Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A történelem melyik híres...

A történelem melyik híres személyéhez hasonlítanád Orbán Viktort?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 16:03
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
hakapeszi maki
2011. jan. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
Sportszeletes csávó
2011. jan. 26. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
60%

"Többet mint eddig bárki."

tipikus nulla válasz.


"Kivéve neked meg az állandóan csak panaszkodóknak."

tipikus fideszes válasz.



Fuh mennyi érv és magyarázat, mennyire sokat érő komment:)

2011. jan. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
Én Háry Jánosnak neveztem.Történt ezidáig is valami.Már ahhoz képest, amit ellenzékből állandóan csipőből torpedóztak és csak azt a kifejezést használták,hogy nem, már amikor bejártak a munkahelyre.Mert a képviselői státusz az munkahelyet jelent igaz.De ha juttatás,akkor viszont eléj a jelenléti ivet aláiratni.Ennyi Háry János meg azért, mert nem nagyon érzem a szociális érzékenységét , inkább fent elhelyezkedők felé történnek m inden pozitiv intézkedéseinek hatásai.
2011. jan. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
sajnos nem tartják számon, h melyik politikus mikor ér be. csak azt, hogy szavazott e. pedig ez lenne a minimum.
2011. jan. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
40%
"Fuh mennyi érv és magyarázat, mennyire sokat érő komment:)" Még mindig jobb mint okosnak tetetni magunkat és hülyeségeket leírni.Mint te meg a legtöbb sokat megért 20 év körüli fórumozó,akik vagy csak szórakoznak,vagy a kocsmába hallottak valamit.
2011. jan. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:

furcsa vagy de gazdag nagy gyárember:)

nem azt mondtad, hogy napközben mást csinálsz és nem a gyakorin kreálsz viccet magadból? látszik, hogy még ebben is hazudsz:) öregem... inkább tényleg csak sajnálni tudlak, hogy ennyi jutott neked... Nah gyere, bőgj egyet a vállamon:))))

2011. jan. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
40%
Hat hétig ha nem muszáj nem megyek sehova,mert sajnos az egyik fiamat megműtötték csípőficammal.Most éppen alszik.Itt akarok lenni a közelében.Szerinted ez is csak vicc gondolom.Felejts el,nélküled is teljes az életem minden bajával együtt.
2011. jan. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:

Ne haragudj gyárember, de egy anonim oldalon főleg annak egy politikai fórumjában miután összevissza hencegtél a vagyonoddal ,leugattál mindenkit aki nem isteníti a fideszt, persze csak ugattál minden érv nélkül, egyszerűen nem hiszem el neked azt se amit kérdezel, de ha igaz se érdekel. Nem itt trollkodnál ha bármi is igaz lenne.


Mellesleg még tegnap pont te írtad, hogy te viccből jársz ide az oldalra, márpedig akinek beteg a fia, az nincs vicces kedvében. Nem kötelező feljönnöd, nem kötelező kötekedned leugatnod mindenkit és leszólnod mindenkit, hogy mennyire szar mert nem annyira sikeres mint te (sicc!), és akkor nem fog "bántani" senki sem!

2011. jan. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
Rendben.Bár ha két méterre vagyok tőle nem lesz baja.Amúgy a médiatörvény kérdésnél még írtam neked valamit.Nézd meg majd,kamumail.
2011. jan. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!