Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek hogy már...

Mi a véleményetek hogy már bizonyíték is van a Gyöngyöspatai bácsi öngyilkosságának valódi okáról?

Figyelt kérdés

ugye egyes pártok (nem akarok újjal mutogatni az lmp re mszp re)

azt hazudták hogy "betegsége" miatt lett öngyilkos

igen 1 betegsége volt hogy állandóan zaklatták


már bizonyíték is van a cigány terrorra

ennyi


2011. márc. 12. 00:20
1 2 3 4
 31/31 Sz1u ***** válasza:
31%

10:22


"Érted hülyécske?" - hááát, igen! Amikor már kifogytunk az érvekből, akkor átcsapunk személyeskedésbe...


"a bizonyíték az, hogy már akkor is el volt keseredve"


Minden bizonnyal el volt keseredve. De ettől még nem hiszem, hogy öngyilkos lesz valaki (mondjuk öt év múlva).


"A végén többféleképpen végződhet az eset. Az egyik, hogy ő lesz öngyilkos." - hja, persze! Az eszedbe sem jut, hogy pl. el is költözhet. Tudom, ez talán cinikus kijelentés... de én a helyében ezt tettem volna. Biztos lett volna valami megoldás (rokonok, családsegítő...stb...)


"Itt te látsz fogódzkodót, az 5 éves feljelentésben, hogy kijelenthessed, hogy ez nem létezik, ilyen nincs."


Én látok ebben fogódzkodót??????? Én hoztam fel példának????? Egy szóval sem mondtam egyébként, hogy nem létezik ilyen feljelentés, hanem legfeljebb az nem valós, hogy ez lenne a bizonyíték a bácsi öngyilkosságára! Mert ez qrvára nem bizonyíték rá!



"szarok a kurucra, mint látod tudsz erről a hírről, mert nyilván beszámolt róla a legtöbb sajtó, a kuruc meg a barikád a propagandén kívül sokszor azokról az esetekről számol be amiről más nem."


Persze, hogy tudok az öcsödi esetről, mint ahogy tudok a bácsi öngyilkosságáról is, meg Olaszliszkáról is, mert a West Balkánról is (pfff...késelés whehehe - ez sem jött be)...stb...stb... Csak szegény öngyilkos bácsi esetét - egy öt évvel ezelőtti feljelentés alapján - felhasználva ismét lehet egy jót cigányozni, mi?



"De azzal se ha odafordítjuk a másik orcánkat."


Melyiket?



Félreértés azért ne essék: nem a cigányokat védem, hanem a félelem-, vagy gyűlöletkeltőket ítélem el!

2011. márc. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!