Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem a jobbikra szavaztatok?

Miért nem a jobbikra szavaztatok?

Figyelt kérdés
Aki nem a jobbikra szavazott az miért nem? talán féltek mert túlságosan radikálisak? vagy azt ne mondja, hogy sokkal jobbnak gondolta a fideszt? én sajnos 17 voltam mikor volt a választás de a jobbikra szavaztam volna...
2011. márc. 20. 01:23
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
22%
Liberálisként minimum hülyén jött volna ki, hogy ha egy ilyen pártra szavaztam volna.
2011. márc. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
67%

Kedves Kérdező!


szerintem épp azért szavazott sok fiatal a Jobbikra, mert ahogy mondtad, sejtelmük sincs a mai pártokról vagy politikáról.


Hogy miért nem tettem a kis ikszet a Jobbik mellé?

Nos, volt szerencsém(?) részt venni néhány Jobbikos programon. A megemlékezések, a gyűlések mind-mind kivétel nélkül pár perc múltán átcsaptak gyűlölködésbe, önteltségbe, fenyegetőzésbe. ÉS ne mondd, hogy nem, mert ott voltam és a saját két fülemmel hallottam mindezt.

A Jobbik semmi másról nem beszél, mint a történelmi Magyarország visszahozásáról, álladóan a múltban él, ahelyett, hogy a jövőre is gondolna, a leglényegesebb cselekedetei is mind csupán a történelmi dolgokkal kapcsolatosak.

Egyetlen, a jelenünket érintő probléma megoldására sem adtak még valamirevaló ötlete - persze, mondhatod, hogy próbáltak tenni a cigányság ellen, de hogyan? Kurucinfóval és szitkozódással, meg azzal, hogy nyíltan cigányellenesek?

Nincs undorítóbb és erőszakosabb párt a Jobbiknál. Olyan hangon beszél más emberekről, politikusokról, amit én ég a kutyámmal szemben sem engednék meg. És főleg nem nyerő egy olyan ember szájából, aki valamilyen hitelt akar képviselni, ugyanis a véleménye meglehet, e tudjon határt szabni magának. A Jobbik és képviselői nem tudnak. Követelik a kereszténységet, a revíziót meg minden szart, amit az ország egyébként nem is akar.


Egy normális országban meg sem engednék, hogy egy ennyire radikális, szélsőjobboldali párt létezzen. Épp azért, mert a Jobbik úton-útfélen csöpög a gyűlölettől. De jó lenne, ha hatalomra kerülnének: jönne az, hogy a Biblia alapján ítélne a bíróság és mindenki, akinek sötétebb a bőre, mehetne a süllyesztőbe.


A Fidesz sem sokkal jobb. De ha nem elvakult, a tömeget követő és egyoldalú tini lennél, te sem a Jobbikot imádnád.

2011. márc. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
19%
Mellesleg, mi az, hogy féltek a radikális változástól, azért nem a jobbikra szavaztak? A fidesz most radikálisan változtat dolgokon, mégis minden jobbikos sír, hogy mi ez. Inkább örülni kéne, mert áldozatok nélkül (pl nyugdíj)nincs semmi eredmény.
2011. márc. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
43%

Mert nekem Ők túlságosan agresszívek.

Tulajdonképpen sok mindenben egyetértek velük,csak valahogy az eszközök...

2011. márc. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
34%

1/Szerintem nem radikálisabb ,mint bármelyik másik párt!

2/Nem tetszik a megkülönböztető retorikájuk

3/Nem megvalósítható a gazdasági programjuk jelentős része,illetve nem azt az eredményt hozzák a lépések,amikre számítanak

4/Kettős mércét alkalmaznak (ez az a párt,aki leginkább a kettősmérce ellen beszél és a legjobban alkalmazza azt)

5/Politikusaik hangvételéből az jön le,hogy hülyének néznek

6/Átlag jobbikos fórumosok,pont a kötekedő cigányokra emlékeztetnek (nem minden cigány ilyen és nem vagyok rassszista),holott állítólag ,pont ellenük vannak

7/Szerintük az LMP az új szdsz! Nem értek velük eggyet!

8/Sírnak,hogy nincs médiájuk (az Interneten nekik van a legtöbb hírportáljuk+újságjaik is vannak (Hunhír,Kuruc,Barikád,Jobbik Tv,kismillió bloger stb..),de más nem sírhat a "segíjkéért"! Ellentmondás!

