Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi minősül 2010-ben hazaárulás...

Mi minősül 2010-ben hazaárulásnak?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 23:01
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Ki kéne már nőni a mesekorszakból, nem gondolod? :D
2010. nov. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

Attól, hogy vmit a zsidók szerveznek, még nem biztos, hogy rossz. Az arabok utálják a nyugatot, már 732-ben is volt konfliktusok. Lehet hibáztatni a zsidókat és az amcsikat, de az iszlám mindig az európai kultúra ellensége lesz.

A nyugat-ellenesség pedig még ma is népszerű a muszlim országokban. És most lehet szidni, de a történelem alapján én simán kinézem az arabokból, hogy ők az agresszor

2010. nov. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

Az, hogy szeptember 11.-e egy háborús ok volt tény. Rengeteg közvetett és közvetlen agyonhallgatott bizonyíték van arra, hogy egyáltalán nem arabok, hanem az izraeli Mossad (mottója: 'By Way of Deception, thou shalt do War' azaz 'Megtévesztés eszközével háborúzz') követte el a new yorki terrortámadást. Nem is ültek arabok a távirányítású ("boeing home run")gépeken.


Azoknak, akik még mindig hisznek a zsidó média agymosó iszlámellenes hazugságpropagandájának ajánlom az alábbi kiváló magyar nyelvű filmet:


http://www.youtube.com/watch?v=XEopJbcvvQo


ui: én sem vagyok híve a muszlim bevándorlásnak, de eszemben sincs olyanokért vádolni őket, amit nem követtek el.

2010. nov. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

"Rengeteg közvetett és közvetlen agyonhallgatott bizonyíték van arra, hogy egyáltalán nem arabok, hanem az izraeli Mossad (mottója: 'By Way of Deception, thou shalt do War' azaz 'Megtévesztés eszközével háborúzz') követte el a new yorki terrortámadást. "


Ja persze. És mégis hogyan vitték véghez? És mi érdeke fűződik ehhez Izraelnek? Ne röhögtess már! Afganisztánhoz meg Irakhoz nem kellett 9/11.

2010. nov. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

"Békén kellene már őket hagyni, ha ők nem kérnek a globalizációból, gyorséttermekből, erkölcstelenségből tiszteletben kellene tartanunk és hagyni őket hagy éljék a saját életüket. Akkor ők sem jönnének ide robbantgatni."


Mi sem kértünk, mégis ránkerőltették.

2010. nov. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

"Sokan nem fognak szeretni, de szerintem amit orbán csinál az kimeríti a hazaárulás fogalmát."


Nem vágom ezért mért ne szeretnének? Mindenki más is így látja.

2010. nov. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

"Attól, hogy vmit a zsidók szerveznek, még nem biztos, hogy rossz."


Ezt nevezik hazaárulásnak.

2010. nov. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

szerintem rohadt egyértelmű mi az a hazaárulás...olyan célból szövetkezel külfölddel, hogy a saját országodat bajba sodord, háborut robbantasz ki, vagy bármi olyan dolog amivel az országodat bajba kevered és külföldre mész segitségér.

erre szerintem egy átlagember ugyse képes. de pl a vezetőség nap mint nap hazaárulást követ el.

2010. nov. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Egyesek szerint mindenki hazaáruló, aki nem lájkolja a kurucinfót. Megvan róluk a véleményem.
2010. nov. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

A válasz írója 55%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:57



Ha jol tudom Magyaorszagon nagyon szep forgalmat bonyolitanak a gyorsettermek meg a globalizacios cuccok. Tudom te nem jarsz oda de azt se hiszem, hogy kenyszerrel behuzzak az embereket ezekbe az ettermekben vagy merre tapasztaltal ilyet?

2010. nov. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!