Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Így akar komoly párt lenni a...

Így akar komoly párt lenni a Jobbik?

Figyelt kérdés

[link]

Több kérdésem is lenne:

1. Miért hazaáruló a térdelő nő?

2. Miért nem gondolják át a mentelmi jog eltörlését a Jobbikosok? (nem csak visszaélni lehet vele...)

3. Miért kellett kipát tenni a szobor fejére? Ezzel megint csak azt mutatták meg, hogy nagyon is jogosak a velük szemben megfogalmazott kritikák!

4 Az "én felelek trianonért" tábla engem erősen emlékeztet bizonyos önkényuralmi rendszerEK módszereire! (foglyok gúnyolása stb.)

5. A rendőrök miért nem tettek semmit?

6. Mitől veszélyes egy szobor a társadalomra?

7. Honnan veszi Hegedűs, hogy lett volna esélyünk visszaszerezni az elcsatolt területeket?

8. Ez volt-e az első hivatalos Viktor takarodj? :D

9. „Izraelnek a magyar Országgyűlésben több képviselője van, mint a Knesszetben” ? ez mekkora ökörség már...

10. Budaházy mitől "politikai fogoly"?

11. Mi szükség van rovásírással kiírni 100 település nevét? Kinek lesz jobb vagy rosszabb ettől?

12. Vona honnan veszi azt a baromságot, hogy legközelebb román rendőrökkel kell szembenézniük? (Terrorizmus veszélye esetén léphetének fel külföldi rendőrök.) Eszerint ők terrorcselekményre készülnek? :D

13. Akkor is zavarná őket egy társulási szerződés, ha mondjuk az arabokkal kötnék meg?

14. Miért jó az az embereknek ha megpróbálnak "felakasztani" egy SZOBROT!? (mondjuk legalább a "csendőrök" közbeavatkoztak)

Tudom, hogy az index elfogult :D

ja és lehetőleg kultúrált válaszokat várok!


2010. nov. 17. 07:13
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
68%
Nézd, konkrétan média szakmabelitől tudom, hogy minden egyes hírközvetítő (akár írott akár más formában) úgy tájékoztat, ahogy az őket kézben tartók érdekei diktálják. Szóval ha már több helyről tájékozódsz, akármelyik akárhova elfogult, úgy már könnyebb kihámozni az igazságot, mint ha csak egy forrásból szerzed az információkat. Nem tudom, miért gond ez neked, és miért nem megfelelő, talán nincs időd több helyről információkat szerezni, de engem ez a több forrásból tájékozódás segít hozzá ahhoz, hogy ne essek bele csaló munkáltatók csapdájába.
2010. nov. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Csak idéznék a felettéb "okos" beszólásaiból: A Jobbik javaslata az, hogy védjük meg földünket a külföldiektől

A piacgazdaság tökéletes alapja ennek ugye? Ahogy azt móriczka elképzeli -.-

Orbán Viktor százötvenezer forint bírsággal és börtönnel sújtja a gárdamellény viselőit, ahelyett, hogy Gyurcsányt és tettestársait vonnák felelősségre.

Nem tisztem védeni Orbánt, de jelen pillanatban is dolgoznak az ügyön :D

A felelősökkel cinkosan összekacsintva együtt szavaznak és megmentik őket a felelősségre vonás alól, a tettre kész hazafikat üldözik, a politikai foglyokról tudomást sem vesznek.

Ez már a bohóckodás mesterfoka! Ő már rögtön tudja is a felelősöket (érdemes lenne saját pártjában is körülnéznie volt MSZMP tagok stb.)

Mire készek a hazafiak? a köztulajdon rongálására? -.-

El kell dönteni: Károlyival, vagy Horthyval vagyunk?! Mert mindkettővel nem lehetünk egyszerre. A Fidesz Horthynak öltözik, de Károlyiként dobog a szíve.

Ez úgy baromság ahogy van! Én nem akarok se Károlyival se Horthyval lenni! Ők egy letűnt kor emlékei csupán! Nőjenek már fel végre! -.-

Aki nyíltan Károlyiként viselkedik, Károlyiként dobog a szíve, azt többre becsülöm, mert tudom róla, mint azt, akivel egy lövészárokban vagyunk, és aztán hátulról leszúr.

Értem a gondolatmenetet, még a hasonlat is jó LENNE, ha tudná, hogy miről beszél! Miért kell folyton úgy felfogni a körülötte levő világot, hogy ez egy háború?

hazaáruló Károlyi Mihály stb stb.

