Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország miért ilyen szar...

Magyarország miért ilyen szar hely?

Figyelt kérdés

amerre nézek azt látom, h a kis ember szív a gazdag egyre jobban él.

a kisvállalkozások képtelenek fennmaradni, a multik élik életüket.

a törvény vicckönyvbe illik, jó szarba.

a gazdaság.. nos hát az már maga kész vicc

semmi lehetőség, nincs jövőképe az embernek.

a politikusok egyedül arra jók, h mosolyogjanak, de mind.

egyik se csinál semmit, h jobb legyen úgy kollektívan, helyette 1mást szapulják.

19 éves vagyok, rohadtul nem látom át, csak az eredményt érzékelem, és semmi elképzelésem itt.

miért nem képesek kiemelkedni az önimádatból ezek a suttyók és kezdeni valamit ezzel az országgal?


2011. jún. 4. 23:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 anonim ***** válasza:
25%

16:30


Nem kell erőltetned a többes szám első személyt, nincs rád itt szükség.


Ugyan a mi pénzünkön tanultál, nevelkedtél, a mi pénzünkön utaztál a tömegközlekedési eszközökön és a mi pénzünkön látott el a háziorvos, nem ragaszkodunk hozzá, hogy közénk sorold magad.


Vándorolj ki, mondjuk Romániába, őket úgyis nagyra tartod.

2011. júl. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/77 KK2 válasza:
62%

A kerdes eredeti irojanak: A teged ert kritikak teljesen megalapozatlanok, latom rajtad, hogy eleslatasu, eszes gyerek vagy te, nem is fogsz a szarfeszekben maradni. Azon talan ne kelljen vitatkoznunk, hogy Magyarorszag szar hely-e. Ha volt is valaha jo hely, arra mar ki emlekszik... Es valoban vannak szarabb helyek a vilagon, de ott legalabb mosolyognak az emberek es sokkal boldogabbak. Komolyan mondom talan csak Sziberiaban lehet rosszabb a helyzet, de talan meg ott sem. En mar eltem sok helyen es eleg jol beutaztam a vilagot. Budapestnel nyomasztobbnak talan csak Phnom Phent es Delhit talaltam. Magyarorszag kerlek szepen teljesen halott, minden ertelemben, kulturalisan, moralisan, gazdasagilag, demografiailag stb... Az egyetlen pozitivum ami eszembe jut, hogy bent vagyunk az eu-ban es igy konnyu elhagyni az orszagot. Tessek surgosen lepni es minel gyorsabban kulfoldi utlevelet szerezni. Igen, es lehet hogy amikor nehany valasziro felnott meg egesz jo hely volt az orszag, de aki most 19 eves az csak a szart lathatta tehat nem meglepo hogy igy latja az orszagot (helyesen). En Szingapur utan most Londonban elek, de inkabb lefureszelnem az egyik labamat, mint hogy visszakoltozzek.

Hogy a kerdesedre is valaszoljak, vagyis hogy miert ilyen szar ez az orszag, nos errol konyveket lehetne irni. Szemelyes velenyem az, hogy a Magyar mindig is egy immoralis, gerinctelen es gyava nep volt aki igyekezett elnyomni a jobbkepessegu embereket, foleg irigysegbol. Erre az alaptermeszetre erosen rajatszott a fasizmus es a kommunizmus es nagyjabol sikeresen ki is irtotta vagy eluldozte a jobbkepessegu, intelligens lakossagot (pl a Zsidokat, Nemeteket, Ertelmiseget, Kozeposztalyt). Orszagunk jelenleg a lumpenproletariatus iranyitasa alatt all, izlesben, kulturaban es minden egyeb szempontbol. Egyszeruen nincs elegendo ertelmes ember a helyzet javitasara igy az egyetlen epeszu megoldas erre ha az ember elhagyja a sullyedo hajot. Magyarkodjanak csak a Sullyedo Titanicon maradok amennyit akarnak (tan nem veletlen hogy az a bizonyos hires zenekar amelyik a sullyedo Titanicon is tovabb huzta a notat eppen magyar volt), de akinek van esze az mentse az irhajat. Ha otthon maradsz, helyzeted elobb-utobb remenytelenne valik es marad az ongyilkossag (nem veletlenul vagyunk ebben is ilyen jok. Nyilvan azert mert magyarorszag olyan nagyszeru hely). Ja, es az orszag termeszeti adottsagai tenyleg jok, de sajnos Magyarok lakjak igy aztan ez nem hasznosulhat. Talan majd ha a Kinaiak megveszik es betelepitik ertelmes emberekkel, a magyaroknak adnak valami szalagmunkat vagy egy kapat es egy kis foldet akkor lesz is itt valami. A magyar nok meg majd megelnek abbol amibol eddig is es amirol meltan vilagszerte "hiresek". Es itt nem a neptancolasra gondolok, hanem a "pizzasutesre", "pincerkedesre", "tancolasra", "Dubaji munkavallalasra".

