Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tilos lesz az abortusz végül?

Tilos lesz az abortusz végül?

Figyelt kérdés
És a 15éves tankötelezettséggel mi van? Lemaradtam egy kicsit :)
2011. ápr. 25. 20:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"A módosításához egymás utáni két kormánynak kell 2/3-dal megszavazni, tehát kőbe vésték."



Semmit sem tudnak kőbe vésni mert a nép akarata mindent felülír, tehát ha egy következő kormány módosítani akarja akár úgy is hogy 30% al került kormányra, elég csak nekik egy népszavazás kiírni.

2011. ápr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Osztom Simon Patrik Úr véleményét.

-Ha itt bevezetik az abortusz tilalmat,akkor fog a pokol elszabadulni.Elsősorban az árvaházak nem fogják birni azt a sok szerencsétlen elhagyott gyereket,sem etetni,sem befogadni, helyhiány miatt.Persze állam bácsi zsebbe nem fog nyúlni,csak alap szinten maximum.Aztán majd kezdődnek a bűncselekmények a csecsemők ellen,és az lesz az igazi gyilkosság, mikor úton útfélen agyonszurkált,megfojtott gyerekeket fogunk találni.

A másik véglet a tiltott mütétek ezrei lesznek,amiket zugrendelőben,meg a konyha asztalon fognak borsos árért végezni(mint régen)Majd ennek következményeként a korházak tele lesznek mindenféle haldokló, kivérzett,nökkel.Hát ha ez kell az államnak,csak rajta....

De a legszomorúbb az lesz,hogy a mi pénzünkből lesznek a gyerekek eltartva(már bocsánat ezért)igy mégtöbb adót fogunk fizetni.Nem mondom remek ötlet..

2011. ápr. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Egyetértek én is veletek
2011. ápr. 26. 08:10
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen, tilos lesz. Az alkotmány csak kerettörvény. Ezután fogják kiadni az ún. sarkallatos törvényeket. Tehát az abortusz szabályozása ezután fog törvényben megjelenni. Mivel a fidesz úton-útfélen azt hangoztatja, hogy kevesen vagyunk, ez a törvény biztos az abortusz szigorítására fog vonatkozni.Ez nagyon szomorú, mert a sokszáz év már bebizonyította, hogy nem helyes tiltani az abortuszt. Főleg akkor, ha a megelőzést nem támogatja az állam. Egyetértek azzal a beíróval, aki azt írta, hogy ezután jön a sok csecsemőgyilkosság, és a lányok-nők megnyomorodott élete. De szerintem a legszomorúbb az, hogy már megint csak férfiak döntöttek olyan dologról, amiről halvány fogalmuk sincs,így a szülésről-felnevelésről.
2011. ápr. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
nah igen, legalább fogamzásgátlóval kellene támogatni, akkor akik nem szeretnének még szülni, mert nincs meg a háttér...
2011. ápr. 26. 09:21
 16/16 anonim ***** válasza:

Ismét én lennék:

Arról nem beszélve,hogy kifogja ezeket a gyerekeket eltartani?Mert a"16 éves,rágógumizó,iskoláslány nem igazán.

Két verzió van.Vagy a szerencsétlen szülők dolga lesz,vagy a gyerekek szó szerint éhezni fognak ilyen gazdasági helyzetben,és ilyen állami támogatás mellett.Én nem is értem,normális aki ezt kitalálta?-nem hinném.Ezzel nem fog olyan mértékben növekedni a szaporulat amire számitanak,csak a bűncselekmények száma fog nőni.

A női börtönök is tele lesznek, mivel az viszont bűncselekmény,ha a gyermeket az anya bántalmazza.Ez egy ördögi kör lesz..

2011. ápr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!