Bizonyára, akkor bizony Horthy is "hazaáruló"! (tudom, hogy nem az!)

Undorodom az egész magyar politikától! Orbánék katasztrófa, MSZP-től okádni kell, LMP töketlen, a Jobbik meg a komoly kérdéseket is elhülyéskedi ezzel a "menjünk vissza a 20-ik század elejére" mentalításával!

2010. nov. 17. 13:13
 13/27 A kérdező kommentje:

Amint látod elolvastam a barikádon megjelent cikket is!

"Nézd, konkrétan média szakmabelitől tudom, hogy minden egyes hírközvetítő (akár írott akár más formában) úgy tájékoztat, ahogy az őket kézben tartók érdekei diktálják"

Érdekes erre magamtól is rájöttem nem kellettek hozzá szakmabeliek! Ne akarj kioktatni! Oda is írtam a kérdések végére, hogy tisztában vagyok az index irányultságával!

Több forrásból szoktam tájékozódni! Nagyon nem írt mást az index se, az ő véleményüket meg mindig is fenntartással kezeltem!

2010. nov. 17. 13:16
 14/27 anonim ***** válasza:
Pont nem a barikádot akartam javasolni, de mindegy. Te ide vitatkozni jöttél, mást el se fogadsz, csak a saját véleményedet, mint az a tanár, aki azt mondja, hogy 5-öst nem kaphat senki, 4-esre ő tudja az anyagot, 3-ast az kap, aki csontot hoz a kutyájának, a többieknek a legjobb jegye a 2-es lehet. Ha meg amúgy is több forrásból tájékozódsz (mondjuk 5-10 helyről), akkor meg felesleges a kérdésed, hiszen már rég ki kellett volna tudnod hámozni a lényeget. Remélem, azért teljes az életed így is, és más formában is megtalálod a szükséges adrenalint a mindennapjaidhoz.
2010. nov. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Köszi a személyeskedést! :)
2010. nov. 17. 15:06
 16/27 anonim ***** válasza:
Nem csak akar. Már lényegesen többre vitte mint a Fidesz vagy az MSZP.
2010. nov. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

"„Izraelnek a magyar Országgyűlésben több képviselője van, mint a Knesszetben”


Ez mondjuk igaz, sajnos.

2010. nov. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Hiába van egy pár tényleg értelmes szakpolitikusa a parlamentben a Jobbik továbbra is csürhepárt akar maradni, Vonáéknak akaratából. Vona 2012-es kormánybukásról álmodozott már 2008-ban, hogy majd ők átvegyék a hatalmat, nagyon készül valami puccsra, de hiába, nem fog sikerülni.
2010. nov. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Engem is megdöbbentett ez az eset, és tényleg, ahogy az utolsó írta, ez megint a Jobbik csürhepárt jellegét erősíti. Nem kell ehhez index, se barikád, hogy kihámozzuk a tegnapi megmozdulás lényegét: A szobor fényképe, ez a gusztustalan kegyeletsértés önmagáért beszél. És ezt az sem indokolhatja, hogy ha netán a kedves Jobbiknak mindenben igaza is lenne Károlyival kapcsolatban. Egy halottat akkor sem gyalázunk így. Akik ilyet csinálnak, szerveznek, azokat semmiképpen nem szabad a kormányhatalom közelébe engedni, mert terrorista rezsimet vezetnének be. Ezzel együtt méltányolom a 9.8-as válaszolót, aki az alkérdésekre pontról pontra válaszolt, mert megvilágítja ezt a gondolkodásmódot, ezeket számomra visszataszító indulatokat.
2010. nov. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

1. Miért hazaáruló a térdelő nő?

A nő nem hazaáruló csak Károlyi volt az. Így a nő vagy egy hazaárulót imád. Hazaárulót pedig vagy hazaáruló vagy pedig hülye csókolgat.

2. Miért nem gondolják át a mentelmi jog eltörlését a Jobbikosok? (nem csak visszaélni lehet vele...)

Hanem? A politikusok többsége arra használja. Egyedül a Jobbik politikusaitól láttuk azt, hogy nem használják.

3. Miért kellett kipát tenni a szobor fejére? Ezzel megint csak azt mutatták meg, hogy nagyon is jogosak a velük szemben megfogalmazott kritikák!


4 Az "én felelek trianonért" tábla engem erősen emlékeztet bizonyos önkényuralmi rendszerEK módszereire! (foglyok gúnyolása stb.)

