Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A történelem melyik híres...

A történelem melyik híres személyéhez hasonlítanád Orbán Viktort?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 16:03
1 2 3 4 5 6
 41/59 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó választ, ezzel legalább bebizonyosodott hogy nem tévedtem veled kapcsolatban :)

Akkor több időt nem is fecsérlek rád, viszlát provokátor.

2011. jan. 27. 16:18
 42/59 anonim ***** válasza:
Ha nem anonim fórum lenne,már nem élnél...
2011. jan. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
de gonosz vagy kérdező, hogy ennyi "negatív dologgal" bombázod ezeket a Pistike gyártulajokat:)
2011. jan. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
Tudod kamumail,valóban csak szórakoztam. És tudod miért? Kíváncsiságból. Te mint programozó tudhatnád. Hihetetlen hogy mi megy itt anonim. Egy beszólás és már 50 reakció,dühkitörés,anyázás. A való életben is ez megy,de megdöbbentő hogy egy anonim fórumon is. Bár ennek megvan a magyarázata,senki nem azonosítható. Téged is jól bepaliztalak,nem igaz? Itt írogattál,ahelyett hogy értelmes dolgokkal foglalkoztál volna. Közben figyeltem a pontokat,ugyan ki nyom büszkén nemet,vagy igent. Az most nekem is furcsa hogy lett több a százalékom,de úgy látszik ez a stílus a nyerő. Egy dolog igaz rólam: Én is a Fideszre szavaztam. Meg tényleg van két gyerekem,de egyik sem beteg. Informatikus vagyok,ezért is volt időm írogatni. Amit most leírtam,ezt elhiheted,ez a valóság. Én tisztelettel elköszönök tőled,remélem nincs harag. Én élveztem. Ja,és persze ertulo is eltűnik.
2011. jan. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
60%

neked nem hiszek el semmit sem:) nem sorolom fel mit miért nem, mert nincs kedvem és nem érsz annyit. tleg csak azt bánom, hogy válaszolok neked. (amúgy csak a laikusok mondják, hogy "Informatikus")


Azt azért hozzáteszem, hogy egy szar ember vagy, tegnap a végsőkig küzdöttél, hogy te nem kommentelsz több loginnal. Egy szánalmas szar ember vagy, nem győzőm hangsúlyozni, nah menj inkább csinálj valami értelmeset. Pistike.

2011. jan. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
Azért válaszolsz,mert fogalmad sincs most már,hogy mi az igazság. Lehet hogy mégis menő gyártulajdonos vagyok,csak veled szórakozom direkt? Lehet hogy tényleg van egy ertulo,de az is lehet hogy én vagyok? Valld be,egy ideje már csak én járok a fejedben. Kevés vagy hozzá hogy rágyere,de látom nagyon foglalkoztat.Az internet csak egy szórakozás a munka mellett. Vajon írsz e még nekem,adócsaló?
2011. jan. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
60%

az adócsaló szöveggel csak magad járatod le.

tudod tök mind1 az igazság, az a tény, hogy te egy szar ember vagy. ennyi. Kettőnk közül szerintem te vagy az aki nagyon rám kattant. A vicc az egészben, hogy itt próbálod játszani az agyad, hogy hülyéskedsz, viccelsz, miközben elég egyértelmű reakcióid vannak, attól, hogy nem mondom, még látom.


Elég sokat foglalkozom a szakma mellett emberekkel, elemzem őket, van akinek segítek, és vannak olyanok mint te. Érdeklődve szoktam figyelni az ilyen fórum trollok szokásait, mozzanatait.


Csak, hogy párat említsek. Sokat ismételgeted ezt az adócsaló témát, ami ugye arra értetődő, hogy dolgozok ismerősöknek embereknek és nem adok számlát. Természetesen ez adócsalás, úgy mint az amikor a gyerek lenyírja a füvet a Piri néninél és kap egy ezrest, viszont azt hiszem az ország 95%-a megérti. Nem elemzem nagyon mert közgázból tuti hülye vagy.

Ezt a kis hibát tudod csak ismételgetni mint szidás, nem találsz más fogni valót, ez valamilyen szinten kétségbeesésre utal, nem tudsz már mivel visszavágni. A legjobb amikor csak azt tudod visszamondani amit én írtam. A szinted egy gyerekével vetekszik, ugyanis semmi új érvet vagy támadást nem hozol fel, csak ismételgetsz, voltak ilyen "szópárbaj ellenfeleim". régen.... az iskolában... ... az általánosban.


