Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket is idegesít a Fidesz...

Titeket is idegesít a Fidesz mérhetetlen pofátlansága?

Figyelt kérdés

Sosem voltam FIDESZ párti/ellenes, de mostanában néha lány létemre nagy kedvem lenne odamenni Orbán Viktorhoz és jól pofán húzni.


Az, hogy nem teljesíteni a kampány ideje alatt ígérteket és teljesen más dolgokat csinál, rendben, tudtuk jól hogy a hazafiasság addig tart, míg a választások le nem zárulnak. De ez nem azt jelenti, hogy nem tartozik felelősséggel az országának.

De mit hallunk minden új rendelkezés után? "A nép 2/3-os döntése ruház fel minket erre". Nem magyaráz, nem indokol semmit, két mondatban nem lenne hajlandó összefoglalni, hogy tulajdonképen mi értelme az új törvényeknek, csak a 2/3-dal érvel - azzal a 2/3-dal, ami egyébként nem a mostani tevékenységére szavazott.


Vagy ott a nyugdíjrendszer. Mikor az MSZP rákérdezett, hogy miért lopja el az emberek pénzét, Orbán felelete annyi volt, hogy ne az MSZP adjon erkölcsi tanácsokat.

Nem azt mondta volna, hogy "ááá, én nem veszem el azokat a milliárdokat", hanem burkoltan azt, hogy "igen, elveszem, de te is ezt csináltad, nem?"


Szóval, nincs vége a cinizmusnak és pofátlanságnak, ha már ennél a két példánál tartunk...


2010. dec. 6. 21:01
1 2 3
 21/25 Csipkebokor ***** válasza:
6%

Csupa jó dolgot csinálnak.

Ezért szavaztuk meg a 2/3-os többséget nekik!

Ti mind korlátolt MSzP-sek vagytok? Miért nem szavaztátok meg újra a Gyurcsány-Bajnai kettőst? További öszödi igazságok kellenek?

Végre csendben kellene lennetek!

2010. dec. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Ja, tényleg tök jó, hogy ellopják az emberek pénzét ezzel a nyugdíjpénztáras-dologgal... és nem, nem vagyok MSZP-s, de ők legalább bevallották, hogy hazudtak.

Nem mintha ez felmentené őket, de ennél már csak az a megalázóbb a "nép" számára, mikor a pofájukba röhögnek és védik magukat a politikusok...

2010. dec. 14. 18:47
 23/25 anonim ***** válasza:
52%
ki mondta neked hogy ellopják a pénzed? magadtól vagy ilyen hülye?
2010. dec. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Onnan hogy eddig az a pénz az ő számláján gyűlt, most meg nem lesz az ő számláján, hanem megy a közösbe. Azt a pénzt lehúzhatjuk a wc-n, ráadásul mi közel sem fogunk annyi nyugdíjat kapni mint a mai nyugdíjasok, mert nem lesz annyi fiatal aki tudja majd fizetni.
2010. dec. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Amúgy meg gyökér vagy.
2010. dec. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!