Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted mi lenne, ha a...

Szerinted mi lenne, ha a következő választásokon a Jobbik 2/3-os többséget szerezne?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 21:35
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim válasza:
85%

Jobbik 2/3

Az azt jelentené szerintem, hogy minimum 6-7 millió ember elköltözött Magyarországról és valószínűleg úgy eshetett meg, hogy a Jobbik 2/3-ot kapott.

Ez megtörténhet?

Szerintem nem.

Minden hithű jobbikostól elnézést kérek, de én nem tudok hinni abban, hogy egy párt hangzatos programjától Magyarországon rend lesz, gazdasági stabilizáció, ahol még a romák is "kifehérednek" - mind ezt Európa közepén.

Nem tudok hinni abban, hogy egy ország számára a stabilizálódást, csak radikalizmussal és pl. különböző erőszakszervezetek által lehetne megvalósítani.

Van ilyen, de azt nem demokráciának hívják.


Egyszer, még a választások előtt beszélgettem egy jómódú és közismert üzletemberrel, aki az arcát nem, csak a pénzét adta a Jobbikba. Az említett úriember, egy alkalommal részletekbe menően tájékoztatott a párt programjáról és jövőbeni terveiről, amiben nagyon zavart az a "kis apró momentum", amely szerint a nagy elszámoltatás, egyben egy olyan leszámolás is lenne a "J" részéről, amelyben sajnos olyanok is áldozatul eshetnek, akik amúgy teljesen ártatlanok és semmilyen priusszal nem rendelkeznek. Mint pl. az a korábbi hozzászóló vállalkozó, aki egyszerűen szeretne élni, dolgozni és közben munkát biztosít mások számára.

Tehát, a kérdésemre az illető úr válasza a következő volt:

- Igen, az ilyen jellegű programokban, sajnos mindig van egy szükséges veszteség, vagyis biztos, hogy ártatlan és vétlen emberek is áldozatául fognak majd esni...


Ezzel csak azt szerettem volna mondani, hogy az a pártprogram, amely annak ellenére, hogy esetleg jól meg van komponálva, de a megvalósítása ártatlan emberek jogainak letiprásán és végső soron a vérén keresztül írja be magát a történelembe, az inkább - ha kérhetem - ne írja be magát, mivel ilyet már láttunk.


Makabi

2011. márc. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm ezt a hosszú írásodat, én volnék az a vállalkozó akit említettél. Magam is ugyanezt szűrtem le a jobbik programjából, csak nem volt kedvem ilyen részletesen taglalni a véleményemet, de a lényeget azt hiszem megfogalmaztam. Örülök hogy más is ezen a véleményen van, nem csak én. Ennek a csürhének el kell tűnni innen végleg, remélhetőleg a következő választáson már be sem jutnak.
2011. márc. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 Brutálállat ***** válasza:
100%
Ha a jobbik nyerne?Turul szobrok ,Mária országa ,papok hatalma,hittan ezerrel,Fanka Deli a rádióban éjjel nappal,óriás magyar öntudat,erdélyi magyarok magyarkodása magyarországon magyaroknak !EU NIX-csak ujgur.viszont nem lenne mit enni.Nézd meg kis hazánkat a googlin milyen sárga a repcétől.Az van búza helyett,és orbán se vetette be gabonával az utolsó 2-évben.Tehát ez van.JA-Középkor feudalizmus,jobbágyság,szabad költözködési jog eltörlése,első éjszaka joga,jurta.Mondjuk cigány egy darab nem lenne.Hát vágjunk bele!
2012. aug. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
100%
# 35 Inkább minden magyar vándorolna ki. :)
2015. szept. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!