Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek reális, hogy a...

Szerintetek reális, hogy a Jobbikot főleg a gyári munkások, földművesek támogatják, az LMP-t meg az egyetemisták és értelmiségiek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 10:48
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
4%

Ja, és amit az szdsz-ről írtál


1: A kábítószerfogyasztás a diplomás rétegek közt meglehetősen magas, főleg a fű.

2: a homoszexuálisok mind keresetükben, mind iskolai végzettségükben az átlag fölött vannak. ( nem, nem mindegyik, de javaslom olvass utána a témának)

3: A munkakerülők védelmezését nem tudom értelmezni, a párt Kóka féle vonala nem rémlik, hogy ilyesmit tett volna.

Megjegyzem, nem vagyok meleg, még alkoholt sem fogyasztok, nem hogy kábszert, egyszerűen csak nem vitatom el más jogát, hogy így tegyen.

2011. jan. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
55%

"A kábítószerfogyasztás a diplomás rétegek közt meglehetősen magas, főleg a fű."


És ha a bölcsészeket (akik sok esetben a "diploma" szó megcsúfolását megvalósító képzésen jutnak el a diplomaátadóig) kivesszük a diplomások közül?


Egy éve diplomáztam, közelről láttam, hogy melyik ez a réteg.


"a homoszexuálisok mind keresetükben, mind iskolai végzettségükben az átlag fölött vannak. ( nem, nem mindegyik, de javaslom olvass utána a témának)"


Igen? Lehet ilyen kutatást végezni, hogy a buz_ik milyen társadalmi helyzetben vannak? Ha ez helyes, akkor a cig_ányok bűnözési szokásait vizsgálni miért nem helyes?

Amúgy ha nem tűnt fel, én azokról a primitív bu_zikról beszéltem, akiket a szadesz megvett, aki pic$agatyában virít a kamionon, és akit az intelligensebb homoszexuálisok ugyanúgy elítélnek?

2011. jan. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
4%

"kivesszük a diplomások közül? "


akkor is

orvos tan hallgatok között is népszerű a kábító szer én már csak tudom

2011. jan. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:

"Amúgy ha nem tűnt fel, én azokról a primitív bu_zikról beszéltem, akiket a szadesz megvett, aki pic$agatyában virít a kamionon, és akit az intelligensebb homoszexuálisok ugyanúgy elítélnek?

"


hát azok se voltam semmik akik a bu.zi felvonuláson vonaglottak

egymást orálisan kielégítették az utcán stb


ők egy külön faj

de nézzük a jó oldalát

nekik nem lehet gyerekük nem viszik tovább az aberrációért felelős gént :)

2011. jan. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
76%

"akkor is

orvos tan hallgatok között is népszerű a kábító szer én már csak tudom"


Igen? mert nekem egy orvostanhallgató ismerősöm se drogos. akár SOTE-s, akár pécsre jár.

2011. jan. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
70%

Én műszaki irányultságú egyetemistákat ismerek - mivel én is ilyen szakon végeztem - , és akik elvégezték, vagy várhatóan el fogják végezni az egyetemet, azok közül tudtommal egy sem drogos.


Vannak ezeken a szakokon is akik használnak különféle cuccokat, de ők az egyetemet inkább buliközpontnak tekintik, és (remélem) soha nem fogják elvégezni. A szégyen az, hogy ilyenek bekerülhetnek, és hosszabb-rövidebb ideig bent tudnak maradni, mikor se az érdeklődésük, se a képességük nem üti meg azt a szintet, amit a "mérnök" szó sugall.

2011. jan. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
56%

"A kábítószerfogyasztás a diplomás rétegek közt meglehetősen magas, főleg a fű."


A diplomások füveznek, a szegényemberek meg fáznak.

2011. jan. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
60%

Egyszer egy LMP szimpatizáns eljöhetne ide hozzánk Miskolcra,pl.az avasi városrészbe.Megnézném hogy verik össze a szipus cigányok,akár fényes nappal is.

Vagy jöjjön el Ózdra,Kazincbarcikára,stb.

Szerintem megértené miért erősebb itt a Jobbik,mint az LMP.

2011. jan. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
0%

"Igen? mert nekem egy orvostanhallgató ismerősöm se drogos. akár SOTE-s, akár pécsre jár."


nem mondtam hogy mindenki

neked van 1 ismerősöd

és hányan járnak az országba orvosira?


sokan kipróbálták a füvet meg a port is bulikba pl

speedet hogy ébren maradjanak és tudjanak tanulni

nem mind de vannak konkrétan én ismerek is 1-2 őt


persze a legtöbb aztán abbahagyja amint vége a fiatalságnak :)


csak tudnám mér kell lepontozni ha 1x igaz :D

2011. jan. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

"nem mind de vannak konkrétan én ismerek is 1-2 őt "


te ismersz 1-2őt, aztán tényleg drogosok az orvostanhallgatók!


amúgy én 6-ot ismerek.

2011. jan. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!