Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbiknak tulajdonképp mi...

A Jobbiknak tulajdonképp mi baja van a melegekkel?

Figyelt kérdés
Csak én érzem úgy, hogy Vona Gábor kijelentései a melegekkel kapcsolatban (sortüzet kellene nyitni rájuk) elfogadhatatlanak? Ennyi erővel mondhatná azt is, hogy nyissunk sortüzet az értelmi fogyatékosokra vagy a mozgássérültekre.
2010. dec. 16. 21:00
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
5%

Nekem semmi bajom nincs velük ha ugyanúgy élnek mint a többi ember.


"amíg nem reklámozzák a perverziójukat"

Milyen perverziójuk van?

2010. dec. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem alapvetően az lenne a normális, ha mindenkinek a szexualitása, legyen hetero, homo vagy akármi a saját hálószobájára korlátozódna, figyelembe véve persze, hogy a hetero az, ami az úgymond "normális" kategóriába sorolható. De ettől nem kell elítélni, aki eltér a normálistól, ugyanis ennyi erővel nagyon sok beteg, sérült embert el lehetne ítélni. Viszont az már tényleg elítélendő, amikor gusztustalan módon felöltözve egy város legszebb útján parádéznak, de ez igaz lenne akkor is, ha heterók csinálnák mindezt.
2010. dec. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

ma 22:17

Persze, hogy hamarabb kihal. A melegek se örökítik nagyon ezt a tulajdonságukat. De ha te így gondolkozol, elfogadod Hitler fajelméletét is. Az minden, csak nem tudományos.


A meleg férfiakat sokáig a heteroszexuális férfiakkal egy közösségben tartották, ez pedig a társadalmi kérdés.

2010. dec. 16. 22:46
 14/27 doboszoli ***** válasza:
97%

Tőlem mindenki olyan szexuális életet él amilyen jólesik neki, egészségére! Mindaddig amíg magánügyként kezeli, mint normális ember általában a "hálószobatitkokat".

Viszont, ha elkezd elmeosztályos módon felvonulgatni pink tangában, rendőri biztosítással, tudva, hogy ez irritálja a TÖBBSÉGET, innen már egyfajta kihívásnak érzem, amit nem tudok tolerálni.Miért kell megmagyaráznom a hatéves gyereknek, hogy miért van a bácsi néninek öltözve, meg kirúzsozva?

Tessék szépen, csendben buzulni.

2010. dec. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Hogy a Jobbiknak mi baja velük nem tudom, nekem semmi, amíg otthon, négy fal között buzulnak. De ne hozzák ki az utcára, ne reklámozzák fennhangon! Senkinek semmi köze hozzá, és akkor nem köpik szembe őket. Ha reklámozzák, ne háborodjanak fel a következményeken, mert Ők provokálták ki!
2010. dec. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
68%
kérdező szerintem neked foggalmad nincs, h miről van szó. ha itt hitlerezel. okosodj még kicsit!
2010. dec. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
58%

A Jobbik szerint ez aberáció, perverz, beteg, gusztustalan. Mert a legtöbb támogatójuk szerint is az a homoszexualitás.


Hogy ez mennyire igaz, már nem tartozik a kérdéshez.


Ami érdekes, hogy a legtöbb embernek itt a rózsaszín tangások felvonulásával van problémája. Itt egy kicsit provokatív kérdést feltenném: tehát ha abbahagynák a felvonulást, megadnátok nekik minden olyan jogot, ami egy hetero párt is megillet? Fogadhatnának örökbe gyereket? Házasodhatnának? Nem rúgatnád ki a munkahelyéről, csak azért, mert a saját neméhez vonzódik?

2010. dec. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
50%
Nos, én megadnám nekik az élettársi jogokat, ami bizonyos fokig házasság, viszont örökbefogadást nem engedélyezném, ugyanis az a gyereknek lenne rossz. Munkahelyéről kirúgni valakit csakmert homo, azt szintén hülyeség.
2010. dec. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

12:00!

Van olyan svéd ismerősöm, akinek "két anyja van", és a gyerek teljesen normális. Barátnője van a srácnak, nem vonzódik a pasikhoz, tudja, hogy nem az a szokásos felállás, ahogy a szülei vannak, de hát ilyen az élet. Sokkal fontosabb számára az, hogy egy szerető közegben nőtt fel, és nem egy árvaházban.


A 11:38-as vagyok

2010. dec. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
49%

" viszont örökbefogadást nem engedélyezném, ugyanis az a gyereknek lenne rossz"

Erre már volt kísérlet. A gyerek "normális" lett.

A gének szablyák majd meg, hogy melyik nemhez fogsz vonzódni.

2010. dec. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!