Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted mi lenne, ha a...

Szerinted mi lenne, ha a következő választásokon a Jobbik 2/3-os többséget szerezne?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 21:35
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
44%

"A frissdiplomás értelmiség túlnyomó többsége jobbikos, a nemzeti érzéssel elegyített rendpárti gondolaté a jövő, nagyon sokat szenvedett már a magyar a liberalizmustól!"


Álmodban! -.-

Kb a fiatalok jó része irtózik a rendpártiságtól!

Amúgy hány éves vagy, hogy ilyen álomvilágában élsz? El is hiszed amit mondasz?

2011. márc. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
78%

"Amúgy jó érzés végre egy érvekkel vitatkozó Jobbikost látni :)"


Köszönöm az elismerést,de én se vagyok 100%-ban Jobbikos.Az én eszem és szívem inkább balra húz.(Bal :nem egyenlő MSZP!!!!)

Lehet,hogy lesz aki lepontoz de nem érdekel.Én egy olyan pártot képzelek el ideálomnak,ami hasonló mondjuk egy Kádári nosztalgiához,de elhatárolódik a diktatúrától és a külföldtől.Tehát mint régen úgy most is támogassa azt ami Magyar és ne a külföldit.

Ezért írtam,hogy most az egyetlen alternatíva(legalább is az én szemszögem szerint)a Jobbik.

Egyébként én is olyanokkal szeretek vitázni és társalogni akik észérveket hoznak fel.

Ne csak az legyen,hogy odaírják,hogy "hülye vagy ez nem így van".

2011. márc. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
26%
Nem érted, hogy ő egy liberális, aki eljátssza az írni nem tudó radikálist?
2011. márc. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
45%

"aki eljátssza az írni nem tudó radikálist?"

Ki játszik radikálist? Szerintem te meg a retardált hülye haverod...

amúgy ha nem vetted volna észre itt normális beszélgetés zajlik, menj máshova hőzöngeni, amíg ki nem tiltanak (megint!)

2011. márc. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
68%
Itt egyedül csak Sverdans hőzöng, a gyűlölködő magyarellenes.
2011. márc. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
32%
Sverdans, én, a gazdag Fidesz párti vállalkozó, aki már oly sokszor vitáztam veled sok kérdésnél, ezúttal felpontoztalak minden válaszodnál. Még akkor is ha nem a Fidesz a szíved csücske, de legalább a jobbikról egy a véleményünk. Csak így tovább!
2011. márc. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
24%
Kösz, bár nem tudod, mi volt itt... :D
2011. márc. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
76%

Ja Sverdans!!!

Még egy dolgot akartam ,amit elfelejtettem.

A Jobbik szavazó táborával(nem mindenkivel)az a probléma,hogy van 2-3 dolog amiért azt mondják,hogy nekünk ez a legjobb.A Jobbik rávilágít a 3 legkiélezettebb dologra amin itthon lehet csámcsogni.Ez a három a cigány bűnözés,a politikus bűnözés és az antiglobalizáció.Teljesen nyerő témák,ok.Nekem az a bajom,hogy sok ember meglátta ezt a 3 tőmondatot és az alapján dönt.Szerintem legyen az a minimum,hogy elolvassuk a párt programját.Nem tudom te hogy vagy ezzel.

2011. márc. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
71%

Simon Patrik , teljesen egyetértek veled.

Egy Jobbik szavazó.

2011. márc. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
91%
Miért van egy egyáltalán komoly választási lehetőségünk????
2011. márc. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!