Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket is idegesít a Fidesz...

Titeket is idegesít a Fidesz mérhetetlen pofátlansága?

Figyelt kérdés

Sosem voltam FIDESZ párti/ellenes, de mostanában néha lány létemre nagy kedvem lenne odamenni Orbán Viktorhoz és jól pofán húzni.


Az, hogy nem teljesíteni a kampány ideje alatt ígérteket és teljesen más dolgokat csinál, rendben, tudtuk jól hogy a hazafiasság addig tart, míg a választások le nem zárulnak. De ez nem azt jelenti, hogy nem tartozik felelősséggel az országának.

De mit hallunk minden új rendelkezés után? "A nép 2/3-os döntése ruház fel minket erre". Nem magyaráz, nem indokol semmit, két mondatban nem lenne hajlandó összefoglalni, hogy tulajdonképen mi értelme az új törvényeknek, csak a 2/3-dal érvel - azzal a 2/3-dal, ami egyébként nem a mostani tevékenységére szavazott.


Vagy ott a nyugdíjrendszer. Mikor az MSZP rákérdezett, hogy miért lopja el az emberek pénzét, Orbán felelete annyi volt, hogy ne az MSZP adjon erkölcsi tanácsokat.

Nem azt mondta volna, hogy "ááá, én nem veszem el azokat a milliárdokat", hanem burkoltan azt, hogy "igen, elveszem, de te is ezt csináltad, nem?"


Szóval, nincs vége a cinizmusnak és pofátlanságnak, ha már ennél a két példánál tartunk...


2010. dec. 6. 21:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
78%

Üdv a táborban!

Csatlakozz te is:

[link]


Előbb-utóbb arra a pofonra is sor kerül...

2010. dec. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
36%

"Vagy ott a nyugdíjrendszer. Mikor az MSZP rákérdezett, hogy miért lopja el az emberek pénzét, Orbán felelete annyi volt, hogy ne az MSZP adjon erkölcsi tanácsokat. "


Igen, valóban pofátlan és arrogáns, ahogyan teszik, amit tesznek.


De azért senkinek sem legyenek illúziói. Az MSZP ugyanígy államosította volna a kötelező magánnyugdíjpénztárakat, mint most Viktorék. Egészen egyszerűen azért, mert fenntarthatatlan terhet raknak a költségvetésre, és rosszul működnek. Csak azért nem Bajnaiék lépték meg, mert tudták, hogy rövidesen elveszítik a hatalmat, a piszkos munkát meg Orbánékra hagyták. Akkor most fordítottt lenne a felállás, a Fidesz ordítana "az emberek pénzének ellopásáról".


A Bajnai kormány egyik főtanácsadójának, Kun János közgazdásznak az elemzése ugyanarra a következtetésre jutott tavaly, mint amit most a Fidesz tesz. A közgazdász írása a NÉPSZABADSÁG 2009. április 30-i számában jelent meg, most is olvasható:


[link]

2010. dec. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
89%
12:09 - Pontosan ezért (is) egyformák, Fidesz = MSZP... Ugyanazt csinálják, legfeljebb más körítéssel...
2010. dec. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
95%

Kedves Theorux.


A Fidesz olyan, korábban megígért adózási rendszert akar behozni amire Ő is tudta, hogy nincs fedezet.

Ezért van most ez a nagy vágy a magánnyugdíjak beszedésére!!


A Fidesz pontosan annak megy ellene, amivel Fletóékat riogatta ami mellett Ő maga szált harcba, pl. az Alkotmánybíróság sérthetetlenségét .

Ő hírdette, a választások idején, hogy nem nyúl a magánpénztárakhoz! Hát ezért szavaztál többek között rá!!


Értem én hogy valaki csalódik a pártjában, mint ahogyan sokan az MSZP-s korrupt tetükben, de azért ne veszítsük el a józan itélőképességüünket !!!

Merjük kimondani azt, hogy a FIDESZ hatalmának növelésével arányosan csökken pont az a jogunk, hogy a fülük mögé nézhetünk.

Vegyük már észre azt, bármennyire is hisszük a Fidesz igérte kilábalást, eközben elképesztő antidemokratikus dolgokat művelnek.

