Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy az a fideszes képviselő lett az egyik alkotmánybíró aki beadta a javaslatot a növelésre? És arról, hogy jelenleg nincs pénz a növelésre, de növelik? És a többi bíró is fideszes lett?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 18:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Megfelelő embert a megfelelő helyre!

Balsai elszámoltatási biztosként eljárást kezdeményezett azok a magas rangú tisztek ellen,akik a HM-től áron alul vették meg a lakásukat.

Amikor egy riporter kiderítette,hogy ő is így vett lakást a HM-től, a válasza az volt,hogy az akkori törvények értelmében ez jogos volt.

Vagyis neki jogos,de a többieknek nem.

Kiváló alkotmánybíró lesz.

Kolopele: ha nem tudnád,az MSZP kormányzása alatt nemcsak Polt Péter Fideszes volt a pozíciójában. Hanem pl. Járai is jegybank elnökként, vagy Sólyomról még a rosszakarója sem mondhatja,hogy MSZP-s volt.

Nem cseréltek le mindenkit.

Nem korlátozták az Alkotmánybíróság jogkörét,nem szüntették meg a Költségvetési Tanácsot, sőt a média tanácsban is ott volt Szalai Anna Mária is,és még másik Fideszes is.


ű

2011. jún. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

"Kezd emlékeztetni a diktatúrára."


Egyáltalán nem vagyok Fideszes, de:


Az MSZP-SZDSZ éra alatt is mindenhol ők ültek...

2011. jún. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
79%

"Mindenhol a vezető dönti el mi a leghelyesebb."


Egy okos vezető tanácsot is szokott kérni. Ha nem is az ellenzéktől, de legalább olyanoktól, akik viszonylag függetlenek és nem az a legnagyobb szakmai teljesítményük az elmúlt x évben, hogy Fidesz szimpatizánsok voltak...

2011. jún. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
54%
Érdekes, mert Stumpf és Bihari az, akinek van valamirevaló szakmai teljesítménye is ebből a grémiumból. Pokol Béla az egyik legnevetségesebb figura. Röhejesen elfogult és konzervatív.
2011. jún. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
14%
Le lehet szállni rólam. Szidjátok csak Orbánt, sőt felőlem akár le is válthatjátok 3 év múlva, az én helyzetemen ez mit sem változtat majd. Csak jó lenne gondolni a fiatalok és a gyerekeitek jövőjére is. A vezető pedig nem véletlenül vezető, nálam sem szól bele senki hogy mit és hogy csináljak, ez meg is látszik a teljesítményen. Mindenkinek azt kell csinálni amihez igazán ért, és ott nincs helye okoskodásnak. És hiába jöttök azzal is hogy Sólyom Fideszes pártállású ember volt, meg hogy még rajta kívül is voltak Fideszesek, csak egy valamit felejt el mindenki. Az mszp nem nyert két harmados többséggel. Akkor azért sok minden másképp lett volna. Lehülyézni meg nem kell engem, ezt én sem teszem meg mással. Még akkor sem ha sokszor helyén való is lenne egyesekre.
2011. jún. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

"Nem korlátozták az Alkotmánybíróság jogkörét,"

Erről jut eszembe.

Ki is mondta azt, hogy a DEMOKRÁCIÁBAN az AB döntése mindenkire vonatkozik. Na úgy látszik Orbánt nem érdekli vagyis az ő gondolatmenetét folytatva még csak a demokrácia látszatát se tartják már fent.

2011. jún. 28. 23:23
 17/23 anonim ***** válasza:
14%
Költözz Észak - Koreába, vagy Dél-Afrikába, vagy akár Etiópiába is, ha ennyire rossz itt neked. De kimehetsz egy nyugati államba is dolgozni, csak ne csodálkozz ha ott "teljesítmény" után kapod a fizetésed. Vagyis ha nem teljesítesz, mehetsz. Ott nem az a nyerő ha valaki órákat ellézeng naponta a munkaidejéből, ezt jó ha tudod. Eddig itt nagyrészt ez volt a jellemző, vagy a segély. Rossz ez, én megértem, de ennek vége szerencsére.
2011. jún. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
56%

"A vezető pedig nem véletlenül vezető, nálam sem szól bele senki hogy mit és hogy csináljak, ez meg is látszik a teljesítményen"


Mondom én, hogy tányérmosó vagy egy étteremben

2011. jún. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
79%

"Az mszp nem nyert két harmados többséggel. "


1994-ben megoldotta a 2/3-ot :)

2011. jún. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Emberek kolopele-vel nem lehet vitatkozni. Ahogy a kommentjeit elnézem Fidesz-Orbán seggnyaló gyáros /legalábbis azt állítja/, észérveket nem vesz tudomásul, csak fröcsögi a Fidesz-propagandát.
2011. jún. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!