És az iszlám fundamentalizmus az, amely a nyugati világ békéjét fenyegeti. Nem mi kezdük ellenük ezt a háborút. Amerika egyértelműen jól tette, hogy a konfliktus helyszínét egyszerűen áttolta az iszlám világ térfelére.

2010. nov. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

Igen, kizárja azt a történetet, amit a zsidók a médiájuk segítségével mindenkivel el akartak hitetni.


2 lehetőség van, vagy az egyik igaz, vagy a másik.


1. Vagy egy öngyilkos robbantotta fel magát a kocsiban. A képek és a videók hazudnak arról, hogy a robbanás egyértelműen a kocsi alatt, azon kívül történt. A média igazat mond, a gonosz arabok terroristák.


2. A madridi vagy a new york-i merénylethez hasonlóan londonban is a mossad robbantott. Araboknak itt sem volt köze a történethez. A képek és a videók igazat "mondanak", tehát ismét nem az történt, amit a zsidó média állított. Az arabok nem terroristák, mint ahogy soha nem voltak azok. Kell a zsidóknak a Casus belli.

2010. nov. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
59%

"Araboknak itt sem volt köze a történethez. "


Érdekes, a merényletek és 9/11 után az iszlám világ nagyvárosaiban spontán népünnepély tört ki. Biztos azokat is a "rohadt zsidók szervezték" :DDDD

2010. nov. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

"Érdekes, a merényletek és 9/11 után az iszlám világ nagyvárosaiban spontán népünnepély tört ki. Biztos azokat is a "rohadt zsidók szervezték" "


Úgy látom nem, vagy csak nehezen érted meg a tényeket. Nem "rohadt zsidók", hanem nagyon okos és befolyásos zsidó titkosszolgálatok hajtották végre a fenti "false flag" terrorcselekményeket.


Az iszlám világ nagyvárosaiban népünnepély? Nem mondod? Én miért nem emlékszem erre? Én is emlékszem egy felvételre, amit 2001. szeptember 11-12. napján mutogattak a tévében. A felvételeken utcákon felvonuló, tüntető (szerinted ünneplő) arabokat lehetett látni. Még amerikai zászlót is égettek a felháborodott emberek. Gondolom te is erre célzol. Az egyetlen gond ezzel a felvétellel, hogy nem 2001-ben, hanem jóval korábban egy teljesen más alkalommal készült egy amerika-ellenes tüntetésen

2010. nov. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!