Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi igaz az alábbi politikai...

Mi igaz az alábbi politikai témájú e-mail szövegből? Más is megkapta?

Figyelt kérdés

Nemzeti tüntetés a Szent Koronáért január 31-én!


Egy országot több féle képen lehet kifosztani, kisemmizni és megalázni. Amikor eladták korházainak, intézményeinket, földjeinket, amikor kiforgattak bennünket minden nemzeti vagyonunkból, hogy megtörjenek egy büszke nemzetet, akkor azt hittük többet már nem tudnak elvenni tőlünk. Tévedtünk.


Jelt adott a Magyarok Istene. Jelt az összefogásra.


Mert a hatalom rátette tisztátalan tolvaj kezét arra a Szent Koronára, mely századokon át a mai napig hitet, erőt és büszkeséget adott a magyar nemzetnek. Hitünk és ősiségünk, megszenvedett történelmünk kiállt fel az égbe:


„Isten áldd meg a magyart".


Az idegen szívű magyar kormány a kufároktól (IMF) felvett hitel fejében elzálogosított minden nemzeti vagyont. Az Ország házat és legféltettebb kincsünket, a Szent Koronát, amelyet egyszerű vagyontárgyként kezelnek. Sárba tiporják nemzeti önállóságunkat, megsemmisítik kultúránkat, történelmünket, hogy végleg eltöröljék a föld színéről a Büszke Magyar Nemzetet.


Védjük meg a Szent Koronát. Testünkkel, lelkünkkel, akár életünk árán is.


Mi, civil és nemzeti szervezetek szervezői felkérünk minden hazájáért aggódó, a Szent Korona oltalma alatt élő és félő embert a nyílt ellenállásra. A szó kevés. Nem beszélni akarunk.


2009. január 31-én 17:00 órára a Kossuth térre hívunk bejelentett és engedélyezett tüntetésre.


Kérjük a szervezeteket és szerveződéseket, hogy közös erővel és közös irányítással kezdjük meg az ellenállást.


Kérünk mindenkit segítsen. Nyomtassa és terjessze szórólapjainkat, plakátjainkat.


Elszánt civil hazafiak


2009. jan. 24. 21:24
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Azért ha valaki ír valamit egy ilyen oldalra, akkor legalább írja hozzá, hogy kinek szánja, mert így nem egyértelmű.


Egyébként nem szeretek ilyeneket kapni lánclevelekben, főleg, hogy tudom, szinte minden ilyen izé balhéval végződik.

2009. jan. 25. 10:51
 12/24 A kérdező kommentje:
Megkértem az illetőt, hogy ne küldözgessen ilyeneket, nem is közeli ismerősről van szó, csak a netről valaki, azt hiszem, valamibe próbált befűzni egyszer, de nem kötöttem vele üzletet. Most, hogy írtam neki, elég bunkón válaszolt, hát szép... ha ilyen emberek fognak tüntetni, akkor továbbra se vagyok kíváncsi a híradóra, mert tuti benne lesz megint valami balhé emiatt.
2009. jan. 25. 22:23
 13/24 anonim ***** válasza:
93%

22.57: A Szent Korona egyáltalán nincs jól: éppen most adják el, mint szinte az utolsó maradék nemzeti vagyont, jelképet azok, akik már kiárusították hazánkat.

(Hogy ennek milyen következményei lesznek,mindannyiunkra, és a jövő nemzedékre, nézzél utána, talán akkor neked se lesz mindegy..)


A demonstráció erről szól, és nem kamu! (az más kérdés, h kéretlen levélként érdemes-e, s milyen stilusban továbbitani)

2009. jan. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
63%
mégis kivenné meg a koronát? más számára nem sok értéke van.
2009. jan. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
óó,a Schuszter Lóri!A régi szép idők!na megis hallgatok,egy P-mobil cd-t!
2009. jan. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
64%

11.04: Mi lenne, ha előbb tájékozódnál, mielőtt okoskodsz?


[link]


Egy aforizma jut rólad eszembe: "Még soha senkivel nem találkoztam, akit a butasága akadályozott volna a véleménynyilvánításban.."

2009. jan. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
76%

15:51-es tinónak üzenem, hogy a ki venné meg az egy kérdés, nem véleménynyilvánítás, az meg tény hogy másnak nem sokat ér. talán aranyárban kilóra.

okostóni

2009. jan. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
77%

19.15: a szóbanforgó (11.04) kérdése mögött ott egy vélemény is. Neki ez a véleménye: "más számára nem sok értéke van". Azért mégis IMF hitelünk egyik záloga lehet..Nahát?? vajon hogy lehet ez? Az a kis "más számára értéktelen semmiség". Igazad van, jó nagy ostoba az az IMF

Neked is alapos háttérismereted van, gratulálok.

2009. jan. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Az IMF nek azért lehet érték, mert a Magyaroknak érték és visszavásárolnák. A linkelt cikk szerint ez "elvileg" történhet meg. Ekkora összegre van máshonnan elszedhető pénz. Pl. előbb adnák el a szerencsejáték Rt-t, mivel az a párt amelyik megengedné, az kb. 500 évig nem kerülne be a parlamentbe. Tudom, hogy népszerűek az összeesküvés elméletek, de én ezekben nem tudok hinni.

Egy kölcsönadónak egyébként is értelmetlen lenne olyan vagyontárgyat elvinni, amiért csak a fizetni nem tudó adós adna komolyabb összeget.

Ha neked olyan alapos a háttérismereted, akkor jó neked, nem lehet mindenki tökéletes. Mi maradunk tudatlanok.

2009. jan. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ki mekkora értéknek tartja a Szent Koronát mindegy is, a kérdező kérdésére válaszolva egy biztos: a hír nem kamu.

Valóban lesz demonstráció, mert az IMF-fel kötött szerződés egyik pontja tartalmazza a lehetőséget, hogy a koronát (sőt a Parlament épületét is) vihetik, ha Mo. nem fizet:



A Szent Korona is hitelfedezet

2009. január 20. 00:01



Magyar Nemzet

Akár a Szent Koronát vagy a Parlamentet is végrehajtás alá veheti az Európai Unió az általa nyújtott kisegítő hitel feltételei szerint – ugyanis a szerződés hármas számú mellékletében Draskovics Tibor igazságügy-miniszter úgy nyilatkozott: minden egyes állami vagyontárgyunk végrehajtható, ha nem teszünk eleget fizetési kötelezettségünknek.


Ez már nem összeesküvéselmélet, álhír, hanem TÉNY.

A demonstráció azért lesz, hogy ha Mo. nem tud fizetni (amire eléggé reális esély van!) akkor se lehessen ezektől megfosztani a nemzetet!

A kérdező idézetében legfeljebb egy kamu van: a demonstráció nem 31.-én, hanem 30.-án lesz.


(Elegendő háttérinformáció hiányában bármi kérdésben állástfoglalni, véleményt mondani csak azért veszélyes, mert félrevezető lehet a kérdező számára, amúgy a tudatlansága, tinósága stb. mindenkinek tényleg a magánügye :)

2009. jan. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!