Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok ti mit gondoltok...

Jobbikosok ti mit gondoltok erről a videóról. Www.Youtube.com/watch? V=NxQrldScbng s mit gondoltok Verlaine és Rimbaud kapcsolatáról.

Figyelt kérdés
Az iskolai-felvilágosítástól hogy abban is essen szó a vagy az középiskolai felvilágosítás a melegekről, pl : Történelemi-jogi háttér, biológiai genetikai okok., művészetekről, amiben szó esne a homoerotikus alkotásokról, és szülőknek is lenne ilyen óra nem csak középiskolás diákoknak.
2011. júl. 12. 14:32
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 A kérdező kommentje:
Én nem láttam meleget környezetemben mégis az lettem nos?
2011. júl. 12. 16:42
 42/65 anonim ***** válasza:
50%
rendben, és mikor mondtam, hogy kizárólagosan a környezet tehet erről? mellesleg fölösleges vitatkozni, előbbre nem jutunk. ha esetleg problémád van azzal, hogy kirekesztenek stb. ne foglalkozz velük, csak tartsd tiszteletben mások gondolatait. Ha valaki téged nem tart tiszteletben, azzal fölösleges vitatkozni
2011. júl. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 A kérdező kommentje:
Szerintem Hollandia Spanyolország Svédország Norvégia Belgium, Kanada,Dél-afrika előrébb jár mint mi mert ott a melegek házasodhatnak és gyermeket is vállalhatnak.
2011. júl. 12. 16:58
 44/65 anonim ***** válasza:
nem járnak előrébb, csak másfelé járnak, nem mindegy. de kinek mi, szeretett hazánk már csak ilyen konzervatív.
2011. júl. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
43%

"Szerintem Hollandia Spanyolország Svédország Norvégia Belgium, Kanada,Dél-afrika előrébb jár mint mi mert ott a melegek házasodhatnak és gyermeket is vállalhatnak."


Szegény gyerek! :/

2011. júl. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 A kérdező kommentje:
Változás is van a világon, pl mikor polgári anyakönyvezést vezeték be, kb ilyen a melegek jogainak indokolt kibővitése.
2011. júl. 12. 17:17
 47/65 anonim ***** válasza:

"Hol van, hogy ne pofozkodj?

"


szeresd felebarátodat pl: itt

ez van kedves magát kereszténynek valló hőbörgőkém...

2011. júl. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:

"Szerencsétlen gyerekből nevelnek homoszexuálist..."


egyáltalán nem biztos, hogy bzi lesz belőle.

bár csúfolhatják emiatt...

2011. júl. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
43%
Na először is: aki meleg, annak genetikai rendellenessége van, ez tény. Melegek ne neveljenek gyereket. Egy gyereknek apa és anya kell, nem két apa vagy két anya. Egy ilyen, egy olyan. A melegek igenis ne tegyék közszemlére másságukat. Az iskolába ne kerüljön be ilyen dolog. És melegek ne házasodjanak. A házasságot Isten férfi és nő között szerezte.
2011. júl. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:

"szeresd felebarátodat pl: itt

ez van kedves magát kereszténynek valló hőbörgőkém..."


A fiam nem a felebarátom. Őt vígan pofozhatom, ha megérdemli...

2011. júl. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!