Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem unalmas már nektek Orbán...

Nem unalmas már nektek Orbán Viktoral kapcsolatos értelmetlen, idétlen lejárató kérdések ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 18:24
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
83%
Példa? Ha valaki nem ért egyet Vikirály amatőr intézkedéseivel, az szerinted "értelmetlen, idétlen lejárató kérdés"??
2011. jún. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:

20:07

Nem azzal van baj hogy dolgozol, hanem azzal, hogy hülyeségeket írogatsz :)

2011. jún. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
72%
Ne hergeld magad kedves 50 % - os válaszoló. Itt mindenki le van pontozva és csalónak van titulálva ha arról mer írni hogy munkával és tudással sikeres ember, nem szidja a Fideszt, az meg ha munkahelyeket is teremt egyenesen bűn. Én már csak tudom. Sok irigy ember van ma az országban, akik még akkor sem dolgoznának ha lenne mit, persze közben szidják azt aki sokra vitte. Azt szeretem a legjobban amikor a 8 általánost végző emberkék szeretnének annyit keresni mint egy felsőfokú vezető vagy bármelyik értelmiség. Mivel ez nem jön össze, ezért a kormány a hibás, a tanult ember meg rohadjon meg. Ez van ma itt az emberek többségénél.
2011. jún. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:

Köszi kolopele! Látom, te sem vitted sokra a százalékod :))

Már tényleg felhergeltem magam. Kár idetévedni a gyk-ra. Előtted írták, hogy hülyeségeket írogatok, csak azt nem tudom, hogy az a hülyeség, hogy dolgozok, vagy az, hogy munkát adok?

2011. jún. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:

"Sok irigy ember van ma az országban, akik még akkor sem dolgoznának ha lenne mit, persze közben szidják azt aki sokra vitte."


Persze, de gondolom te is belátod, hogy nem túl ösztönző havi 60E ért napi 10 órákat dolgozni, amikor azt látod hogy vannak akik ezt ALANYI JOGON megkapják csak azért mert gyereket szültek.

Vagy milliókat keresnek csak azért, mert vmi cég vezetői pziciójába kerültek, vagy vmi állami fejesek. Azt sokszor milyen hülyék vannak ott??? Pl ORbánnak vagy Lázárnak milyen végzettsége van? Sztem egyikőjük se doktorált!

Na látod én az ilyenektől irigylem a pénzt. MErt nem tehetek róla hogy nem a megfelelő helyre születtem.


Aki maga erejéből gazdagodott meg LEGÁLIS úton attól én nem sajnálom.

2011. jún. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 skiny1204 ***** válasza:

Kedves két előttem levő!

Nekem nem azzal van bajom aki dolgozik meg munkát ad.

Én is dolgozom,én sem állami szférában,méghozzá állítólag"keresett" munkakörben,cnc forgácsoló vok.

Csakhogy:munka nincs,vagy ha van,nem szeretnek fizetni...?Minimálbérért dolgozom,a kajámat alig tom kifizetni egy hónapban,nemhogy saját lakást vagy családot vállaljak...

És akkor ajnározzuk a FIDESZT+orbánt az újjabb adókért meg levonásért?!

(nem vok rokkantnyugdíjas,nem vok leszázalékolva és nem kapok segélyt sem!!!)

Köszönöm,inkább nem dicsőítek egy olyan pártot,ami csak a saját zsebét tömi...

2011. jún. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
34%
Még csak most regisztráltam, nem unalmas. :)
2011. jún. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
34%

"Mikor lehetne 100 %? "


Mondjuk, ha kihagynád belőle magadat...

2011. jún. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés ember van, akinek a neve előtt lévő dr.-t tisztelem. A tudást nem ez a két betű mutatja.

Az országvezetés sem ezeken a betűkön múlik.

Az állami szférában dolgozók nem a szívem csücskei", mert velem szemben nem végeznek termelő munkát. Nem szeretem őket, de azt mondom, hogy ne irigykedj rájuk, mert te is lehetnél az ő helyükben és akkor persze nem így beszélnél.

2011. jún. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
34%

"Mi kell az embereknek? Munkahely az biztosan nem, nem tudják értékelni.

"



Az ilyen beszólások után ne csodálkozz, hogy le vagy pontozva!

2011. jún. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!