Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi igaz az alábbi politikai...

Mi igaz az alábbi politikai témájú e-mail szövegből? Más is megkapta?

Figyelt kérdés

Nemzeti tüntetés a Szent Koronáért január 31-én!


Egy országot több féle képen lehet kifosztani, kisemmizni és megalázni. Amikor eladták korházainak, intézményeinket, földjeinket, amikor kiforgattak bennünket minden nemzeti vagyonunkból, hogy megtörjenek egy büszke nemzetet, akkor azt hittük többet már nem tudnak elvenni tőlünk. Tévedtünk.


Jelt adott a Magyarok Istene. Jelt az összefogásra.


Mert a hatalom rátette tisztátalan tolvaj kezét arra a Szent Koronára, mely századokon át a mai napig hitet, erőt és büszkeséget adott a magyar nemzetnek. Hitünk és ősiségünk, megszenvedett történelmünk kiállt fel az égbe:


„Isten áldd meg a magyart".


Az idegen szívű magyar kormány a kufároktól (IMF) felvett hitel fejében elzálogosított minden nemzeti vagyont. Az Ország házat és legféltettebb kincsünket, a Szent Koronát, amelyet egyszerű vagyontárgyként kezelnek. Sárba tiporják nemzeti önállóságunkat, megsemmisítik kultúránkat, történelmünket, hogy végleg eltöröljék a föld színéről a Büszke Magyar Nemzetet.


Védjük meg a Szent Koronát. Testünkkel, lelkünkkel, akár életünk árán is.


Mi, civil és nemzeti szervezetek szervezői felkérünk minden hazájáért aggódó, a Szent Korona oltalma alatt élő és félő embert a nyílt ellenállásra. A szó kevés. Nem beszélni akarunk.


2009. január 31-én 17:00 órára a Kossuth térre hívunk bejelentett és engedélyezett tüntetésre.


Kérjük a szervezeteket és szerveződéseket, hogy közös erővel és közös irányítással kezdjük meg az ellenállást.


Kérünk mindenkit segítsen. Nyomtassa és terjessze szórólapjainkat, plakátjainkat.


Elszánt civil hazafiak


2009. jan. 24. 21:24
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Hát, demonstráljanak, akiknek erre van idejük, nekem se időm, se hangulatom. Másképp kéne, nem tudom, ez sose vezet jóra. Csak SPAM-ként kímélnének meg az ismeretlenek, vagy alig ismert netes ismerősök ilyenektől. Az ismerőseim úgyis tudják, hogy nem díjazom az ilyeneket, akkor se, ha kamu, akkor se, ha igaz. Ha kamu, akkor azért nem, mert spam, ha igaz, akkor meg azért nem, mert ennél nagyobb problémákkal kell napról napra megküzdenem, egyedül. Én se küldök ismeretleneknek ilyesmiket, mert nem tudom, hogy fogadná, nem tudom, mit támogat, mit nem. Én egyik oldalt se támogatom, már csak azért se, mert bánt, hogy családon belül is dúl az ellentét emiatt is, és én ebből ki akarok maradni. Egész eddigi életemet végigkísérték a bajok, balhék, szóval egy ismeretlen ezt nem tudja, csak könnyelműen lebunkóz, ha megkérem, hogy hagyjon ki ebből.
2009. jan. 27. 19:28
 22/24 anonim ***** válasza:
65%
Jelentsd fel spammelésért a sumérokat!
2009. jan. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi a kérdezőnek, első pillanatra azt hittem saját elveit terjeszti íly módon. Aztán megpillantottam a két bűvős szót: Magyar Nemzet. Így már minden világos. Egyébként a Szent Korona még mindig jól van.
2009. febr. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Végülis tud valaki valamit, volt valami 31-én? Nem nagyon figyelek híreket, csak amennyit reggel melóba indulás előtt hallok a rádióban, abban meg inkább az időjárás érdekel mostanában (főleg az a része, hogy van-e jég a járdákon).


Nem, én ilyeneket nem terjesztgetek, nekem a béke lenne az elvem, csak ez a spammelő se hagyott békén, és még ő volt felháborodva, mikor megkértem szépen, hogy nekem ne küldjön ilyeneket.

2009. febr. 3. 16:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!