Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Így akar komoly párt lenni a...

Így akar komoly párt lenni a Jobbik?

Figyelt kérdés

[link]

Több kérdésem is lenne:

1. Miért hazaáruló a térdelő nő?

2. Miért nem gondolják át a mentelmi jog eltörlését a Jobbikosok? (nem csak visszaélni lehet vele...)

3. Miért kellett kipát tenni a szobor fejére? Ezzel megint csak azt mutatták meg, hogy nagyon is jogosak a velük szemben megfogalmazott kritikák!

4 Az "én felelek trianonért" tábla engem erősen emlékeztet bizonyos önkényuralmi rendszerEK módszereire! (foglyok gúnyolása stb.)

5. A rendőrök miért nem tettek semmit?

6. Mitől veszélyes egy szobor a társadalomra?

7. Honnan veszi Hegedűs, hogy lett volna esélyünk visszaszerezni az elcsatolt területeket?

8. Ez volt-e az első hivatalos Viktor takarodj? :D

9. „Izraelnek a magyar Országgyűlésben több képviselője van, mint a Knesszetben” ? ez mekkora ökörség már...

10. Budaházy mitől "politikai fogoly"?

11. Mi szükség van rovásírással kiírni 100 település nevét? Kinek lesz jobb vagy rosszabb ettől?

12. Vona honnan veszi azt a baromságot, hogy legközelebb román rendőrökkel kell szembenézniük? (Terrorizmus veszélye esetén léphetének fel külföldi rendőrök.) Eszerint ők terrorcselekményre készülnek? :D

13. Akkor is zavarná őket egy társulási szerződés, ha mondjuk az arabokkal kötnék meg?

14. Miért jó az az embereknek ha megpróbálnak "felakasztani" egy SZOBROT!? (mondjuk legalább a "csendőrök" közbeavatkoztak)

Tudom, hogy az index elfogult :D

ja és lehetőleg kultúrált válaszokat várok!


2010. nov. 17. 07:13
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

9. -t bocs nem vettem észre. 2008-ban volt egy Izrael lengyel nagykövete által közölt jelentés, amelynek a lényege, hogy 20 milliárd Ft-ért vásárolnák fel a magyar földeket, mert a magyar politikusok a zsebükben vannak.

Magyarul a politikusaink Izrael bábjaként mozgatottak. Jobbiknak pont azért van esélye nyerni, mert Ő nincs megvéve és mert a kemény magja Perez kijelentései miatt keményen elutasítja a tőkéjüket, amint azon irányba politikai öngyilkosságot vétenének.

2010. nov. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=muH_KSzfuo Jobbikosként ez a felfogásom a zsidósággal kapcsolatban.
2010. nov. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:

kimagyarázza a Jobbik??


Tudod ki az aki kimagyaráz itt mindent"KEDVES BARÁTOM"

AZ csakis Viktor pártja

AKI:


-ELSZÁMOLTATÁST IGÉRT!!!!!!

hol vannak a 2006-os elszámolt emberek?


-AKi szerint NINCS cigánybűnözés mert ő kikéri ezt magának...


valamint...


4 Az "én felelek trianonért" tábla engem erősen emlékeztet bizonyos önkényuralmi rendszerEK módszereire! (foglyok gúnyolása stb.)


Fogloyk gúnyolása??????


Tudod kik a fogloyk te ostoba???

Azok a magyarok akik az elszakított területeken élenk!!!

Amiért ki részben a felelős?????????????


Honnan veszi Hegedűs, hogy lett volna esélyünk visszaszerezni az elcsatolt területeket?


MERT ERRE A történelem során a későbbiekben nem volt példa????????


9. „Izraelnek a magyar Országgyűlésben több képviselője van, mint a Knesszetben” ? ez mekkora ökörség már...


és arról mi a véleményed, hogy izrael megtámad egy segélyhajót??? ahol lelövik az embereket???

És hogy minehez a kormány még asszisztál!!???


12. Vona honnan veszi azt a baromságot, hogy legközelebb román rendőrökkel kell szembenézniük? (Terrorizmus veszélye esetén léphetének fel külföldi rendőrök.) Eszerint ők terrorcselekményre készülnek? :D


Tudod mi a terrorcselekmény???

Amit a kormány annak tart!!

Szerinted mi volt 2006-ban????

Gyurcsány szerint mi volt 2006-ban????

2010. nov. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
73-as jobbikfunkcionárius! Rosszul formázott videoazonosító van az URL-ben.
2010. nov. 18. 13:28
 25/27 A kérdező kommentje:
Azt hiszem a válaszaidból világosan lejön, hogy miről mit gondol a Jobbik (mármint a párt). Nekem ennyi is elég volt, nem fogok rád írni, mert annyira nem érdekel se a Jobbik, se Károlyi, se Trianon! vannak fontosabb dolgaim is!
2010. nov. 18. 13:30
 26/27 anonim ***** válasza:
2010. nov. 29. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

73-as jobbikfunkcionárius!

73-as lehetek, de párt funkcionárius nem. Túlságosan szabad szellem vagyok ahhoz, hogy ilyesmi megkössön. Elég makacs vok és kevés emberre hallgatók.

2010. nov. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!