Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Amnesty International és...

Az Amnesty International és az LMP a romák mellett Hejőszalontán. Nem elég bizonyíték az arra, hogy megszületett az új szdsz?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 10:18
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
37%
A Jobbik is ott volt Hejőszalontrán. a jOBBIK AZ ÚJ szdsz?
2011. ápr. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
28%
Nem értelek benneteket! Eddig az SZDSZ zsidó-párti volt,most cigánypárti lett?
2011. ápr. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

Az SZDSZ zsidópárti, kisebbséget felhasználó párt volt. De tisztul az LMP jelleme is.

A jobbik a bűnözés miatt volt ott, és nem azért, hogy megvédje a gyilkosokat.

2011. ápr. 3. 10:31
 4/39 anonim ***** válasza:
32%

"Az SZDSZ zsidópárti, kisebbséget felhasználó párt volt. De tisztul az LMP jelleme is.

A jobbik a bűnözés miatt volt ott, és nem azért, hogy megvédje a gyilkosokat."


Tisztázzunk valamit! A faluban élő romák mindegyike gyilkos szerinted?

2011. ápr. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Nem, de hogy a romák többsége lop, és mint képeken is látszik tele van megélhetési gyerekkel az is 100.
2011. ápr. 3. 10:34
 6/39 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező, magyarázhatnék neked a kollektív bűnössé nyilvánításról, meg hasonlóakról, de mivel láthatóan debilis vagy, úgy sem értenéd. Mondom ezt, mint az lmp-t semmilyen szinten nem támogató ember.
2011. ápr. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Nem célom kollektívan megbélyegezni őket, de a zenészeken kívül én bizony én még egy kultúrromával sem találkoztam.
2011. ápr. 3. 10:37
 8/39 anonim ***** válasza:
39%

Akkor ez mi?

"A jobbik a bűnözés miatt volt ott, és nem azért, hogy megvédje a gyilkosokat.""

"Nem, de hogy a romák többsége lop, és mint képeken is látszik tele van megélhetési gyerekkel az is 100."

Először kollektíven gyilkosok, majd kollektíven lopnak, majd a szokásos "én még egy kultúrromával sem találkoztam" című szöveg.

2011. ápr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Miért mégis mit kéne gondoljak róluk, ha többségük a segélyekből, és cspótlékből él, az adóforintjainkból, hálából pedig még netán meg is lop.
2011. ápr. 3. 10:49
 10/39 anonim ***** válasza:
73%

Én már találkoztam nem is egy "kúltúrromával" akik teljesen rendesen élték az életüket, sőt, az egyik ilyen "kúltúrromának" apám a, jó negyed milliós Hiltit is kölcsön merte adni. És visszakaptuk, percre pontosan, ahogy ígérte.


Ja, szegények voltak, mint a fene, de egy fillér közös költség elmaradásuk sem volt. Ellenben a fehér bőrű lakóktól (akik évente kétszer mentek külföldre nyaralni, és vették az új kocsit), na, nekik már-már elárverezték a lakásukat, mire a hosszú évek óta torlódó adósságuk egy részét visszafizették.


Az a nagy baj, hogy a romák nagyobb részével az ég világon semmi, de semmi baj. Igen, szegények, és próbálnak megélni. De ettől még nem bűnözők.


Igen, vannak bűnöző, nagyhangú cigányok, akkikkel annál több a gond. De mesélek valamit: vannak bűnöző, nagyhangú fehérek, akikkel szintén rengeteg gond van, sőt, fehérek is követnek el kegyetlen gyilkosságokat, és fehérek is rabolnak ki öregeket.


Tehát, a te logikád alapján, te is gyilkos és bűnös vagy. Mert fehér vagy, és vannak bűnöző fehérek is.

2011. ápr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!