Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van aki más pártra szavazna...

Van aki más pártra szavazna most vasárnap, mint tavaly szavazott?

Figyelt kérdés
Melyikre szavaztál akkor, és melyikre szavaznál most?
2011. ápr. 4. 20:15
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
11%
Gondolkodtam egy ideig az LMP-ben, de ez az alkotmányozós húzásuk nagyon nem tetszik, úgyhogy maradnék a tavalyi választásnál, a Fidesznél.
2011. ápr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
55%

Mi a baj az alkotmányozós húzásukkal? Világos és szerintem teljesen támogatható és ésszerű feltételekhez kötötték, hogy visszatérjenek az alkotmányozásba. Amúgy meg készítettek saját koncepciót, amit elolvastam és nem rossz. Az egy másik dolog, hogy a fidesz ezt (logikusan) úgy kommunikálja, hogy az LMP most hihetetlen nagy bűnt követett el azzal, hogy kivonult. Így akarják az LMP.t visszakényszeríteni olyan módon, hogy nem kell engedniük. Mert szükségük lenne rá h legalább az LMP részt vegyen benne, hiszen a jobbik részvétele nem egy plusz pont, főleg nem nyugat felé.


Ha ez így marad az ellenzék könnyen rásütheti azt, hogy ez a fidesz alkotmánya (ami mondjuk nem is lenne hazugság...)


Ilyen körülmények között az új alkotmány ugyan legális, de nem legitim... Ez van.

2011. ápr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
22%
Az a baj, hogy zsarolnak, tessék csak bemenni az ülésre és ott előadni, mit kérnek. Biztos vagyok benne, hogy több dolgot elérnének.
2011. ápr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
91%

Jobbikra szavaztam, most sem tennék másképp. Hitelesen képviselik mindazt, amiben hiszek.


Hallgass a szívedre, szavazz úgy, ahogy érzed! Nincs elvesztegetett szavazat.

2011. ápr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
40%
Fideszre szavaztam(én hülye),és az MSZP-re szavaznék!
2011. ápr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
44%

Én nem mondom meg, hogy kire szavaznék, de Lehet Másik Pártunk, és Szakasits Árpád unokája meg irtó szexi.

Imádom, ahogy eladja nekünk ugyanazt, amivel 20 éven át szopattak :)

2011. ápr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
45%
A Fideszre most is. Az LMP tagjai olyan sunyi rókaképű emberek ( a lányok is ), mintha már láttam volna ilyeneket más néven.
2011. ápr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
91%
A Jobbikra szavaztam és most is rájuk tenném a voksom. Olvastam a programjukat tavalyi választások előtt és teljesen azt képviselik, mint amit ott leírtak, illetve amit tőlük vártam, mint szavazó.
2011. ápr. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

nem is szoktam és nem is fogok


MAJD AKKOR SZAVAZOK AMIKOR UGY LÁTOM HOGY A NYERTES PÁRT A HALADÁS UTJÁRA TERELI AZ ORSZÁGOT ÉS NEM A SZÉTHUZÁS LEHUZÁS ORSZÁGÁRA

2011. ápr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
76%
Jobbikra szavaznék a Fidesz helyett.
2011. ápr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!