És mivel én még nem felejtettem el az Ezüst hajót, a Lockheed botrányt, Orbán Viktor magán oklevelének pofátlan átvételét az USA-ban, a sok politikai fordulatot: KISZ-Liberális EU párt-Nép párt... a sok cinikus véleményt a népek feltüzelését az utcákon...,

ezért ezt a stílust ismerve nem sok jóra számítok.


Mielőtt MSZP bérencnek mondanátok, hát az sem vagyok.

A másik szemét bandát legalább úgy utálom mint a Fideszt, mert mindkettő csak nevében párt egyébként meg rablóbanda, akik valaha együtt egy helyről eredtek és valószínüleg most is együtt röhögnek rajtunk.


Politikai vákuum van! Nincs hiteles vezető egyik pártban sem!

Nincs olyan aki azok élére álljon akik megszenvedik ezeket a politikai ámokfutásokat.


Csak az önszerveződésünkben bízhatunk.


Ultracivil

2010. dec. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező én teljesen egyetértek veled!

Néha tényleg elképzelem hogy felakasztom azt a görény Orbánt. Világ életemben gyűlöltem azt az embert, most viszont szavakkal nem tudom elmondani hogy mekkora haragot érzek.

Ezek intézkedések lennének? Eddig egy olyan gondolatot sem vetettek fel, ami jót tenne az országnak. Szép lassan oda jutunk hogy tényleg csak a cigányok maradnak ebben az országban, mert élhetetlen lesz.

2010. dec. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
93%

Kedves Ultracivil!


Ezzel én is egyetértek, ellenzékben és kormányon mindegyik párt az ellenkezőjét teszi, mint korábban.


A nyugdíjpénztári cirkusszal kapcsolatban arra utaltam a belinkelt forrás segítségével, hogy a kötelező magánnyugdíj pénztári rendszer létjogosultsága legalábbis erősen megkérdőjelezhető, és erre Bajnaiék is rájöttek (el is indultak ebbe az irányba, ezért is engedélyezték bizonyos csoportoknak a visszalépést az állami rendszerbe).


A Fidesz mostani lépésével két gond van. Az egyik, a durva, arrogáns és az embereket megalázó kommunikációjuk, azaz "maradhatsz, kedves állampolgár, de akkor a jövendő nyugdíjad nagy részének lőttek, hahaha...". Amit ráadásul egy olyan tenyérbemászó p*csa kommunikál, mint ez a Selmeczi Gabriella. És még "nyugdíjvédelmi megbízottnak" nevezik. Komolyan szánalmas.


A nagyobb gond, - ahogyan te is írtad - hogy mire használják a magánnyugdíjpénztárak államosított vagyonát. Mert ha egy az egyben az államadósság csökkentésére fordítanák, az érthető és igazolható lépés lenne. De valóban nem ez fog történni, hanem folyó kiadásokra, a költségvetés hiányának csökkentésére, és az egyébként nagy ostobaságnak számító egykulcsos, 16 százalékos szja finanszírozására kell nekik ez a pénz, vagy legalábbis egy jelentős része. És ez már nem más, mint a jövő felélése. Ez itt a fő probléma.

2010. dec. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos úgy igaz Theroux ahogy leírtad!


Bocsánat a linket csak most nyitottam meg!


S. Gabikárol csak annyi, hogy egy másik kérdésben kiszámoltam, hogy a kis Drágának az eddig megszerzett, és kényszerűségből bevalott vagyonkájához reálisan, havonta mennyit kellet félretennie.


Lapozzatok oda! Bicskanyitogató.

Egy jó példa arról, hogy kit is képvisel egy egyébként bukott képviselő: Hát kizárólag saját magát és a csordáját.


Ultracivil

2010. dec. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nyugdíjvédelmi kormánybiztos olyan, mintha a HÓHÉRT bíznák meg életvédelmi feladatokkal.
2010. dec. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
75%

98-02 között is ez volt

ugyanez a kivagyiskodó újgazdag stlus

csak akkor még nem volt ekkora hatalmuk

2010. dec. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Neutronlovag


mert pontosan tudod hogy nem kapsz

2010. dec. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!