Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbiknak tulajdonképp mi...

A Jobbiknak tulajdonképp mi baja van a melegekkel?

Figyelt kérdés
Csak én érzem úgy, hogy Vona Gábor kijelentései a melegekkel kapcsolatban (sortüzet kellene nyitni rájuk) elfogadhatatlanak? Ennyi erővel mondhatná azt is, hogy nyissunk sortüzet az értelmi fogyatékosokra vagy a mozgássérültekre.
2010. dec. 16. 21:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
33%
Talán mert a homoszexualitás nem normális dolog?
2010. dec. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
53%
ugyan! csak genetikai hulladékok, mi itt a probléma?
2010. dec. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 doboszoli ***** válasza:

Szerintetek, ha a dolog kitudódik (márpedig ki fog), mit kell megérni a szerencsétlen gyereknek óvodában, iskolában, környezetében.

Tehát örökbefogadás nem, a többi tőlem ok.

2010. dec. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

tegnap 09:13

"kérdező szerintem neked foggalmad nincs, h miről van szó. ha itt hitlerezel. okosodj még kicsit!"


Magyarul olvassak kurucinfót, Barikádot, jobbiknetet stb.. bocs, de nem.


Egyébként meg mondjatok olyan dolgot, ami normális ebben a városiasodott, globalizálódott világban! És ki mondja meg egyáltalán, mi a normális? Ti normálisak vagytok? Ti vagytok azok, akik a tökéletes ember mintapéldái, aki "normális", aki nem tér el az ideálistól?

2010. dec. 18. 00:16
 25/27 anonim ***** válasza:
kurucinfót, Barikádot, jobbiknet hogy jön Hitlerhez??? :D
2010. dec. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
:)
2010. dec. 18. 13:45
 27/27 anonim ***** válasza:

12-16 21:29-es válaszadó

te kit nem utálsz azért mert tériszonyom van nem vagyok őrült.de te lehet hogy az vagy nem kétség.Nézz tükörbe lehet segít oO"

L 18

2010. dec. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!