9/Nem elgondolkodtató ,amit mondanak! Nekem szükségem van egy kis agytornára,hogy megértsem a politikát és fejlődjek! A jobbik kiszámítható,unalmas! Mindíg ugyanazt szajkózza,mindenről ugyanaz a véleménye! Szerintem nem írható le a világ egy képletben!

10/Politikusaik hangvételéből az jön le,hogy azt a látszatot akarják kelteni,mintha nagyon meglennének sértődve és nagyon radikálisak lennének (a kevesebb több,nem szeretem a megjátszósakat)

11/Gárdával és kurucinfóval való kapcsolat elkenése,hol így állnak az egyikhez,hol úgy! Nem szimpatikus a hiteltelenség,se a bizonytalanság a "radikális" szájból!

12/Nem tudnak különbséget tenni a kommunizmus a liberalizmus a baloldal és az anarhia között,tehát NEM ÉRTENEK A POLITIKÁHOZ!


Aki nem ért a politikához ,az szerintem NE politizáljon! Röviden ezért nem szavazok a Jobbikra,de még sorolhatom,ha neked ez kevés!!!

2011. márc. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=978AsQWtktk


" Feladatunk nem más mint a magyar nemzet fenn maradása"


A jobbik rájött, hogy az ország egy hármas csapdahelyzetben van és a Fidesz is csak félrebeszél milyen hülye válaszokat.

De a Fidesz ha már nem jön magától rá akkor legalább elfogadná az ellenzék javaslatát és igen, ez a baj, hogy féltek de radikális változások nélkül az ország sosem fog megváltozni, de ti meg akkor ne is valljátok magatokat magyaroknak ha úgy viselkedtek mint a hazaárulók, na már elnézést...

2011. márc. 20. 17:22
 17/34 anonim ***** válasza:

"Miért nem a jobbikra szavaztatok?"


Mert nem tetszik, amit a párt képvisel. Mert se 15 éves, se hőbörgő alkesz, se elmebeteg nem vagyok.


"Aki nem a jobbikra szavazott az miért nem? talán féltek mert túlságosan radikálisak?"


A jobbik "radikális"? Ne röhögtess. Radikális az, aki valami nagyon markáns álláspontot képvisel megalkuvás nélkül. A jobbik elsősorban azt képviseli, hogy Vonáéknak képviselői posztok kellenek irodákkal, autókkal, hízelgő vállalkozókkal, költségtérítéssel, üzleti lehetőségekkel. Ez nem radikális.


"én sajnos 17 voltam mikor volt a választás de a jobbikra szavaztam volna"


2014-ben akkor 21 éves leszel, már egyetemre fogsz járni, talán egy kicsit többet felfogsz abból, hogy működik a világ, és nem leszel jobbikos. 2018-ban pedig már biztosan nem leszel jobbikos, mert akkor már 25 éves leszel, elkezdesz dolgozni, gyakorlatiasan kezdesz gondolkodni és csak röhögni fogsz a gyermetek jobbikos hülyeségeken.

2011. márc. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Inkább vagyok átlagos magyar, akit hazaárulónak titulálsz, mint akinek a magyarsága, bocsánat, magyarkodása kimerül az árpádsávos zászlóban a házán, meg a fejjel lefelé felragasztott nagymagyarország matricában a 25 éves mercijén.
2011. márc. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

17:22


"féltek de radikális változások nélkül az ország sosem fog megváltozni"


Akkor fejezze be a rinyálást a jobbik, amikor a kormány valamilyen változtatást vezet be.


Az olyan üres, értelmetlen lózungok, mint "hármas csapdahelyzet", meg annyira szánalmasak, hogy csak kinevettetik a jobbikot. Bohócpárt.

2011. márc. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Kérdező!


És te észrevetted már, hogy a Jobbik szavazótáborának 80%-a tizenéves, hőbörgő fiatalokból áll? Sosem gondolkoztál még el azon, hogy miért?


Talán mert a felnőtt emberek kicsit jobban tisztában vannak azzal, hogy milyen problémákkal kell szembenézni, hogy minek milyen hatása van a gazdaságra, az adókra, és tudják, hogy a hazaszeretet nem ott kezdődik, hogy hülyegyerek módjára vergődünk Magyarországért.

Mert a Himnusszal meg a vármegyékkel nem tudjuk jóllakatni a gyerekeinket...

2011. márc. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!