Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Alacsony és átlag keresetűek,...

Alacsony és átlag keresetűek, kevesebb lett a fizetésetek?

Figyelt kérdés
Mennyire éreztétek meg a 16%-os adókulcsot? Én és a munkatársaim bizony rendesen. Átlagosan 4-5 ezer ft-al kevesebbet kerestünk. Persze a magas keresetűeknél egész más a helyzet!! Köszönjük viktor! Köszönjük fidesz szavazók, és azoknak is akik nem szavaztak!!
2011. febr. 8. 20:22
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
NEM!!!!
2011. febr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Nekem több lett. Köszönöm, Viktor!
2011. febr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Örülök, és sok boldogságot nektek az életben. Ti biztosan a magas jövedelemhez tartozó emberkék vagytok. Csak sajna mi vagyunk többen!!
2011. febr. 8. 20:33
 4/34 anonim ***** válasza:
44%

Nekem is 4.500.-Ft-tal kevesebb lett.

Akinek több lett,az nem alacsony vagy átlagkeresetű. Én viszont az vagyok. Sőt vannak gyerekeim is,de elváltam,ezért nem vehetek igénybe kedvezményt. A gyerektartásra is a kevesebb bérem miatt havi 2.000.- Ft-tal kevesebb jut.

Ez Orbán családpolitikája.

2011. febr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
15%
Barátom is kb 4ezerrel kevesebbet keres. Balf.sz orbán..
2011. febr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
12%
Mi dolgozók kevesebbet, a főnököm fizuja viszont jelentősen megemelkedett! Ez kellett a 2/3-os birka népnek.
2011. febr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Kezdő mérnök vagyok (még nincs gyerekem). A bruttóm 200 ezer (pár ezerrel a nagy magyar átlag alatt). Majd csak csütörtökön kapok fizut, ezért csak akkor tudok pontos információval szolgálni,de a kalkulátorok szerint 4-5 ezer forinttal rosszabbul járok. Ha ez így folytatódik, akkor dobbantok ebből az országból...
2011. febr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
akinek van fiatal gyereke annak meg több na bumm. nemhiába: az emberek szavazatát pénzzel lehet megvenni. vagy így, vagy úgy.
2011. febr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Örülök, illetve nem örülök, hogy mások is ezt tapasztalják. De majd jön egy másik kormány, aki elveszi azoktól akiknek most adott, és odaadja azoknak akiktől elvette!:))
2011. febr. 8. 20:53
 10/34 anonim ***** válasza:

Nem fog jönni semmi.Ez az ország már a béka segge alatt van.

Itt csak a csaló politikus él meg.Amint tehetem ,dobbantok erről a szemétdombról.

2011. febr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!