Mert nagyrészt valóban ő felel Trianonért. Mikor hatalomra került a magyar hadsereg létszáma 800.000 fő volt. Az országba bevonuló Kisantant csapatok összlétszáma 100.000 fő. Plusz Magyarország megsegítésére felajánlotta segítségét August von Mackensen 200 e fős Magyarországon állomásozó hadak vezetője, hogy kiveri keleten a külföldről a magyar határon beszivárgó elemeket. Erre Károlyi kikergette, hogy maguk az egyetlen idegen katonai erő. Ő nem megállította a Magyarországra beözönlő külföldi hadakat ellentétben a török Mustafa Kemal Atatürk aki meg 3-szorozta a békeszerzödés álltal nekik kivántz területet, leszerelte a magyar hadsereget és a beözönlő államokkal szemben védtelenné tette.

Ő maga jelentette ki, hogy az az álma, hogy Magyarország mire Ő hatalomra jut 5 megyéből álljon.

A kormányának meg a 80%-a zsidó volt, tehát néhány jelenlévő jó mokkának tartott, de a Jobbik szervezői nem és többször eltávolították a kipát. Köztük én is.

Ő neki szobrot állítani a Kossuth téren, olyan, mintha Eva Braun szobor állna Izrael központjában.


5. A rendőrök miért nem tettek semmit?

Milyen okból kellett volna?

6. Mitől veszélyes egy szobor a társadalomra?

Eva Braunnal kapcsolatos példámmal már említettem.

7. Honnan veszi Hegedűs, hogy lett volna esélyünk visszaszerezni az elcsatolt területeket?

Történelmi példa mint már említettem Atatürköt.

8. Ez volt-e az első hivatalos Viktor takarodj? :D

Ezzel mi a baj?

9. „Izraelnek a magyar Országgyűlésben több képviselője van, mint a Knesszetben” ? ez mekkora ökörség már...

10. Budaházy mitől "politikai fogoly"?

Honnan, hogy politikai okokból van bent. Egy árva bizonyítékot nem hoztak fel ellene. Amit meg felhoztak erősen megkérdő jelezhető.

Ráadásul ép az után csukták le, hogy Sukoró törvénytelenségeit nyílvonáságra hozta.

11. Mi szükség van rovásírással kiírni 100 település nevét? Kinek lesz jobb vagy rosszabb ettől?

Rovásírás a magyar kultúra része.

12. Vona honnan veszi azt a baromságot, hogy legközelebb román rendőrökkel kell szembenézniük? (Terrorizmus veszélye esetén léphetének fel külföldi rendőrök.) Eszerint ők terrorcselekményre készülnek? :D

Nem, de a belügy miniszter dönti el, hogy mit minősít terrorista cselekményre veszélyesnek. Lásd a 2006- os választásokat, mikor emiatt nem tartott kampány rendezvényt a jelenlegi kormánypárt, az akkori ellenzék.


13. Akkor is zavarná őket egy társulási szerződés, ha mondjuk az arabokkal kötnék meg?

Amint láttuk a Jobbik Törökország társulási és csatlakozási szerződését is elutasította, pedig Törökország jobban betartja a kisebbségi jogokat Izraelnél.

14. Miért jó az az embereknek ha megpróbálnak "felakasztani" egy SZOBROT!? (mondjuk legalább a "csendőrök" közbeavatkoztak)

Ezt tőlük kéne megkérdezni. Egyébként nem felakasztani, hanem leakarták dönteni. Nagy különbség.

Amennyiben van még kérdésed vagy nem elég kielégitő a válaszom írj rám. Ne itt hanem emailben vagy mindkét formátumban. Ritkán vagyok-e fórumon.

A Jobbik egyik párt szervezetének vezetője vagyok. Zsidó származású és egykori cigány nevelő apával és féltestvérrel.

Sajnos nálam nem fogsz rasszista kijelentéseket találni. Bár utálom a Talmudot követő zsidókat. köszönhetően, hogy a dédnagyapám lefordította.

Így azon személy aki a Talmudot követi, számomra egyenlő, mintha Hitler fajelméletét követné.

Valószínűleg, mert Hitler is zsidó származású, ismerte a Talmudot. Ezért Ő azt átfogalmazta a német "faj" ideológiájára, mert az, hogy miként kell bánni más "fajok"-kal, az élettér elmélet kísértetiesen hasonlít egymásra. A Talmudnak azon pontjaival, amelyek a gojokra és a keresztényekre vonatkozik.

2010. nov. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!