Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek reális, hogy a...

Szerintetek reális, hogy a Jobbikot főleg a gyári munkások, földművesek támogatják, az LMP-t meg az egyetemisták és értelmiségiek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 10:48
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
72%

'dubiis libertas'


Ne hagyjátok, hogy ez az organizmus provokáljon.

2011. jan. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
81%

Érzelmi alapon pedig leginkább az "egy drogost és két langyost minden háztartásba - a számok növekedhetnek!" kategóriájú ún. programot megalkotó Lehetünk Még Pedofilok (röviden: LMP) politizál.


"Kedves dubiis libertas!"


Vegyél be egyet abból a ciánkapszulából, amit Kuncze "ki cuccolja meg Kovács Pistikét?" Gábor olyan lelkesen ajánlgat!

2011. jan. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
0%

Kedves hatvankettes


1: Nem vagyok lmp szimpatizáns, lévén liberálisként vállalhatatlan mindennemű antikapitalizmus a számomra.

2: Kuncze ciánkapszulás mondatát olvastad is eredeti kontextusában, vagy csak a kurucon?

2011. jan. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:

1. Nincs költő a világon, aki kellőképp ki tudná fejezni, hogy milyen hatalmas nagy ívben lesz*rom, hogy mi a vállalhatatlan számodra és mi nem.


2. Nem olvastam. Végighallgattam, mert nézni nem bírtam a rusnya pofáját. Azért ez kellemetlen lehet, mivel ez a kurucos dolog egész jó oltásnak indult mi? :(

2011. jan. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
6%

Hatvanketes


1: Te utaltál arra, hogy lmp szimpatizáns lennék, ezt cáfoltam meg.

2: Tehát, akkor felmerül a kérdés, hogy a szöveg értelmezése okozott gondot, vagy tudatosan provokálsz?

2011. jan. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
0%

"'dubiis libertas'


Ne hagyjátok, hogy ez az organizmus provokáljon."


Miért van az hogy valaki kifejti jobbik ellenző véleményét máris provokál, máris ciánkapszulát neki?

Pontosan ezért egy bohócpárt a jobbik, nem lehet komolyan venni, mivel a párttagok is ilyenek, ergo a szimpatizánsaik is művelik az irredentaság minden szintjét.

Bezzeg a jobbikosok bárkit bármilyen párttal szidhatnak, mert csak az övék "a párt", de ha az ő pártjukat szidja valaki, akkor már rögtön hápognak hogy ez nem ér.


Kérdésre válaszolva, nekem se a jobbik se az lmp nem szimpatikus, de az mszpt fideszt is megvetem.

Szerintem bármelyik kerülne az ország élére, az rossz lenne.

2011. jan. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:

"Most akkor mi számít vidéknek?

Eddig azt hittem hogy van pest meg van vidék "


szóval akkor van Pest... meg az összes többi?

2011. jan. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:

"Miért van az hogy valaki kifejti jobbik ellenző véleményét máris provokál, máris ciánkapszulát neki?

Pontosan ezért egy bohócpárt a jobbik, nem lehet komolyan venni, mivel a párttagok is ilyenek, ergo a szimpatizánsaik is művelik az irredentaság minden szintjét.

Bezzeg a jobbikosok bárkit bármilyen párttal szidhatnak, mert csak az övék "a párt", de ha az ő pártjukat szidja valaki, akkor már rögtön hápognak hogy ez nem ér.


Kérdésre válaszolva, nekem se a jobbik se az lmp nem szimpatikus, de az mszpt fideszt is megvetem.

Szerintem bármelyik kerülne az ország élére, az rossz lenne.

"



téged se lehet komolyan venni

te is csak 1 semmi nem jó és mindenkit szidok típus vagy

főleg a fideszt és a jobboldalt

2011. jan. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:

"A parlamentben nekik van egyedül olyan jelöltjük akinek nincs értségije."


És mivel lenne jobb ha lenne neki? Attól agysebész lesz? Ne röhögtessetek már! Érettségi...

2011. jan. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
0%

"téged se lehet komolyan venni "


azért nem lehet komolyan venni mert a jobbik ellen és nem mellette vagyok? na szép


"A Jobbik fogja elhozni az igazi demokráciát"

2011. jan. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!