Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok mit gondol Sigmund...

Jobbikosok mit gondol Sigmund Freud Elméletéről miszerint minden ember biszexuálisnak születik, és csak a környezet hatására vállnak heteroszexuálissá vagy meleggé. Nos vélemény?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 17:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/113 anonim ***** válasza:
100%
De miért kell mindezt ilyen durván kifejezni? Ha csak kézenfogva menne két meleg, akkor még azt mondom magánügy. De amikor gyerekek előtt a boltban, nyílvánosan elmondja hangosan a kis 16 éves meleg srác, hogy hogyan laffant a szájába az anyag a barátja cerkájáról, na ez csapja ki minden egyébként szellemileg normális emberben a biztosítékot. :-(
2011. júl. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/113 anonim ***** válasza:
82%
Senki mai normálisan gondolkodó embernek nem a homoszexuálisokkal van baja, hanem azzal, ha a fő ellenség, a liberálisok már annyit beszélnek róla, hogy már lassacskán ezt kell normálisnak tekinteni , pedig egyet biztos nem izléses csinálni, ezt az utcára vinni vagy propagálni. Ez is hálószobatitok. Egy embernek meg ne az legyen a fő ismertetőjegye, hogy homokos.
2011. júl. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/113 A kérdező kommentje:
És amikor az én hetero osztálytársaim beszéltek turósfaszról, ráadásul lányok akkor mi van?
2011. júl. 19. 18:54
 44/113 anonim ***** válasza:
Szerintem a túrós f.szon már mindenki röhögött :D
2011. júl. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/113 A kérdező kommentje:
Hát de nem tízszer egynek elmegy.
2011. júl. 19. 19:01
 46/113 anonim ***** válasza:
12%
Nekem van egy olyan elméletem, hogy minden ember melegnek születik, sőt, az is marad élete végéig, arról pedig, hogy ennek ellenére tudatosan rengetegen az ellenkező neműekhez vonzódnak, pedig a jobbik, az újfasiszták, az egyház, az önámítás, az önbecsapás, és a Novák Laci tehet. Szóval aki előre akarja vinni a világot, és nem azt, hogy visszakerüljünk az ősember, és a Novák Laci szintjére, az ne csapja be magát, hanem éljen egészséges homo nemi életet
2011. júl. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/113 A kérdező kommentje:
Én is így gondolkodok mint az utolsó hozzászoló.
2011. júl. 19. 19:57
 48/113 anonim ***** válasza:
100%
De "értelmes" vita folyik itt. A kérdésről azt gondolom, hogy Freud egy zseniális pszichiáter volt, de a genetikához, az endokrinológiához és a biokémiához cseppet sem értett. Márpedig ezen tényezők határozzák meg, még ma sem ismert módon, a szexuális orientációt. Én azt gondolom, hogy az egészséges beállítódás a heteroszexuális, és csak különböző tényezők (magzati hormonszint, esetleg a még ismeretlen gén) alakíthatják ki ennek ellenkezőjét, magyarán szólva betegség. De egy diabéteszesről sem vélekedek negatívan, csak azért, mert beteg. Így vagyok a homoszexuálisokkal is (ameddig nem viszik ki az utcára, lásd felvonulás). Az általad felsorolt költőket pedig azért nem olvasom, mert nem tetszik a stílusuk, de szerencsére vannak mások is a világirodalomban.
2011. júl. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/113 anonim ***** válasza:
Gondolkozz már Dullguy :D Ha mindenki homonak születne, már réges-rég kihaltunk volna xD Azt diktálja az ösztön, hogy ellenkező neművel legyél és szaporodj, hogy fenntartsd az emberi fajt! Ilyen baromi egyszerű! Egyébként ha tovább gondolkoznátok (ha már ilyen szavakkal dobálóztok hogy újfasiszta)akkor eszetekbe jutna, hogy az összes háborúban az volt, hogy az egyik nép ki akarta irtani a másikat a fennmaradásért...ezen is, mi a meglepő? Úgy látszik még nem telt el elég idő a világháborúk után, hogy az emberek felfogják, hogy a háború az háború! De ugyan ez vár ránk is, mert mindenki utálja ok nélkül a másikat és ki akarja zsákmányolni, ahelyett, hogy kompromisszumot kötnének.
2011. júl. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/113 anonim ***** válasza:

"minden ember biszexuálisnak születik, és csak a környezet hatására vállnak heteroszexuálissá"


Oké, mondjuk egyetértek. Akkor viszont tűzzel-vassal kéne elrejteni a világ elől ezeket az egyedeket, irtani a Dzsásztin Bíjereket, és rendőrökkel szétveretni a buz!futamot, hogy az következő generációra ne legyen hatással az ilyen környezet! Ennyi.

2011. júl. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!