Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok ti mit gondoltok...

Jobbikosok ti mit gondoltok erről a videóról. Www.Youtube.com/watch? V=NxQrldScbng s mit gondoltok Verlaine és Rimbaud kapcsolatáról.

Figyelt kérdés
Az iskolai-felvilágosítástól hogy abban is essen szó a vagy az középiskolai felvilágosítás a melegekről, pl : Történelemi-jogi háttér, biológiai genetikai okok., művészetekről, amiben szó esne a homoerotikus alkotásokról, és szülőknek is lenne ilyen óra nem csak középiskolás diákoknak.
2011. júl. 12. 14:32
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
90%

Hát, mivel olyan családban nőne fel, ahol utálják őket, nem hinném, hogy előfordulna. Ha mégis, akkor irány a pszichológus. Bár annak készülök, szóval megoldanám én is.

A melegség különben is gének kérdése. Az pedig a környezeté, hogy előjön-e. Ahol nem a gének miatt, ott a környezet a hibás, hogy korcsot nevelt a gyerekből.

2011. júl. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
100%

Jót tett volna...

nézd, ettől nem lesznek "felvilágosultak" a témában, adott esetben az is előfordulhat, hogy pont az ellenkző hatást váltja ki (még jobban fogják utálni a melegeket)


Én az alábbi módon képzelek el egy tolerancia/intolerancia skálát


5. Az ultratoleránsak, akik semleges neművé tennék az óvodákat és hasonló ötleteik vannak. Mindenki, aki nem elég toleráns szerintük, az homofób stb.

Én ezt károsnak tartom és ameddig a többségi társadalom heteroszexuális lesz, addig ez így is marad.


4. Kissé enyhébb, mint az 5-ös, ők elfogadják a melegeket, a melegfelvonulással sincs bajuk, nem érdekli őket különösebben a téma. Ilyen pl a legtöbb nyugati ország.


3. itt már keverednek a dolgok. Ők azok, akiket nem érdekel az, hogy ki mit csinál a magánéletében, de nem látják értelmét a felvonulásnak, nem nézik jó szemmel pl egy meleg pár csókolózását, de nem szólnak érte. Ez utóbbi kategóriába tartozom én is és még oly sokan. Általában mi már intoleránsnak számítunk, holott nem vagyunk azok.


2. Ez már az intoleránsak csoportja, akik adott esetben ténylegesen diszkriminálják a melegeket. (beszólnak nekik stb.), de azt azért nem állítják, hogy genetikai hulladékok lennének.


1. az abszolút intoleránsak csoportja, akik legszívesebben deportálnák vagy kivégeznék a melegeket, mivel fölöslegesnek, károsnak stb. tartják őket. Ilyen országok büntetik például börtönnel, halálbüntetéssel a homoszexualitást.

2011. júl. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:

"Ezért van Pest tele melegekkel."


Az ország többi régiójában is vannak melegek...

2011. júl. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
73%-os az 1-es kategóriába tartozik.Remélem most már érted
2011. júl. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 A kérdező kommentje:
Pszichológus nem gyógyítja a melegeket, hanem elmagyarázza hogy nem kell homofóbnak lenni.
2011. júl. 12. 15:35
 16/65 A kérdező kommentje:
Értem, de ez a pszichológus kiverte a biztosítékot, ilyet nem szabad mivel levették a betegségek listájáról mivel nem lehet kezelni.
2011. júl. 12. 15:37
 17/65 A kérdező kommentje:
Kikérem magamnak a korcsot jelzőt, kedves álpszichológusnak készülő, én keresztény családban nőttem fel, és mégis ez lettem. Szóval így van jól hogy én ez vagyok.
2011. júl. 12. 15:38
 18/65 anonim ***** válasza:
57%
Azért, mert levették a listáról, még az. És erre van a pszichológus, hogy kigyógyítsa ebből a lelki torzulásból.
2011. júl. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 A kérdező kommentje:
A melegek nem tűnnek el , mert mi van akkor ha kitelepítenénk melegeket és mégis mondjuk a te gyermeked lenne meleg őt hová telepítenéd ki?
2011. júl. 12. 15:40
 20/65 anonim ***** válasza:

Kérjed ki, a legtöbb keresztény térdel a kereszt előtt és imádkozik ahelyett, hogy adna egy pofont.

Mondom ezt hívőként...

2011. júl. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!