Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A történelem melyik híres...

A történelem melyik híres személyéhez hasonlítanád Orbán Viktort?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 16:03
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
olvastam, de bocs, nem randizom senkivel sem gyakoriról.
2011. jan. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 A kérdező kommentje:

Látom rohamoznak a narancshuszárok :)

Védd a vezért!

2011. jan. 26. 14:42
 33/59 anonim ***** válasza:
40%
Nahát,itt a kérdező is!
2011. jan. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 Dick Esmen ***** válasza:

Kamumail válasza:


"Többet mint eddig bárki."

tipikus nulla válasz.


"Kivéve neked meg az állandóan csak panaszkodóknak."

tipikus fideszes válasz.



Fuh mennyi érv és magyarázat, mennyire sokat érő komment:)



Most ezt muszáj volt?Éppen ettem de ettől a fal olyan lett...szóval olyan,na!És igen,én olyan perverz vagyok hogy kaja közben gyakorikérdéseket olvasok.

2011. jan. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
Fekete Pákohoz!!
2011. jan. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
"Jók-jók bár az utolsónak igazat adok, csak azt nem értem ilyenkor miért nincs itt balu1 vagy valami másik FIDESZ-es aki a vezére védelmére kellne....ilyenkor merre járnak?" Vannak akik dolgoznak meg a családjukkal foglalkoznak.Nem a pofájukat jártatják hogy most minden olyan rossz.Meg szerintem a Fideszesek többsége már szarik erre a sok ellenzéki alattvalóra.
2011. jan. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 A kérdező kommentje:

,,Vannak akik dolgoznak meg a családjukkal foglalkoznak.Nem a pofájukat jártatják hogy most minden olyan rossz.Meg szerintem a Fideszesek többsége már szarik erre a sok ellenzéki alattvalóra."


A Gyakorikérdéseken való szörfözés szabadidős tevékenység tehát nem értem mire gondolsz, aki elfoglalt naná hogy nem jön ide...


Persze hogy nem jártatják a pofájukat hisz nekik minden úgy jó ahogy van, nem véletlen szavaztak a Fideszre, hisz nekik annyira mindegy hogy kisebbik rossz vagy nagyobbik, ha befagyasztanák a nyugdíjakat az sem érdekelné őket.


Az alattvalót pont hogy a drága Orsós Viktor rajongói táborra jellemző kifejezés, hisz mint mondtam többségük olyan magasról tesz arra hogy rosszat vagy jót csinál hogy ezek után is a megemntőt látja szeretett vezérünkben.


Egyébként elfelejtetél választ adni a kérdésre, miért is jöttél ide akkor?

2011. jan. 26. 21:39
 38/59 anonim ***** válasza:
Hülye kérdésre nem lehet értelmes választ adni.Vagy szerinted kaptál?
2011. jan. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 A kérdező kommentje:
Látom meghaladja az IQ-dat. A válaszban a saját egyedi véleményekre vagyok kíváncsi, nem tudom mit nem lehet ezen érteni. Mindegy, már mondtam: ha csak kötözködni jöttél ide akkor inkább menjk vissza és törődj azzal a "nagyon beteg" fiaddal!
2011. jan. 27. 15:43
 40/59 anonim ***** válasza:
Szard össze magad,kérdező.Ha csak ennyi gondod lenne az élettel,boldog is lehetnél.Tudod ez elmúlik,de a te agybajod soha.
2011. jan. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!