Más, párszor nagyon szépen megmutattad, hogy betaláltam 1-2 ütéssel. Ezenkívül szépen kimutattad a valódi énedet, pl amikor "kis senkiházi irigy magyar" -nak neveztél. Bizonyára nem vagy magyar. Ha bármi nagyot is alkottál az életben akkor tuti nem kaptál elismerést, mert elcseszted, ezért nem ismeri senki a nevedet vagy munkásságodat ha volt. És amikor ezt megemlítettem, akkor emiatt akadtál nagyon ki, persze most tagadhatod, de azok után, ahogy letagadtad a másik loginodat már nem vagy szavahihető.


Ahogy látom a másik loginod nevét elrejtetted, ezzel pedig a gyávaságodat bizonyítod. Amikor egyértelmű, hogy hazudsz, még akkor is próbálod fedni az igazságot.


Valójában passzolna a gazdag sikeres ember "énedhez", mert nagyon sokan így jutnak fel, hogy lopnak, csalnak, hazudnak. Viszont te azért nem lehetsz valóban sikeres, mert piti módszereket használsz. Egy igazán sikeres ember nem tesz ilyet. Sőt, egy felnőtt sem. Amit te csinálsz az egy 14 éves fiatal szórakozni vágyó gyerekre utal. Sok ilyen van-volt a fórumon.



TE azért válaszolsz, mert nem bírod elviselni a vereséget. Nem tudod elviselni, hogy nincs igazad, hogy valaki rámutatott a valódi énedre, hogy valaki kritizál.


Cserébe hazudozol, sértegetsz, mellébeszélsz, trükközöl. Egyre lejjebb süllyedsz. És mint láthattuk, más is így gondolja.



ÉN azért válaszolok, mert van egy olyan hibám, hogy nem tudom szó nélkül hagyni ha valaki egy vitaszálat nyitott felém. Ennyi. Hibának hiba, de szerintem annyira nem gáz.


Az a helyzet, hogy bármennyit is hazudozol és trükközöl, te attól még nem leszel jobb. Hiába mutatod magad másnak, nem leszel sem jobb, se sikeresebb. Próbálod így bebeszélni magadnak, hogy az vagy és így a fórumon begyűjteni az elismerést, de nem megy.


Én viszont tudom, hogy ki vagyok, mit akarok, tudom mit értem el és merre haladok. Hiába adócsalózol le, hiába ismétled vissza, hogy én nem vagyok sikeres, ettől a valóság nem lesz más. Még ha a fórumon mindenki leugatna és utálna engem, akkor se lenne más, persze nyilván azért jelentene valamit, de nem így van. 1-2 ember nem kedvel ez tény, de azért a többség még nem így van vele, ezt mutatja a 70< százalékom. Neked viszont még így is 35 meg 50 alatt van az értékelésed, pedig több loginnal is nyomulsz akivel felszavazod magad, de így se megy. Viszont ez egy piti próbálkozás.


Ennyi lenne amit mondani akartam. Az a gondom, hogy nem fogod felfogni a nagy részét, nem fogsz rá reagálni rendesen. Nem vagyunk egy szinten. De azért jó "szórakozást" a fórumon!

2011. jan. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
Látom nagyon ideges lettél. Egy kis nyugtatót vegyél be szerintem. Nehogy velem álmodj az éjszaka,hogy fizetést adok neked. Tudod,én ezeken nagyon jókat kacagok. Nem akarok visszavágni neked,mert nincs értelme. De nem semmi időt szenteltél rám megint,pedig nem is akarsz nekem írni.
2011. jan. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
60%

az oldalon a legjelentéktelenebb kommentelőnek vagy kérdezőnek is írtam már hosszabbat. túl sokra tartod magad.


ezt vártam ,hogy nem reagálsz, mert képtelen vagy rá. ideges max te lehetsz. visszavágásaid gyengék.


És mint mondtam, attól, hogy pár gyenge sértést beküldesz, még a valóság nem változik, én nem leszek rosszabb, te pedig nem leszel jobb. én elkommentelgetek itt napestig, tudod én élvezem, élvezem, hogy beszélgetek, kommunikálok, szó párbajozom, igaz nálad már egyre kevesebb az élmény mert nem vágsz vissza semmivel.

2011. jan. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
Mégis mit vársz,mit írjak? Te mondtad hogy úgyse hiszel már el semmit nekem,akkor meg minek? Leírtam már magamról az igazat,ott van köztük. Amúgy nem sok dolgod lehet ha egész nap ráérsz írogatni. De nem baj,csak próbáljuk meg ne sértegetni egymást,mert annak már valóban semmi értelme.
2011. jan. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!