Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem is tudtam, hogy értéktelen...

Nem is tudtam, hogy értéktelen ember vagyok, a politikusok gondoskodnak róla, hogy egyre rosszabbul érezzem magam?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 20. 10:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%

"Én soha nem szégyelltem, hogy mim van, dolgozom keményen, abban a miliőben nőttem fel, hogy a munka nem szégyen, a munka eredményét se kell szégyellni, az ember kaparjon, gyűjtsön, építkezzen kockáról kockára. Aki erre nem képes, akinek nincs semmije, az annyit is ér. Aki nem vitte semmire az életben, az annyit is ér, ezt tudom mondani. Annak annyi az élete. Ez az én véleményem."



szó szerint aki 30 éve nővér és a 80 ezres fizetéséből nem tud megélni az is senki... Egyebekben meg innen üzenem lézerjaninak menjen esztergályosnak vagy eladónak a tescoba és ugy kb. 10 év mulva visszatérhetünk a szavaira.


NINCS SEMMINK BA'MEG MERT NEM AADTOK RÁ LEHETŐSÉGET HOGY LEGYEN!


hülye gyökér ez is...

2011. márc. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
Részben igaza van. Viszont ő simán az Mszp-ben is elmenne, ott voltak ilyen fazonok.
2011. márc. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Most ez az ügy túlmutat önmagán.

A szociálisan legdemagógabb párt prominensnének, az orbán utáni időszak esélyes miniszterelnök jelöltjének szájából ilyen szavakat hallani, megdöbbentő.

Nem véletlen, hogy az esettel még Török Gábor is igen elítélően foglalkozik, pedig ő aztán világ életében elnézően kezelte a fideszt.

Most mindent összevetve, 3 forgatókönyv van:

1: Szijjártó közli, hogy egy hangdublőr volt, és a felvétel is hamisítvány, plusz az echo tévébe is meghívják "Lézer Janit" hogy elmondhassa, hogy ő éppenhogy arra gondolt, hogy milyen jó lenne, ha kétszázezer lenne a minimálbér. Na, ha ezt megteszik, az komolyabb népszerűségcsökkenést fog okozni nekik, mint AB, az alkotmány és az "álamfő" együttvéve.

2: Lemond. Önként. A fidesz kevesebb arcot veszít, Lázár mint olyan, megszűnik politikailag.

3: Lemondatják, és bocsánatot kérnek. Én ezt esélytelennek tartom, de taktikailag ez lenne a legjobb lépés.

2011. márc. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Akinek nem inge...
2011. márc. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
ha Guttenberg lemondott Németországban a plágiumbotránya miatt, akkor Lázár János is mondjon le amiért így gondolkodik az emberekről. Milyen ember ez, havi 600.000 csak a luxusautójának bérlésére, havi 300.000 csak a benzinre, és akkor ő merészeli leszólni a 3 műszakban robotoló,de tisztességesen, becsületesen dolgozó embereket. Pedig nekik köszönheti h oda került ahova, de többet már nem kérnek belőle az emberek, mondjon szépen le, az összes politikusnak meg minimálbért, és ne kaphassanak se mentelmi jogot, se a sok juttatást amit most kapnak, és akkor másként állnának a dolgokhoz nem így!
2011. márc. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

74

Azért a minimálbéres-mentelmijogmegvonásos vonal felé ne menjünk el...Szerinted ki menne minimálbérért képviselőnek, ha a mostani, közepesen magas fizetések ilyen emberanyagot vonzanak?

2011. márc. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Én Fidesz szavazó vagyok, de már nekem (és az ismerőseim között másnak is) is szemet szúrt a Lázár ez előtt a nyilatkozata előtt is. Nagyon nem illik a képbe. Kéne indítani valamelyik közösségi oldalon ellene aláírás gyűjtést. Kíváncsi lennék mi lenne a vége a dolognak.

A legjobb magyar kifejezés rá, hogy elszállt vele a ló.

