Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok mit gondol Sigmund...

Jobbikosok mit gondol Sigmund Freud Elméletéről miszerint minden ember biszexuálisnak születik, és csak a környezet hatására vállnak heteroszexuálissá vagy meleggé. Nos vélemény?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 17:14
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/113 A kérdező kommentje:
Vagyis a melegeknél a gének vannak előtérben mint a simpsonban feltett kérdés hogy kínai gyerekeknek miért pont kínai gyermekük születik.
2011. júl. 20. 20:21
 92/113 A kérdező kommentje:
Jobbikos te meg változtasd meg a felfogásodat és írány egy kirándulás Hollandiába.
2011. júl. 20. 20:22
 93/113 anonim ***** válasza:
Tökéletesen összeegyeztethető :) Ott van pl. Dr. Gyenes Géza, akit az egyik legkiválóbb szakembernek tartok, mégis jobbikos. Mint írtam, a Jobbik programja nem a gyűlölködésről szól. Más kérdés, hogy néhány idióta szimpatizáns miatt nem tud kibújni a skatulyából. Nem én vagyok az egyetlen az egyetemről, aki Jobbik szimpatizáns, sőt... Attól még, hogy elismerem, hogy van cigánybűnözés (sőt, sajnos rengetegszer voltam már szenvedő alanya), még ugyanolyan szeretettel gondozom a rám bízott cigánygyerekeket, mert nem ők tehetnek arról, ahogyan az etnikumuk viselkedik. Elítélem a homoszexuális felvonulást, de a meleg barátomért bárki ellen kiállok (mellesleg ő is jobbikos). Támogatom a végstádiumú rákbetegek orvosi marihuánával való kezelését, de nagyon súlyosan elítélem a könnyű drogok legalizálását az egészséges lakosság körében. Még sok ilyennel lehetne folytatni a sort.
2011. júl. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/113 A kérdező kommentje:
Én LSDét is engedélyezném
2011. júl. 20. 22:32
 95/113 anonim ***** válasza:
Ugyan kiknek és milyen okból? Olyan egészségügyi károkat okoz, hogy a gyógykezelés minimum háromszorosa az esetleges bevételnek... De nagyon eltértünk a kérdéstől.
2011. júl. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/113 A kérdező kommentje:
LSD csak lelki függöséget okoz, érdekes hatása van, a sámánok is ezt használták
2011. júl. 20. 22:43
 97/113 anonim ***** válasza:
Honnan vetted ezt a marhaságot? :D Nagyon röviden: már a marihuána is okozhat fizikai függőséget, ahogyan ez is, mivel az idegrendszer ingerületátvivő anyagait helyettesítik. Dióhéjban: a szervezet azt hiszi, hogy már megtermelte az adott vegyületet (mert a kábítószer miatt ezt érzékeli), és egy idő után abbahagyja a termelését. Ilyenkor a drog megvonása elvonási tüneteket okoz. Természetesen mindenkinek más a teste, van akinek később szokja meg a szervezete, van akinek már pár használat után, de azt állítani, hogy nem okoznak fizikai függőséget, helytelen. De már megint messze vagyunk az eredeti kérdéstől.
2011. júl. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/113 anonim ***** válasza:

"Egyébként Jobbikos vagy?


mert ha igen, akkor te ne magyarázz az iszlám térhódításról, hiszen Voncsi éppenséggel kívánatosnak tartja..."


Jobbikkal többé-kevésbé egyetértek. Tudod mi nem olyan agyalágyultak vagyunk mint pl az Orbán hívők vagy az mszp-sek h minden szart éljenzünk amit a párt mond. Elég kritikus a jobbik szavazó. Amúgy Vona egyáltalán nem támogatja az iszlám Európai térdhódítását, de az arab piacot nagyon helyesen jó gazdasági partnernek találja. Az hogy milyen félinformációkkal gazdálkodsz és írsz ilyeneket az nem az én felelősségem. A kérdezőnek meg annyi hogy inkább neki kívánok jó utat Hollandiába Európa erkölcsi pöcegödrébe oda való, és LSD-z nyugodtan, sokat nem ront már.

2011. júl. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/113 A kérdező kommentje:
Hát inkább oda utazok vagy Angliába mert ott ismerik a tolerancia szót.
2011. júl. 20. 22:56
 100/113 Foxyy ***** válasza:
akkor szép világ lenne itt.
2011. júl. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!