Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az igaz, hogy munka nélkül...

Az igaz, hogy munka nélkül (segély stb. ) akár 600-700ezer Ft is összejöhet?

Figyelt kérdés

pl. Egy cigány családnak, akiknek van 6gyerekük, erre kapnak 480ezret. (és még ezen kívül vannak plusz pénzek.)

Igaz ez? Miért? Munkával negyed ennyit nem kapok!


2011. máj. 31. 17:24
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

ma 09:38


Budapesti vagyok. Tudod, a mi adónkból él az afrikai színvonalú szabolcs.

2011. jún. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Bp elvisz több száz milliárdot feleslegesen a többi 8millió ember adójából. (pl. 4-es metró)


Nyíregyháza kb 10szer tisztább és szebb, mint Budapest, csak halkan megsúgom.

2011. jún. 1. 13:35
 23/31 anonim ***** válasza:
15%

"Amúgy pedig te is megkapod a 40 ezredet,ha munkanélkülivé válasz,a két szép szemedért"


Na vajon hol? Én még 25E nél többet nem kaptam. Azt is csak 3 hónapig. Szociális segélyre meg nem vagyok jogosult mert nem másnak a lakásában lakom ugyebár mint pár "tisztességes magyar anya"


És igen is sok a 40E egy gyerek után 20 éven keresztül. Számoljuk csak ki egy év alatt durván 500E tíz év alatt 5M 20év alatt 10M egyetlen gyermek után az adófizetők pénzéből! Mivel ugye erre nem vonnak le tőled pénzt, ha neaggy isten dolgozol. Ellentétben a munkanéküli segélyre vonnak le, mivel van ilyen járulék! Tehát ha dolgozol, akkor bőven kitermeled azt a lóvét amiből ha munkanélküli leszel ellátást kapsz.

Ugyhogy ennyit a társadalmi igazságosságról. Egyesektől semmi pénzt nem sajnálnak csak a "jogaik" vannak, a másiknak meg csak "kötelezettségei".

2011. jún. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
0%

"Ha valami alanyi jogon jár, akkor neked is jár, okostóni. Mert ezt jelenti az alanyi jog."


Nekem gyes, csp férfiként? Érdekes lenne. Sajnos megvan az a hiányosságom, hogy nem tudok szülni. Pedig bizisten nem tehetek róla. :)))

2011. jún. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
78%
Te nem vagy normális.Az nem jut eszedbe,hogy ezt nem csak és kizárólag az anya kapja,hanem az egész család??Egyszer neked is lesz gyereked,te a sajátodtól is sajnálni fogod azt a 12 e ft-ot??Nem jön majd jól ha a feleséged otthon lesz az a 20 e ft gyes??Idióta.
2011. jún. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
77%
Ja és milyen 40 e egy gyerek után 20 éven keresztül??A gyest az anya(a CSALÁD)1 éven keresztül kapja..Utána már semmit nem kap,csak a 12 ezret mint csp.Majd próbálj meg te 12 ezerből nevelni egy gyereket havonta,mikor csak az ovi 8000 ft,emellé még kell ruha,kaja,játék stb.
2011. jún. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%

20:36

És mi lenne ha támogatások várása helyett inkább elmennétek dolgozni? Ha ezek a juttatások nem lennének, akkor kevesebb elvonás lenne a jövedelemből és mindenki jobban járna.

2011. jún. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%

"Egyszer neked is lesz gyereked"


Majd a következő életemben ha nőnek születek. Fériként nem ettem meszet, hogy gyereket csináljak bárkinek is hogy utána aztán anyagilag is és jogilag is csak a rövidebbet húzhatom.

Nekem mi érdekem fűződne hozzá? Engem nem "tart el" a társadalmo csak azért mert gyereket csinálok. Csak egy plusz terhet vehetek a nyakamba ha akarok.

2011. jún. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
83%
Sajnállak,szánalmas vagy.
2011. jún. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

21:20


Attól még így van. :)

2011. jún. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!