Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen hírforrásban lehet...

Milyen hírforrásban lehet megbízni, ha már az MTV is hamisít?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem, hogy az előző kormány nem használta fel olyan szinten propaganda célokra az M1-et, mint a mostani. Ez elfogadhatatlan. Mégis hogyan várjuk így el egy fidesz-szimpatizánstól, hogy megértse az ellenzék érveit, ha csak ügyesen összevágott felvételekből tájékozódik? És ti, fidesz-szimpatizánsok, eltűritek azt, hogy ennyire hülyének nézzen titeket szeretett vezíretek?
2011. ápr. 8. 12:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Csak az a probléma, hogy a fidesz közeli médiumok is nagyon szeretik a saját nézőpontjuk szerint értékelni a dolgokat. Sőt, még maga Orbán Viktor is. Például, szerinte "kormánya egy sokak számára furcsa gazdaságpolitikai mixtúrával visszarántotta Magyarországot a szakadék széléről.""

Mégis ki nem szereti a saját nézőpontjából bemutatni a dolgokat? Mindenki így teszi nem csak a politikában, hanem mindenhol, a hétköznapi életben is.

2011. ápr. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ez nem újkeletű dolog, mindig is terjengtek ilyen városi legendák. Alapszabály, hogy azt se hidd el, amit a saját szemeddel látsz, mert nem látsz mindent, szóval lehet, hogy az nem a teljes kép.

És most komolyan, amit az indexen írnak... az vicc. xD

Amúgy ha igaz is, akkor lehet, hogy a többi urbán legenda van a háttérben: ha nem vagy fideszes, akkor repülsz a vezetői posztodból. Márpedig manapság ki akarja elveszíteni a munkáját? Ebből sem tudom mi igaz és mi nem, nem vagyok abban a pozícióban, hogy engem akarjanak párttagnak, csak ismerős ismerősén keresztül hallottam nem egy iylen esetet. Vagy igaz, vagy nem. Lehet én is ferdítem a híreket. De igazából nem mindegy? A hírekben soha nem mondtak fontos dolgokat, az időjárás hasznos, bár néha téves, a természeti katasztrófákról beszámolnak, sajnálhatom a Japánokat... elmondják, hogy mi történik a politikában: hát... nekem az a lényeg, hogy az én életem jobb, vagy rosszabb lesz, ezt meg majd utólag megmondom.

2011. ápr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező 13:15:


"Csak az a probléma, hogy a fidesz közeli médiumok is nagyon szeretik a saját nézőpontjuk szerint értékelni a dolgokat. Sőt, még maga Orbán Viktor is. Például, szerinte "kormánya egy sokak számára furcsa gazdaságpolitikai mixtúrával visszarántotta Magyarországot a szakadék széléről."


Ezt te is így érzed?"


De így ám. Erősödik a forint, hosszú idő óta először (bár ennek az Index-en biztosan nincsen hírértéke), most készül újabb munkahelyek beindítására az Audi meg az Opel, javulnak a gazdasági mutatók, és ha véghez viszik a Széll Kálmán tervet, reményeink szerint az államadósság is elkezd szép lassan csökkenni (szintén hosszú évek óta először).


Mégis, miért is kellene másképpen gondolnom szerinted?

2011. ápr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

13:17 erhnn


Először is. Nyugat-Európában sokkal komolyabban veszik a pedofil-ügyeket, mint kis hazánkban, tehát ha 17 év alatt nem sikerült bizonyítani, hogy követett el ilyen bűncselekményt, akkor valszeg télleg nem.

2. Érdemben válaszolni egy kérdésre? Te láttál már ilyet egy politikustól? Max addig, amíg a nevét kérdezik (bár a parlamentben a fideszesek körében ez sem jellemző). Utána egyből megy a félrebeszélés, a hazudozás, mellébeszélés. Úgy látom, akármennyire is tájékozódsz minden oldalról, a párthoz fűződő lojalitásod töretlen, és él benned a kettős mérce, valamint a "nekik mindent szabad" effektus.

2011. ápr. 8. 13:26
 15/18 anonim ***** válasza:

Kérdező:

1) Figyelmen kívül hagytad, h a férfi zsidó, és attól, hogy nem találtak rá bizonyítékot még az nem bizonyít semmit, ráadásul életrajzi könyvében beismeri, undorító, amiket leír.

2) Igen, sokan kitérnek a válasz elől, na de ennyire, hogy teljesen másról kezd el beszélni? Ez nem tekinthető válasznak.

2011. ápr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az index pedig egyértelműen a perverz mellé állt, ezt neked is észre kéne venni, az MTV HÍRCENTRUM pedig kínos kérdést tett fel neki, és ez az indexnek sem tetszett.
2011. ápr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

erhnn


Gondolom nem vagy nagy irodalom kedvelő. De hogy megértsd álláspontomat, olvasd el József Attilától a szabad ötletek jegyzékét. Én azóta nem lepődök meg semmin, amit leírnak egy-egy könyvben. És hát ez a zsidózás...gyönyörű...már vártam :D

2011. ápr. 8. 13:43
 18/18 anonim ***** válasza:

"Kérdező:

1) Figyelmen kívül hagytad, h a férfi zsidó, és attól, hogy nem találtak rá bizonyítékot még az nem bizonyít semmit, ráadásul életrajzi könyvében beismeri, undorító, amiket leír."


Én elítélem ezt a majmot, de ez milyen érvelés? Azért, mert zsidó, rögtön bűnös? azért kell utálni, mert pedofil!

2011. ápr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!