Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A történelem melyik híres...

A történelem melyik híres személyéhez hasonlítanád Orbán Viktort?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 16:03
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:

Nem kel írnod semmit. Te nem értetted, hogy miért tartalak szar alaknak, nem? Kötekedni is te kezdtél máshol. Én megmondtam mindent, de látod csak ez ment neked. Szar hazug alaknak tartalak, ennyi. Be is bizonyítottam ,érveltem, stb.


Most vagy elfogadod vagy nekiállsz újra sértegetni bekattanni hazudozni, stb.


Vagy folytatod vagy lezárod a szálat, de azért a jogot fenntartom magamnak, hogy ha a fórumon valahol nekiállsz nagyzolni, hazudozni ahogy idáig, akkor azért lesz 1-2 kommentem oda is;) (bár ahogy láttam, a többi kommentelő se rest) (nyilván újrakezdődik az egész vita, majd max a moderátorok törlik az ilyen offolt kérdéseket)

2011. jan. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
Amúgy van dolgom, ne irigykedj, h jut mellette időm még kommentelni is, sőt még sok másra is.
2011. jan. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
És te tényleg azt hiszed hogy kitolsz velem ezzel? Meg a többiek is azt gondolják,hogy nekem ezzel rosszabb lesz? És ha csak egy éppen unatkozó gazdag tizenéves vagyok,szerinted nem röhögnék az egészen? Te ne röhögtesd már ki magad ezzel. De elértem,hogy mindenki azzal foglalkozik,valójában mi az igazság. Magamra fordítottam a fórumozók figyelmét. Nem rossz.
2011. jan. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:

max az én figyelmemet, de nem pozitív témában, de ezt is megmondtam, hogy ez a célod.


viszont igen, neked szar, nagyon szar:) sajnállak:) nah jü, nem is.

2011. jan. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:

Hát igazán nagyon örülünk, hogy tanúi lehettünk két nagy sikerű versenyzőnk mérkőzésének, egyik sarokban Kamumail, a másikban a Névtelen 49-es, de az eredményhirdetéstől most inkább eltekintenénk...


Gyerekek - és ezt most értsétek betű szerint.


Szóval gyerekek, nem veszitek észre, hogy egyre jobban süllyedtek lefelé??? Lassan már a Győzike-show színvonalát adjátok. NEM IDE VALÓ a személyeskedés, és én nem is akarok (meg nem is vagyok hivatott) igazságot tenni.


De fel szeretném hívni a figyelmeteket, hogy az ilyen vitáknak NEM ITT VAN A HELYE! Ha lehet, ezt inkább intézzétek magánban.


Szívességeteket előre is köszönöm!


Pedro

2011. jan. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
tudnék érvelni amellett, hogy miért volt hasznos szétoffolni 1-2 topicot, volt célja, de amúgy igazad van teljesen, nem ellenkezem!
2011. jan. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
0%
Én is egyetértek veled Pedro. Valóban szánalmas volt így lealáznom valakit. De hogy figyeli mikor írok újra...
2011. jan. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 Dick Esmen ***** válasza:
59%

"A történelem melyik híres személyéhez hasonlítanád Orbán Viktort?"



Hát a gyáremberhez!De félek ám mert mingyá beolt engem is és hozza a nagy beteg fiát.

2011. jan. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
Dick Esmen,jót nevettem szánalmas megnyilvánulásodon. Ezért érdemes ide jönni,ennyi hülyével még az életben nem találkoztam. Nem hagyok senkit hidegen,igaz? Vajon ki ez a titokzatos ember? Mi igaz abból amit leírt? Az is benne van,de hogy melyik...Írjatok még,nagyon tetszik.
2011. jan. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!