Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy a holokausz...

Miért van az, hogy a holokausztot tagadni tilos, viszont a cigánybűnözést tagadni nem tilos, sőt illendő is?

Figyelt kérdés

Egy pillanatnyilag minket sokkal súlyosabban érintő problémát miért kell szőnyeg alá söpörni?

Egyes emberek élete fontosabb mint másoké?

Nem arról volt szó, hogy minden ember egyenrangú?


2011. máj. 22. 09:02
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
28%

Vagy esetleg:Hogyan ítélhettek valakit gyilkosságért egy év felfüggesztettre úgy, hogy továbbra is járhat boxolni?


Nekem nincs bajom a cigányokkal. A bűnözőkkel van bajom. Ha egy cigány nem követett el semmit, akkor miért ne járhatna főiskolába? Felőlem főnök is lehet, kit érdekel? A lényeg az, hogy egy idő után a sok kurucos feje elnehezül, és a kezdeti szemnyitogatásból pont ők azok, akik elalszanak, és ugyanazokat a vezényszavakat kiáltják mint az összes társuk. Hozzáteszem, tegyék, engem nem érdekel ha beszólnak az utcán akárkinek, de ha összevernek az utcán valakit csak azért mert cigány, mi lesz a különbség kettőjük között? Mindkét oldal ugyan olyan igazságtalan.

2011. máj. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
60%
A holokausztot sem tilos tagadni, mindössze csak ha nagy nyilvánosság előtt teszed.
2011. máj. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
36%

"És az ország legnívósabb egyetemnén, a CEU-n tanuló cigányok vajon hogy jutottak be oda, és miért nem gyilkolnak és lopnak?"


Gyilkolás és lopás útján jutottak be. A mondat második felére meg az elsőben kaptad meg a választ. :D

2011. máj. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
56%

"Nem ketten vannak, de ha csak annyian lennének, az nem is számít igaz? Továbbra is MINDEGYIK lop csal öl, mert ilyenek, ugye? -.-" "



Igen, és ez alól nincs kivétel. El ne hidd már, hogy az egyetem kineveli belőlük.

2011. máj. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

"Oké, és nem gondolod tovább, hogy lehetnek okai, hogy ők eljutottak a felsőoktatásba, míg mások nyomorognak? Hogy lehet, hogy nem is az a konkrét gond, hogy cigánynak született, hanem valami más?"


Nem, nem gondolom tovább:)

Hiszen tudjuk mindannyian, hogy mindez a mi hibánk, meg a szomszédos országoké,Európáé meg az egész világé.

Ők próbáltak beilleszkedni, de valahogy mindenhonnan hazazavarják őket.

Elég fura, hogy mindenki hibás csak ők nem.

Hibás a tanár,a rendőr, a buszsofőr, a járókelő, a bolti eladó meg mindenki, ők nem! igaz?

Ők sose.

Hogy van ez??

Nem érzed magad ilyenkor szánalmasnak?

2011. máj. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem is tudom...ha már egy fejes cigány is kimondta, hogy van cigánybűnözés, akkor neki is elment az esze?
2011. máj. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
25%
hányszor jöttök még lakatos atillával? százszor leírtam mi a helyzet és egyszer se fogjátok fel...
2011. máj. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
44%
Miért? milyen magyarázatod van rá?
2011. máj. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
0%

Mert a holokauszt megtörtént a cigánybűnözés teljesen más.

Huzzál vissza hokizin és rákosodj meg te mocskos náci.

2012. máj. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Hat az van, hogy a bortonokben levo emberek 85 % a cigany szarmazasu. Es ezzel elmondtam mindent. Viszont ismerek sok ciganyt akik normalisak es latjak a problemat. De akik bunoznek azok addig nem fognak megvaltozni amig nincs kovetkezetesseg magyarorszagon. Sajnos a kormanyzassal van baj, hogy nem tudjak megfekezni ezt a dolgot.
2013. okt. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!