Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted mi lenne, ha a...

Szerinted mi lenne, ha a következő választásokon a Jobbik 2/3-os többséget szerezne?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 21:35
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
56%
na látom most lépnek be a következő regisztrációjukkal a Jobbiknyikek! :DDD
2011. márc. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
94%

Végül is van rá esély.

Jelenleg én is bízom bennük,csak bennem is lappang,hogy mi van ha ők is elkúrják?

Ami még fontosabb,ha ők elkúrják akkor kihez fogunk majd szaladni?Na erre válaszoljon nekem valaki.

A Jobbik programja jó,lényegében benne vannak az adott folyamatok ábrázolása,hogy miből mi hogy lesz,ezt hiányolom a többi párttól,de még nekem így is hiányosak.Én azt szeretném,hogy ne az legyen,hogy kimondják,hogy megteremtjük a közbiztonságot hanem az,hogy részletesen leírják ,hogy ez milyen úton-módon fog bekövetkezni.

2011. márc. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
44%

"hanem az,hogy részletesen leírják ,hogy ez milyen úton-módon fog bekövetkezni."

Hát igen...

de azért bízzál bennük nyugodtan :D

2011. márc. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
74%

Az a baj Sverdans,hogy egyre elkeseredettebb lesz mindenki és(talán) ők lesznek az egyetlen alternatívák.

Nem tudhatjuk amíg nem kóstoltunk bele.Akár jól is járhatunk.Szerintem.

2011. márc. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
25%

"Akár jól is járhatunk.Szerintem."

Azért ezen még gondolkodnék a helyedben...

Mármint, hogy mi szükséges ahhoz, hogy jól járjunk, milyen feltételeknek kell eleget tennie egy kormánypártnak!

2011. márc. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
29%
Hiába erőlködsz kiráJJhekker, itt meghatározott számú törölt hozzászólás után a regisztrációdat is törlik, szerintem ne vágd magad alatt a fát! :D
2011. márc. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
78%

"Mármint, hogy mi szükséges ahhoz, hogy jól járjunk, milyen feltételeknek kell eleget tennie egy kormánypártnak!"


Ha leszerepel a Fidesz,akkor ez nem lesz kérdés.Onnantól már próba szerencse alapon fog menni a dolog.Az lesz,hogy leszerepel az egyik,akkor szavazzunk a másikra.

2011. márc. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
66%
Nem kell leszerepelnie, egyébként is a Jobbik nyerne.
2011. márc. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
73%
A frissdiplomás értelmiség túlnyomó többsége jobbikos, a nemzeti érzéssel elegyített rendpárti gondolaté a jövő, nagyon sokat szenvedett már a magyar a liberalizmustól!
2011. márc. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
64%

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:18

Érdekes gondolat, akár még igazad is lehet! De nehogy azt hidd, hogy mindenki aki kiábrándul a Fideszből, automatikusan Jobbikra fogja adnia voksát. Sokan lesznek (sajnos) akik az MSZP-re voksolna pl., mert nincs másik nagyobb "baloldali" párt (az LMP túl kicsi ehhez)

Amúgy jó érzés végre egy érvekkel vitatkozó Jobbikost látni :)

Remélem alakul valami normális balközép párt, amely széles társadalmi támogatottságot tud maga mögött!

2011. márc. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!