Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem a jobbikra szavaztatok?

Miért nem a jobbikra szavaztatok?

Figyelt kérdés
Aki nem a jobbikra szavazott az miért nem? talán féltek mert túlságosan radikálisak? vagy azt ne mondja, hogy sokkal jobbnak gondolta a fideszt? én sajnos 17 voltam mikor volt a választás de a jobbikra szavaztam volna...
2011. márc. 20. 01:23
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

csak azt nem értem, hogy miért bíztok meg mindig az MSZP-ben meg a fideszben. komolyan, egyszer ez-egyszer az alapon szavaz sok ember. így se fog az ország talpra állni, hogy nincsenek változások, hanem mindig ugyanaz...

bocsánatot kérek, ha nem vagytok fideszesek se MSZP-sek.

2011. márc. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Utolsó, én nem vagyok se fideszes, se emeszpés, szóval oké. Viszont ez kicsit ellentmondásos: "egyszer ez-egyszer az alapon szavaz sok ember. így se fog az ország talpra állni, hogy nincsenek változások, hanem mindig ugyanaz..." Most akkor egyszer ez - egyszer az, vagy mindig ugyanaz? Bocs, én tényleg nem kötekedni akarok, csak akkor nevezzük meg, hogy mi a probléma, mert ebből nekem az jött le, hogy se így, se úgy nem jó.
2011. márc. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

20:46


"így se fog az ország talpra állni"


Mi az a talpraállás?


Mikor mondanád, hogy talpraállt az ország (leszámítva, hogy Vonát istencsászárrá nyilvánítják és elgázosítják az összes cigányt)?


Több konkrétumot, kevesebb költői képet. És akkor jobban fogod érteni, mi történik a világban.

2011. márc. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

21:03


"Bocs, én tényleg nem kötekedni akarok, csak akkor nevezzük meg, hogy mi a probléma, mert ebből nekem az jött le, hogy se így, se úgy nem jó."


A probléma konkrétan az, hogy ezek az emberek (jobbikosok) rosszul érzik magukat. És keresik az okát, hogy mitől érzik ilyen rosszul magukat. A Jobbik nevű kisvállalkozás célja, hogy abból csináljon pénzt, hogy elhiteti ezekkel az emberekkel, hogy a zsidók/cigányok/antimagyarok miatt érzik elcseszettnek az életüket.

2011. márc. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
én nem mondom, hogy a jobbiknak nincs semmi hátsó szándéka meg, hogy a parlamenten kívül biztos tettek már rosszat de azért az igazat megmondja amit más párt nem mondana soha, meg hogyha luxemburgba 478.000 Ft a minimál bér itt meg 78.000 de ha ez titeket nem zavar akkor csak éljetek ebben én úgyis érettségi után hagyom el az országot vagy " a süllyedő hajót "
2011. márc. 20. 22:54
 26/34 anonim ***** válasza:
Mert be akarják tiltani a füvet:(
2011. márc. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Felesleges túráztatni magatokat, 2014-ben számot lehet vetni, hogy mi is változott a fidesz kormány alatt, mi lett jobb és mi lett rosszabb, de ennyi idő elteltével értelmetlen következtetést levonni.
2011. márc. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

ma 00:51


A Jobbiknak a Fidesz teljesítményétől függetlenül is az 5-6% a maximum 2014-ben, de ha nagyon "ügyesek", a parlamentből is kiesnek.

2011. márc. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

22:54


"hogyha luxemburgba 478.000 Ft a minimál bér itt meg 78.000"


Na, és miért annyi a minbér Luxemburgban? Mert ők is az almatermelésre alapították a gazdaságukat, mint a Jobbik javasolja? Vagy mert ők is antiszemiták, mint a Jobbik?


Amúgy örülök, hogy kivándorolsz, nincs szükség a hozzád hasonlókra itt. Csak rontjátok a levegőt.

2011. márc. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

"meg hogyha luxemburgba 478.000 Ft a minimál bér itt meg 78.000 de ha ez titeket nem zavar akkor csak éljetek ebben én úgyis érettségi után hagyom el az országot vagy " a süllyedő hajót ""

Ezen szerinted a Jobbik tudna változtatni? Vagy bármely másik párt? elég nevetséges a gondolkodásmódod, már megbocsáss... Továbbá egyszer le haza árulózol mindenkit, aki nem Jobbik szimpatizáns, aztán kijelented, hogy érettségi után külföldre mész! Remek logika! -.-

2011. márc. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!