Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Alacsony és átlag keresetűek,...

Alacsony és átlag keresetűek, kevesebb lett a fizetésetek?

Figyelt kérdés
Mennyire éreztétek meg a 16%-os adókulcsot? Én és a munkatársaim bizony rendesen. Átlagosan 4-5 ezer ft-al kevesebbet kerestünk. Persze a magas keresetűeknél egész más a helyzet!! Köszönjük viktor! Köszönjük fidesz szavazók, és azoknak is akik nem szavaztak!!
2011. febr. 8. 20:22
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Aki 250.000.-Ft bruttó alatt keres,nincs gyerek,annak csökken!,de ezt mindenkinek tudnia kellett,nem pedig most höbőrögni,késő bánat,Orbánnak havi 400.000.-Ft -al nőt!
2011. febr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Én sejtettem ezért nem szavaztam rá. Akik rászavaztak, ezt azok sem tudták.
2011. febr. 9. 14:55
 33/34 anonim ***** válasza:

ma 05:57


Mi az a "gyerekgyártás"? Ha valaki baloldali, akkor már rögtön nem tud normálisan hozzáállni az élet legtermészetesebb részeihez? A baloldaliság már automatikusan lelki nyomort jelent? Ne erősítsétek meg a baloldalellenes sztereotípiákat, ha nem ez a célotok :))))

2011. febr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 doboszoli ***** válasza:

Segítek.

"Gyerekgyártás, pénzért", azt jelenti, hogy azért kell lenni gyerekemnek, hogy kapjak adókedvezményt, vagy mit.

De Te ezt pontosan értetted, csak értetlent játszol.

tehát, ha 250 alatt, és nincs elég utód, dögölj meg.

2011. febr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!