Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Alacsony és átlag keresetűek,...

Alacsony és átlag keresetűek, kevesebb lett a fizetésetek?

Figyelt kérdés
Mennyire éreztétek meg a 16%-os adókulcsot? Én és a munkatársaim bizony rendesen. Átlagosan 4-5 ezer ft-al kevesebbet kerestünk. Persze a magas keresetűeknél egész más a helyzet!! Köszönjük viktor! Köszönjük fidesz szavazók, és azoknak is akik nem szavaztak!!
2011. febr. 8. 20:22
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Megértem azokat, akik menni akarnak az országból! Teljesen el vagyunk lehetetlenítve. Undorító!
2011. febr. 8. 20:59
 12/34 anonim ***** válasza:
Most komolyan ,hol van ilyen ,hogy az ember rengeted idejig tanul egy szakmát , két diplomája van és nem bír elhelyezkedni olyan helyen, ami biztosítaná azt ,hogy ne egy albérletben kelljen élnem?
2011. febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Pont erre céloztam az ellehetetlenítéssel. Ma ebben az országban nem számít sem diploma, se ember, sem isten. Boldoguljon mindenki ahogy akar, illetve ahogy bír. Rettenet.
2011. febr. 8. 21:05
 14/34 anonim ***** válasza:
66%
Nekem például több lett, de nekem jóval több is a jövedelmem, mint az átlag. Ennek ellenére messze nem értek egyet az egysávos adóval, szerintem sokkal több problémát és feszültséget okoz, mint amennyi haszna van.
2011. febr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!! Jövöre még 10ezerrel lesz kevesebb.Nem 4500-zal.Tehát válts munkahelyet,szülj ikreket.
2011. febr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

ma 21:08


Ikrek szülését nem tervezem, már csak azért sem mert férfi vagyok. Igaz fogy a magyar, de viktor csinál helyettem is gyereket. Munkahelyet már nagyon váltanék, de nem nagyon jön össze, beszűkültek a lehetőségek.

2011. febr. 8. 21:12
 17/34 anonim ***** válasza:
55%
Menjetek ki tüntetni, ne a gyakorikérdéseken meg a facebookon hőbörögjetek, mert senkit nem fog érdekelni. Amíg nincs elégedetlenség, addig a vezetők azt fogják gondolni, hogy mindenki elégedett. Én mondjuk az vagyok, de ha a többség nem, akkor tessék hangot adni. Vagy jobbat mondok, nem kell tüntetni sem, tessék megkeresni az egyéni képviselőt, aki nagy valószínűséggel kormánypárti, hogy legyen szives szólni a frakcióülésen, hogy elégedetlenek az emberek. Higgyétek el, meg fognak ijjedni, hogy veszélyben a nemzeti egység, ha tömegesen háborognak az emberek. De néma gyereknek anyja sem érti a szavát.
2011. febr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

ma 21:14


Itt nem feltétlen hőbörgés folyik, hanem beszélgetés. Amit Te említesz bekövetkezhet, sőt be fog következni. Az egyéni képviselőt inkább kihagynánk...felesleges. Nemzeti egység már rég nincs! Nem akarok vészmadár lenni, de lesz itt még nagy a baj. Talán nem is kéne annyira siettetni az utcára vonulást.

2011. febr. 8. 21:20
 19/34 anonim ***** válasza:

Nekem sokkal több lett a nettóm, mert magas a fizetésem. Egyáltalán nem örülök neki!

Hülyeségnek tartom azt, ahogy az egykulcsos adózást bevezették! Maga az egykulcsos nem feltétlenül rossz, de nem így kellett volna meglépni, hogy az alacsony jövedelműektől megvonják az adójóváírást... És nem most...

2011. febr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
33%
Mennyi irigy ember...
2011. febr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!