Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem unalmas már nektek Orbán...

Nem unalmas már nektek Orbán Viktoral kapcsolatos értelmetlen, idétlen lejárató kérdések ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 18:24
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
41%

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=77&keres..


Csak bele kell olvasni a kérdésekbe. Szerintem szórakoztatóak.

És a ballib tehetetlen dühéről árulkodnak, úgyhogy még több orbánozó "kérdést" akarok!!! :)))

2011. jún. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
44%
De dolgozok és munkát is adok! Most éppen nem vagyok a munkahelyemen, így szombat este:)
2011. jún. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
74%
Nem unalmas. Orbán olyasmi figura a mai világban, mint Horthy vagy Kádár volt. Olyan ugyanis, hogy FIDESZ nem létezik, az esetleges állami kontrollokat is teljesen kiiktatták, úgy hogy napjainkban minden kicsit is fontos kérdést, ideértve a személyi ügyeket is, egy személyben OV dönt el. Tehát finoman szólva is döntő befolyása van a sorsunkra, és ha tényleg működik a most összetákolt jogrendje az alaptörvénnyel és a sarkalatos törvényekkel együtt, akkor bizony - ahogy ő is mondta - még vagy 10 cikluson keresztül számolni kell a személyével és a művével. Ehhez képest nem sok az orbános kérdés.
2011. jún. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim válasza:
6%

"De dolgozok és munkát is adok! Most éppen nem vagyok a munkahelyemen, így szombat este:)"

Ha ez így van az becsülendő, de amit mondtam az még mindig áll. Akárkitől akármit hallok (fővárosban, vidéken) csak a sz*r megy.

2011. jún. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 skiny1204 ***** válasza:
81%

Kedves előttem levő!

És nem gondolod hogy azért megy szar,mert szar megy az országban?

Le merném fogadni hogy te is jol jártál az egykulcsos adórendszerrel és most nyalod orbánka s"eggét...

2011. jún. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
32%

Nagy volt itt a pocséklás, persze hogy most a szar megy és nem tud az ember visszavenni a jóból. Ahhoz képest tényleg szar minden. Már nem osztogatják csak úgy a segélyeket, a táppénzt, a rokkantságit, meg a korengedményes nyugdíjakat... meg a többit. Ha így fogod fel, akkor tényleg minden szar.

Nekem azért nem szar minden, mert ezekből sosem részesültem. Dolgoztam és dolgozok most is. Nem az állami szférában. Vagyis engem nem az állam tart el. Én abból élek, amit nekem az emberek ÖNKÉNT kifizetnek.

2011. jún. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
32%
Néha unom, Orbán a korunk legnagyobb politikusa és szónoka.
2011. jún. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
61%

A válasz megírásának időpontja: ma 19:05

Szóval hivatásos csaló vagy!

2011. jún. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
Mi az hogy hivatásos csaló??? Az én adómból fizették a nyugdíjat, amíg te a magánnyugdíjadat pakolgattad. Ember, gondolkozni kellene!
2011. jún. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
7%

Azt írtam fentebb, hogy dolgozok és munkát is adok. Ez a válaszom most 61 %-ban hasznos. Mikor lehetne 100 %?

Ebben az országban az is baj, ha dolgozik az ember, ráadásul nemcsak a saját béremet termelem ki. Csoda, hogy itt tartunk? Mi kell az embereknek? Munkahely az biztosan nem, nem tudják értékelni.

2011. jún. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!