Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok ti mit gondoltok...

Jobbikosok ti mit gondoltok erről a videóról. Www.Youtube.com/watch? V=NxQrldScbng s mit gondoltok Verlaine és Rimbaud kapcsolatáról.

Figyelt kérdés
Az iskolai-felvilágosítástól hogy abban is essen szó a vagy az középiskolai felvilágosítás a melegekről, pl : Történelemi-jogi háttér, biológiai genetikai okok., művészetekről, amiben szó esne a homoerotikus alkotásokról, és szülőknek is lenne ilyen óra nem csak középiskolás diákoknak.
2011. júl. 12. 14:32
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
egyébként örülök, hogy csak ennyivel sikerült érvelned, hogy nem szeretnéd itt látni a véleményemet :)
2011. júl. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:

"az ókorban kifejezetten gyakori volt.

na mindegy, nincs kedvem egyik oldalt sem védeni, de a csőlátásotok nagyon vicces :)"


És az ókor óta az ember milyen evolúciós változáson is ment át? Mert én az őskorról beszéltem...

2011. júl. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:

az érdektelen a példa szempontjából.

ki tudja, hogy az őskorban nem voltak-e homokosok.

2011. júl. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 A kérdező kommentje:
Itt két fajta emberek vannak, a nyíltak és vannak a szemellenzősök .
2011. júl. 15. 20:15
 65/65 anonim ***** válasza:
nem néztem meg a linket (nem jó itt a hangfalam), de Verlaine és Rimbauld szerelmét nem azért nem tanítják, mert melegek, hanem mert az alap iskolai óra keretébe semmi érdekes nem fér bele, hogy elkészüljenek érettségire. Én magyar fakultációs vagyok, ott volt róla szó, érdekes történeteket mesélt a tanár róla.
2012. febr. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!