Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok ti mit gondoltok...

Jobbikosok ti mit gondoltok erről a videóról. Www.Youtube.com/watch? V=NxQrldScbng s mit gondoltok Verlaine és Rimbaud kapcsolatáról.

Figyelt kérdés
Az iskolai-felvilágosítástól hogy abban is essen szó a vagy az középiskolai felvilágosítás a melegekről, pl : Történelemi-jogi háttér, biológiai genetikai okok., művészetekről, amiben szó esne a homoerotikus alkotásokról, és szülőknek is lenne ilyen óra nem csak középiskolás diákoknak.
2011. júl. 12. 14:32
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:

mikor fogy a népesség persze hogy elítélem a homárokat...


a klipről: zeneileg kevesebb a 0-nál, haverom egyedül el tudná játszani azt, amit ez az X gitáros összeszerencsétlenkedik, az ún. énekesnek semmi hangja nincsen, ez egyszerűen: nem zene

2011. júl. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 A kérdező kommentje:
Túlnépesedés van a föld-ön ha nem látod sokan éheznek. Melegek mindig voltak vannak és lesznek ajánlok figyelembe egy dalt, http://www.youtube.com/watch?v=NPMyc6TPy5U&feature=related
2011. júl. 12. 16:16
 33/65 A kérdező kommentje:
Miért baj az nektek ha valaki srác létére sráccal jár? Ez nem betegség, hisz teljesen úgy gondolkodik egy meleg mint mi.
2011. júl. 12. 16:23
 34/65 anonim ***** válasza:

Ha már egyszer a normális embereknek megadatik a lehetőség, hogy kivágják a homárokat az országból, akkor azt hiszed, hogy a mocskaikat is itt hagyják?


A Nirvananak meg a lassú számai pocsékok...

2011. júl. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 A kérdező kommentje:

Jaj de aranyos vagy, csak a zenét érted, de a tartalmát és a szövegét nem, itt azt mondja Everyone is gay vagyis mindenki meleg, Kurt Cobain megvédte egy meleg osztálytársat, egy verekedésben, okos toleráns ember volt nem úgy mint te.


Egyébként nem lehet kitörölni a melegeket, hisz vannak festmények, műkincsek, versek, amikben a homoerotika van, ezeket elégetnéd megsemmisítenéd? Akkor egy fajta kulturális rombolást követnél el.

2011. júl. 12. 16:28
 36/65 anonim ***** válasza:
43%
Miért kéne iskolásoknak mutogatni a devianciára példákat? Csak eltanulnák...
2011. júl. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
45%

Én azt mondom, hogy aki meleg az tartsa meg magának, meg legközelebbi ismerőseinek. A homoszexualitás egy rendellenesség, még szép, hogy ép gondolkodású ember viszolyog az ilyesmitől, ez így van rendjén. Azt undorító dolognak tartom, hogy ahelyett, hogy azt tanítanál: "hé ő meleg, de nem tehet róla, tartsd tiszteletben, ne bántsd ezér" helyett azt erőltetik a népbe hogy fogadja el. Nem kell elfogadni, csak tiszteletben kell tartani. De én is elvárom egy melegtől, hogy tartsa tiszteletben, hogy én nem vagyok kíváncsi rá hogy meleg. A melegfelvonulás is rossz dolog, mind2 oldal számára, mert egyrészt a melegek kirekesztik saját magukat, elhatárolják magukat, a heterók meg persze hogy ellenszenvvel fordulnak feléjük, ha az utcán mászkálnak meg mutogatják magukat. Kit érdekel? Legyen otthon ami, amíg nem okoz másnak kárt. Csináljon amit akar, de akarja önző módon ráerőltetni másra, a saját nézeteit. A közkedvelt kérdésre - "és ha a te gyereked meleg lenne?" - a válaszom az, hogy legyen. Nem tehet róla, nem utálnám ezért. Az meg már más, hogy eleve úgy nevelném, hogy ne verje nagy dobra.

Amit nagyon ellenzek az még a meleg házaspár örökbe vehet gyereket. Szerencsétlen gyerekből nevelnek homoszexuálist...

2011. júl. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
(...)de NE akarja önző módon...* elírtam, elnézést
2011. júl. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 A kérdező kommentje:
Nem nevelnek meleget mivel én még olyat nem hallottam hogy valakinek folyamatosan azt mondták hogy meleg és az lett.
2011. júl. 12. 16:39
 40/65 anonim ***** válasza:
nem, de a környezet, amiben a gyerek felnő. mit lát a gyerek folyamatosan?
2011. júl. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!