Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Amnesty International és...

Az Amnesty International és az LMP a romák mellett Hejőszalontán. Nem elég bizonyíték az arra, hogy megszületett az új szdsz?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 10:18
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
77%
lelőném a lufit! ki látott már kultúrjobbikost? mert én még egyet se láttam...
2011. ápr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Értem a logikádat, épp ezért utálom én is az általánosítást, cigánybűnözést, meg minden szart, meg tudom, hogy nem sokan alkalmaznák őket, de nem önhibájukon kívül olyan csórók, amilyenek, elhiszem, hogy a van fehér holló is közöttük, de ritka. Csak már idegesít, hogy az emberek megfélemlítve élnek Kelet-Magyarországon, és ha bemennél egy kelet-magyarországi falusi suliba, látnád mi lesz ott, mi is az a megélhetési gyerekvállalás, és, hogy republikánus gondolkodásmódom ellenére miért nem értek egyet mondjuk Orbánnal, aki szerint nincs fölöslegesen született élet, ez még igaz is lehetne, de milyen körülmények közé könyörgöm? Putriba. Azért, hogy egész életében az utódaink és mi vérünket szívják, és az ország még lejjebb kerüljön, miközben ők csak szaporodnak, a többségi nép meg menekül...
2011. ápr. 3. 10:56
 13/39 A kérdező kommentje:
Például én már láttam, nem is egyet, lehet, hogy a gondolkodásmódjával van egy kis probléma, de attól még rendezett körülmények között élnek, nem úgy mint cigány "testvéreink".
2011. ápr. 3. 10:57
 14/39 anonim ***** válasza:
47%

" ha többségük a segélyekből, és cspótlékből él, az adóforintjainkból,"

Miért nem adsz nekik munkát?

2011. ápr. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
9%
majd mindjárt jönnek az ismeretlen időben ismeretlen helyen munkát visszautasító cigányok történetei...
2011. ápr. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ez önmagában még nem elég bizonyíték arra, hogy az LMP az új SZDSZ, de az tény, hogy a Parlamentben jelenlévő pártok közül az LMP politikája hasonlít leginkább az SZDSZ-éhez.
2011. ápr. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
9%

"LMP politikája hasonlít leginkább az SZDSZ-éhez."


mint két tojás... egy dinoszaurusz és egy fürj tojás...

2011. ápr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
65%
Az szdsz vagy az Amnesty International kivonult amikor a megfélemlített kisebbségünk agyonverte mondjuk Szögi Lajost? Vagy amikor a sokadik idős embert ütötték agyon? Hol vannak ilyenkor?
2011. ápr. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
90%

Sverdans válasza:


" ha többségük a segélyekből, és cspótlékből él, az adóforintjainkból,"

Miért nem adsz nekik munkát?



Már bocs, de nem érdekes, hogy még tanulni sem akarnak, és így csak az árokásásig jutnak el?

2011. ápr. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
93%

"Hol vannak ilyenkor?"

na látod, ez engem is érdekelne...

Ja az LMP, akkor még sehol nem volt mondjuk, de mindegy!

Az Amnesty mondjuk szerintem is elég semmitmondó.

2011. ápr. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!