Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen hírforrásban lehet...

Milyen hírforrásban lehet megbízni, ha már az MTV is hamisít?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem, hogy az előző kormány nem használta fel olyan szinten propaganda célokra az M1-et, mint a mostani. Ez elfogadhatatlan. Mégis hogyan várjuk így el egy fidesz-szimpatizánstól, hogy megértse az ellenzék érveit, ha csak ügyesen összevágott felvételekből tájékozódik? És ti, fidesz-szimpatizánsok, eltűritek azt, hogy ennyire hülyének nézzen titeket szeretett vezíretek?
2011. ápr. 8. 12:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Semmilyen hírforrásban sem lehet 100%-osan megbízni!
2011. ápr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Ja igen, a legfontosabb meg kimaradt.


[link]

2011. ápr. 8. 12:56
 3/18 anonim ***** válasza:
Én félig-meddig Fidesz szimpatizáns vagyok, de nem mindennel értek egyet. Szeretek érveket hallgatni, jöjjön az bármely oldalról (kivéve a szélsőjobbtól és a szélsőbaltól)! Egy kicsit általánosítasz, szerintem.
2011. ápr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Abszolút nem hamisított az MTI HÍRCENTRUM, ne higgy el mindent, nézz egy kicsit a dolgok mögé.
2011. ápr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Szintén Fidesz-szavazó vagyok. Ha az igazságot keresed, olvass jobbról is, balról is, és aztán vonj átlagot.


Ami a nyilatkozatokat illeti: a net jó médiafelület, hiszen minden politikus minden nyilatkozata visszakereshető teljes terjedelmében. Sose fogadj el senkitől olyan hírt, ahol megvágott nyilatkozatot olvashatsz csupán. Ugyanis bárkinek bármilyen nyilatkozatát össze lehet vágni akárhogyan. Akár úgy is, hogy végül épp az ellenkezője legyen az értelme, mint amit eredetileg mondani akart. Én nyilatkozat-értelmezéseket sosem fogadok el semmilyen médiától, csak és kizárólag az eredeti nyilatkozatot hallgatom meg. Így utólag nem ér meglepetés.


Ami az MTV-t illeti: ha csak balos hírportálok olvasgatása után belenézel az MTV-be, valóban meglepetés érhet. A baloldali hírportálok ugyanis szeretik a Fidesz intézkedéseit a saját értelmezésük szerint magyarázni. Ha őket veszed alapul, akkor el is hiszem, hogy teljesen mást látsz bármelyik másik hírcsatornán, de nem biztos, hogy a többiek hazudnak...

2011. ápr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

12:57


Látod, itt van ez az erhnn nevezetű egyén. Belinkelek neki egy cikket, ahol láthat egy linket az összevágott videóról, egy kiemelt részt, ahol leírják, hogy az MTV először nem is reagált a megkeresésükre ez ügyben, valamint az említett személy válaszát, ami az MTV szerint nem is létezik, majd a pofámba vágja, hogy az MTV abszolút e nem hamisít. Az én hibám, hogy általánosítok?

2011. ápr. 8. 13:12
 7/18 anonim ***** válasza:
Egyébként szintén fideszes, és szintén baloldaltól szélsőjobbig mindenhonnan tájékozódok. De én úgy érzem, hogy az MTV HÍRCENTRUM most abszolút nem ferdített.
2011. ápr. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Leiah


Csak az a probléma, hogy a fidesz közeli médiumok is nagyon szeretik a saját nézőpontjuk szerint értékelni a dolgokat. Sőt, még maga Orbán Viktor is. Például, szerinte "kormánya egy sokak számára furcsa gazdaságpolitikai mixtúrával visszarántotta Magyarországot a szakadék széléről."


Ezt te is így érzed?

2011. ápr. 8. 13:15
 9/18 anonim ***** válasza:
És azt honnan tudod, hogy a cikk, amit linkeltél nem hamis?
2011. ápr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%

"Látod, itt van ez az erhnn nevezetű egyén. Belinkelek neki egy cikket, ahol láthat egy linket az összevágott videóról, egy kiemelt részt, ahol leírják, hogy az MTV először nem is reagált a megkeresésükre ez ügyben, valamint az említett személy válaszát, ami az MTV szerint nem is létezik, majd a pofámba vágja, hogy az MTV abszolút e nem hamisít. Az én hibám, hogy általánosítok?"

Nem veszed észre, hogy az index szerint ki a menő? A pedofil. Az MTV pedig feltett neki egy kérdést, amire egy hébe-hóba választ adott, aztán pedig elrohant a kérdés elől, állítólag reptérre ment, és Schiffer hisztizett egyet. Szerintem a Híradóban is ez volt a lényeg. Az index hazudott, mert érdemben nem válaszolt a kérdésre.

2011. ápr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!