2011. aug. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/77 Escalus ***** válasza:
76%

Én úgy gondolom, hogy ennek az országnak befellegzett, nem csak azért, mert olyan helyzetben van, amiben, hanem azért is, mert a saját elméletileg Magyar, gyakorlatilag Isten tudja milyen szándékú honfatyáink csak a saját érdeküket nézik. Ami engem illet amint tehetem elmegyek innen a francba, s bár már voltam kint, s nem könnyű csak azért is ki fogok menni, mert jobb az élet, és igen is jobb körülmények vannak. Amíg Magyarországon ilyen emberek vannak a vezetésbe nem érdekel, hogy jobb vagy bal, addig csak romlani fog a helyzet. És szerintem 20 vagy még annyi se kell elég 10 év Magyarország nem lesz többé. Minket is a Zsidók irányítanak ennyi. Tudjátok ha a Magyar ennyire ostoba, és hülye, és tűr állandóan meg lenyel, akkor dögöljön is bele sajnálom! Ha ennyire nem képes kiállni magért akkor nyugodtan pusztuljon bele! Ami pedig a diplomások taníttatásának megtéríttetését illeti hát jobban teszi, hogy ha befogja a pofáját aki így gondola! Mert:. Ha lenne munka ami: ÚGY FIZET, HOGY AZ EMBER MEGÉL BELŐLE, ÉS ITT 200-300 EZEF FT RA GONDOLOK, ÉS NEM A KÜLFÖLDI EMBERT ALKALMAZNÁK AKKOR TALÁN NEM MENNE KI. Talán ezen kellene elgondolkodni! De addig is amíg ez a helyzet, és mindenkit akinek esze van arra buzdítok, hogy amilyen gyorsan csak tud meneküljön innen, mert ennek az országnak nincs jövője!

Elnézést kérek ha bárkit is megbántottam, nyersen fogalmaztam, de én legalább kimondtam!


További szép napot! 22/F

2011. szept. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/77 anonim ***** válasza:
83%

02:02


"Szemelyes velenyem az, hogy a Magyar mindig is egy immoralis, gerinctelen es gyava nep volt aki igyekezett elnyomni a jobbkepessegu embereket, foleg irigysegbol. "


Kertész Ákos személyesen?

2011. szept. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/77 anonim ***** válasza:
74%

"Szar magyarország és utálom az embereket itt. Többre tartom a szlovákokat és románokat is magunktól. Menjünk vissza inkább az urál mögé jurtaházakba meg földházakba és tenyésszünk marhát és véletlenül se tartsunk kapcsolatot más nomád családdal."

és szerinted kiknek a hibája,hogy ilyenek vagyunk(többségben)?hahó,körül kéne nézni!!!

2011. szept. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/77 anonim ***** válasza:
100%

Escalus igaz. Nemtudom hová tart a jelenlegi állapot. Mi következhet a negatív holtpont után? Meddig fogják a különféle adónemeket egymás után bevezetni? Lesz majd újra füstadó, kapuadó, tized, kilenced? Kitalálják talán a levegő és vízadót? Életadót? Mi következik?

Ezek a barmok csak elvonásokban tudnak gondolkodni. Ez a stratégia. A mi bérünkből és ellátásunkból egy fillért sem engedünk, inkább a bevételt igazítjuk hozzá. KB

Túl sok ember irányít szó szerint. Korrupció mindenhol. Folyamatosan csökkentik a közbiztonság fenntartására az ellátásokat. Nem lesz nyugdíj, az egészet mehet szépen a levesbe. A devizások nem tudják fizetni a hiteleket és bankokcsődök következnek. Nincs fedezet, nincs pénz, gyengül a forint rohamosan. Én így képzelem el a helyzetet, ha sürgősen nem találnak ki valamit. Adja Isten, hogy másként történjen.

2011. szept. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/77 Escalus ***** válasza:
100%
Sajnos igen ez a tendencia! De mondok írok egy érdekeset! Vegyük példaként az egészségügyet. Ki tudja miért züllesztik, rontják, vagy élhetünk itt bármilyen kifejezéssel, egyszóval miért áll úgy ahogyan? Nos a válasz nagyon egyszerű: Mert ha nincs egészségügy akkor könnyebben, sőt akadály nélkül kipusztul az ember, és Magyarországon ez a cél. DE VAJON MIÉRT? Jön ez a kérdés a hitetlenkedőktől: Azért, mert Magyarország szép ország, ahogy az egyik válaszadó említette, írta bővízű folyók szép legelők stb. Mellesleg arról is kevesen tudnak, hogy Magyarországon igencsak nagy, és jelentős készlet van édesvízből, és nem adok neki 15 évet se, a víz lesz a folyékony arany, úgy bizám! És mivel sokaknak fáj a foguk rá, ( és itt értem a víz mellett az ország adottságait ) így meg is fogják kaparintani és mindezt potom áron, s bizony lehet hogy a honatyák, és még Isten tudja kik jó hasznot húznak rajta, de arra nem gondolnak, hogy előbb utóbb őket is kitakarítják, vagy megölik, eltüntetik. Nem erre nem gondolnak. És sajnos arra is látok esélyt az ekövetkezendő években, hogy akár bekopogtatnak bárkihez és kitessékelik a házából, mert már elvan adva, el lett advaa tudta nélkül! Meg fog történni! De meg ám. Szép hely jó hely Magyarország, de nincs jövője a mi kezünkben sajnos, és azért mint már említettem, mert egy mindent lenyelő önmagunkért kiállni nem tudó népség vagyunk. Mellékesben megjegyzem, hogy egyetemi felvételem éppen evégett hiúsult meg, mert igencsak szókimondó vagyok, és ugyebár milyen cikket írhatna majd egy ilyen ,,érzetű" újságíró. Nos ez a helyzet. Aki nem hiszi nem kell, de nem is kell hogy eljusson az agyáig. Majd meglátjátok. Magyarisztán, és így szeretlek!
2011. szept. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/77 Escalus ***** válasza:
100%
S még annyit hozzáteszek hogy itt magunknak kellene tenni, nem várni, azt kellene mint Franciaországban, sőt én még a parlamentbe is bemennék szépen, s akit érek lincselek, a multikat szépen felgyútani a francba, és ilyen apróságok, de nem hívatkozom az előző sorokra, csak öltet. Szép estét!
2011. szept. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/77 anonim ***** válasza:
26%
Escalus, állj le a drogokról!
2011. szept. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/77 Escalus ***** válasza:
100%
Nem drogozom, csak nyitva tartom a szemem. Ennyi
2011. szept. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!