Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország miért ilyen szar...

Magyarország miért ilyen szar hely?

Figyelt kérdés

amerre nézek azt látom, h a kis ember szív a gazdag egyre jobban él.

a kisvállalkozások képtelenek fennmaradni, a multik élik életüket.

a törvény vicckönyvbe illik, jó szarba.

a gazdaság.. nos hát az már maga kész vicc

semmi lehetőség, nincs jövőképe az embernek.

a politikusok egyedül arra jók, h mosolyogjanak, de mind.

egyik se csinál semmit, h jobb legyen úgy kollektívan, helyette 1mást szapulják.

19 éves vagyok, rohadtul nem látom át, csak az eredményt érzékelem, és semmi elképzelésem itt.

miért nem képesek kiemelkedni az önimádatból ezek a suttyók és kezdeni valamit ezzel az országgal?


2011. jún. 4. 23:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 anonim ***** válasza:
33%

"nem akarok én is negatív besavanyodott ember lenni"


De hát már az vagy. Miről beszélsz? Egyike vagy a "negatív, besavanyodott" embereknek!

2011. jún. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/77 A kérdező kommentje:

látom, nagyon ráakaszkodtál a szavakra, de a mögöttük lévő tartalom úgy... mind1 neked.

nem vagyok besavanyodott, se negatív. elég pozitívan állok az élethez. csak nem Mo-n képzelem el azt. mert itt az adottságok rosszak (tessék akkor nem szarok).


a másik, ami itt folyik nem csak a gazdaságra van értve. ha még csak arra lenne... de jó volna. a kisebbségnek jobb az élete, mint a 'bennszülött' magyarnak, miért mert az állam eltartja. jó most a kormány tervezi hozni/hozza a szankciókat, de amíg nem látszik meg a hatása... mire az eljut oda, h be is tartassák, még évek, amilyen az ügyintézés.

2011. jún. 5. 21:56
 33/77 anonim ***** válasza:
71%

" elég pozitívan állok az élethez. csak nem Mo-n képzelem el azt. "


Mondjuk Teller Ede is kivándorolt. Csak az USA-ban tudta kibontakoztatni a tehetségét, hiszen ott vannak a legjobb kutatóhelyek.


Ennek ellenére sose hallottam, hogy szarozta volna Magyarországot. Szóval nem kötelező bunkóskodni és gyűlölni a hazádat.

2011. jún. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/77 A kérdező kommentje:

te mond csak, elolvastad a korábbi írásomat? nem gyűlölöm. én a jelenlegi állapotára utalok.

de ha már itt tartunk, miért kéne úgy odalennem érte? mitől kéne elájulnom, amitől azt fogom érezni, h ez mégiscsak egy jó hely?

és ne azzal indokolj, h magyar vagyok ezért kell szeretnem.

2011. jún. 5. 22:34
 35/77 anonim ***** válasza:
25%

ma 22:34


Nem kell elájulnod tőle.


Vagy a leszarozáson és az elájuláson kívül máshogy nem is tudsz viszonyulni a dolgokhoz? És akkor csodálkozol, ha toporzékoló kisgyereknek néznek?

2011. jún. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 anonim ***** válasza:
84%
Igazából az emberekben és a hozzáállásban van a baj. Az emberek gonoszak, ostobák, furkálódnak, önzőek, kötekednek, nulla toleranciával sem rendelkeznek. A vezetők ugyanezen tulajdonságokkal büszkélkedhetnek, csak mellé még hatalom is van a kezükben, egy jó adag "elb*szási" képességel. Nem szar hely ez, voltaképpen gyönyörű. Csak magunkba kéne nézni, és nem egymásra mutogatni. Meg ezeket a felesleges rendelkezéseket kéne hanyagolni mint pl. a nyári szünet csökkentése meg utcák átnevezése. Hanem tényleg a fő problémákra fordítani az időt. És itt nem az a megoldás, hogy ha valaki külföldön akar dolgozni akkor fizessen mert ez a legszánalmasabb dolog amit életemben hallottam. Úgy kéne csinálni, hogy megérje itt dolgozni.
2011. jún. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/77 anonim ***** válasza:
68%
Azt kihagytad hogy irigyek.
2011. jún. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/77 anonim válasza:
72%

Szerintem is szar az ország. Három probléma van:

-Sok hülye politikus

-Összeszart gazdaság(de amikor usa-ban,1930-ban válság volt felépítettek egy 221 m magas ,379 m széles gátat , 5 év alatt. a 4-es metrót 3 éve kezdték építeni és még sehol sem tart)

-és a roma bevándorlás

a romák csak lopják a kormány pénzét mert túl lusták hogy elmenjenek dolgozni egy rohadt CBA-ba legalább, de nem (!)ők fogyasztják a segélyt így nem jut el azokhoz akik TÉNYLEG nem tudnak dolgozni!

a politikusok meg hülyék, csak a pénz érdekli őket az ország helyett(jaj! hoznak pár szigorítás meg adónövelést és máris jót tettek az országnak).

a gázdaságról pedig, annyi esélye van magyarországnak a gazdaságban , mint a starbucksnak hogy elfogyjon a kávéja


ennyi

2011. júl. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/77 anonim ***** válasza:
38%
Szar magyarország és utálom az embereket itt. Többre tartom a szlovákokat és románokat is magunktól. Menjünk vissza inkább az urál mögé jurtaházakba meg földházakba és tenyésszünk marhát és véletlenül se tartsunk kapcsolatot más nomád családdal.
2011. júl. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/77 anonim ***** válasza:
70%

15:02


Mikor emigrálsz?

2011. júl. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!