Megesik ez néha valljuk be, velem is előfordult, de kezeltem saját magamat. Egy cégvezetőnél és egyéb üzleti életben mozgó menedzsernél tolerálnám, hisz nap mint nap látom ez a mentalitást az üzleti életben, viszont egy közalkalmazottat most kellene észhez téríteni.

Annyiban igazat adok neki, hogy sokan nagyon keveset tesznek a boldogulásukért és nagyon sok az irigy ember.

2011. márc. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Fideszes vagyok de lázár tök hülye mindig kever valamit legutóljára a luszus kocsilyaival most meg ezek az elszólásaival. Valóban ezzel a mentalitásával jobban illene az mszp-be.
2011. márc. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nézhetjük úgy is, ahogy a felhördülök értik. Akkor egy szemét az a Lázár és tehet egy szivességet. Viszont ha picit másként értelmezzük van benne igazság. Relatíve kevés az az ember, aki dolgozott, dolgozik, tesz azért hogy dolgozhasson, megis a híd alá jut. Ök a kivételt erösítö szabály. Ha viszont szétnéz mindenki a tágabb ismerettségi körében, biztosan talál olyat, akinek olyan a felfogása, hogy nem dolgozik napi 8órát 70ezer forintért, ha otthon is ülhet 40ezer segélyért. Vagy akinek adatik egu olyan lehetöség,hogy 1évig ingyen lakhasson valahol és nem arra használja azt az idöszakot,hogy félretegyen és gyüjtsön pl lakásra, hanem hogy most már akkor többet ihat el, vagy márkásabb ruhákat vehet. Szerintem ezekben az esetekben tökéletesen igaz, hogy annyit érnek amennyire vitték.
2011. márc. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az a legfelháborítóbb, hogy a nyilatkozatában nyíltan elismeri, hogy ő most jól megtollasodik azon, hogy zuhant a forint árfolyama.

Mióta ők vannak hatalmon, 170 helyett általában 210-220 között mozog a forint, és ők mozgatják a szálakat, mikor esik, mikor emelkedik az árfolyam. Így könnyű milliárdos vagyonra szert tenni, főleg ha kicsit megszaporítja a duplán felvett költségtérítést, benzinpénzt és a többi bevételét is.

Aki most elveszti mindenét, mert nettó 100 ezres fizetésből már nem tudja kifizetni a jelzáloghitelt, az meg a szemében nem ér semmit.


Csak kár, hogy ezek a semmit nem érő emberek dobják össze azt a pénzt, amit ő olyan ügyesen megfialtat, hogy a fia jó parti legyen.


Nem csak ő gondolkodik így.

Kövér is mondott már olyat, hogy vinni kell a parasztjaikat szavazni: ezek vagyunk mi.

Ja, meg a panelprolik.

Meg ott van még a másik szavazó: a nyugger.


Mit mondhatnak ezek rólunk, ha nem hallja senki, és csak egymás közt vannak????

Legyen ez "felhívás keringőre", csináljon valaki egy ilyen felvételt, és szellőztesse meg!

Sok sikert!


Amúgy meg ahogy eddig is tűrtek az emberek, csak a neten háborogtak, most se lesz semmi.

Gondoljatok bele, hogy a Fidesz már az öszödi beszédért utcára vitte a focidrukkereket, gyújtogattak, Orbán bontotta a kordont, megostromolta a tv-székházat.

Most vajon mit tenne a Fidesz, ha az MSZP-uralom alatt egy mszp-s képviselő nyilatkozott volna ilyet??

Gondolom mostanra lángokban állna Budapest belvárosa.


Most kuss van.

Nincs aki utcára vigye a Zembereket, mert a főkolompos nem ér rá. Épp igazgatja az országot, hogy tovább gazdagodjanak az árfolyamingadozáson és a forint gyengülését időben ki tudják használni.

2011. márc. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!