Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Legalább hat éven keresztül a...

Legalább hat éven keresztül a híreket a TV2-ön néztem a Tények esti műsorában. Kb fél éve-most nem tudom így van e-e-megszüntették a napi politika közlését! Csak bulvár, meg a balesetek, "Kék fény"megy, miért?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is néztem. Meg szoktam olvasni a Metropol újságot (ami ugye amúgy sem a színvonaláról híres) és ott az egyik legnagyobb hír az volt, hogy földrengés volt a Mecsekben. A politikáról meg írtak vagy 3-4 sort.
2010. nov. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mint a halottról: jót, vagy semmit.
2010. nov. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, ezt én is észrevettem és én át is tértem rtl-re / bár itt sincs politika, de legalabb nem csak azt hallom benne, h melopta, meglőtte, hazavitte meg mind megette
2010. nov. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt már legalább két kérdés ebben a témában, de én is folyamatosan aktuálisnak találom. Engem is teljesen megdöbbent az, amit a TV2, és tegyük hozzá az RTL "híradó" címen produkál. Én megvagyok mondjuk nélkülük, mivel ez már számomra nézhetetlen, és a neten megtalálom (még?) a valós híreket is, de milliók azért csak ezeket nézik, ezért nem mindegy, mi zajlik ott. Én egyébként mostanában átpártoltam az ATV Híradóra, amiből azért valós hírek is lejönnek, bár ott is vannak zavaró aránytalanságok (túlteng az LMP, meg a zsidó tematika).


Hogy mi az oka a ennek a korábbihoz képest nagy változásnak? Szerintem az igazodási kényszer. A RTL és a TV2 nem akarja veszélyeztetni a milliárdos profitját, mert tudjuk mi történik azzal, akire a FIDESZ megharagszik: Holnaptól nincs. A FIDESZ osztja a sugárzási engedélyeket, és azok bizony idővel lejárnak. Meg más eszközökkel is ki tudja nyírni a tévéket. Na ezért kerülik eszelősen a konfliktusokat, és a biztonság kedvéért 100 %-ig száműzték a politikát. Ebből a kriminálbulvárból, ami a politika helyébe lépett, sajnos továbbra is hatalmas profitokat lehet szerezni, mert van közönsége. (Ha nem lenne, nem adnák.)

2010. nov. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az is közre játszhat, hogy jövő tavasszal lejárnak a sugárzási engedélyek. Így addig mindenképp csendben kell maradniuk a politikával kapcsolatban, ha jövőre is szeretnének sugározni.
2010. nov. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Valóban,ahogy mondod az ATV-t erdemes nézni,ott a vilagpolitikáról,meg egy keveset az itthoniról is szó van.Ott viszont inbabb a balosok diktálnak,gondolom én.
2010. nov. 23. 20:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne beszéljetek túl nagy m-arhaságot. Az RTL-nek már csak nem kell féltenie magát, mivel Stumpf István cégéé.
2010. nov. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
20.38: De ha foglalkozna politikával, az kockázatos lenne, akkor lenne mitől félni. Egyébként 1-2 napja olvastam a hírt, hogy Stumpf eladta a részét. Nem ismerem, ki az, akinek adta, de nyilván brancson belül marad. Van abban logika, hogy úgy döntenek, hogy a politikát teljesen kiiktatják. Alapvetően eddig is a bulvárból éltek, ez jól és biztonságosan eltartja őket, nincs szükségük a politikában rejlő kockázatra.
2010. nov. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!