Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek reális, hogy a...

Szerintetek reális, hogy a Jobbikot főleg a gyári munkások, földművesek támogatják, az LMP-t meg az egyetemisták és értelmiségiek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 10:48
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

"sokan kipróbálták a füvet meg a port is bulikba

...

konkrétan én ismerek is 1-2 őt "


Ez nem általánosítás, kedves liberális barátom? 1-2 ismerősről egy egész társadalmi csoportra (orvostanhallgatók, sőt egyetemisták) vetítesz ki tulajdonságokat?

2011. jan. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
0%

"Ez nem általánosítás, kedves liberális barátom? 1-2 ismerősről egy egész társadalmi csoportra (orvostanhallgatók, sőt egyetemisták) vetítesz ki tulajdonságokat?"


milyen liberális?:DD ne sértegessél már

undorodom a liberálisoktól

főleg a bal lib médiától



nem vetítek én ki semmit

azt írtam amit látok az egyetemen

és az egyetemi bulikon

az 1-2 meg értsed képletesen -.-

2011. jan. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
0%

"Szerintetek reális, hogy a Jobbikot főleg a gyári munkások, földművesek támogatják"


Nem reális. A Jobbikot főleg munkanélküliek támogatták, amíg népszerű volt, esetleg a szolgáltató szektor bizonytalan helyzetű, alacsony keresetű segéderői. Emellett volt egy szélsőjobbos, sok diákot tartalmazó része is a szavazótáborának.


"az LMP-t meg az egyetemisták és értelmiségiek"


Az LMP szavazói között nagyon sok volt a diák, ezen belül elsősorban: bölcsész, jogász, kommunikáció/marketing stb. szakos. Sok értelmiségi is támogatja, főleg író, költő, művész, esztéta, filmes, színházi ember stb.


Mindkét pár komolytalan, csak máshogy.

2011. jan. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
63%
Nem reális. Volt róla felmérés, hogy a Jobbikot a vidéki fiatal értelmiség támogatja, a LuMPeneket meg a belpesti. A munkásság MSZP szavazó még mindig, a vidéki gazdák pedig Fideszesek.
2011. jan. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

"Igen? mert nekem egy orvostanhallgató ismerősöm se drogos. akár SOTE-s, akár pécsre jár"


Mert még egyiknek sem adták a kezébe a szekrény kulcsot. Majd másodévben.

2011. ápr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!